„X Faktoriuje“ išgarsėjusi Marija gerbėjų minias traukia net poilsiaudama užsienyje

Dainininkė, muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyvė Marija Grabštaitė sugrįžo į Lietuvą po įspūdingų atostogų Ispanijos ir Italijos pakrantėse bei salose, skalaujamose Viduržemio jūros. Mergina tikina, kad mintyse vis dar atostogauja, o aplankytos vietos net įkvėpė kurti naujas dainas.

26

Dešimties dienų kelionėje dainininkė su šeima spėjo pabuvoti Maljorkoje, Barselonoje, aplankyti Korsikos salą, Čivitavekijos ir Livorno miestus, Toskaną, o plaukdama kruiziniu laivu – ne tik pasimėgauti ten teikiamais malonumais, bet ir savo pasirodymu sutraukti gerbėjų minią milžiniško laivo scenoje.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X Faktoriuje“ išgarsėjusi Marija gerbėjų minias sutraukia net poilsiaudama užsienyje

„Keliauti man beprotiškai patinka. Tradiciškai atostogaudavau du kartus per metus: žiemą vykdavom slidinėti, o vasarą – ten, kur šilta. Tiesa, į tokią ilgą atostogų kelionę kaip ši leidausi po kokių penkerių metų pertraukos. Taip buvau įkritusi į mokslus ir muziką, kad ilsėdavausi nebent savaitgaliais“, – pasakoja Marija. Kruizu mergina plaukė antrą kartą gyvenime: „Pirmą kartą plaukiau būdama gal 14-kos, o dabar įspūdžiai kur kas didesni. „AIDAperla – milžiniškas, 18 aukštų, kruizinis laivas su 3300 keleivių. Atrodo, kad plauki su visu miestu, pilnu kavinių, baseinų, pramogų.“

REKLAMA

Atostogaudama mergina spėjo pademonstruoti ir savo vokalinius gabumus. „Kruize visai atsitiktinai pamačiau, kad vyks karaoke vakaras. Panorau pabandyti, o mane išgirdę organizatoriai pakvietė į didelį renginį, kur laukė trijų aukštų scena ir daugybė žiūrovų. Žinoma, svarbiausi palaikytojai buvo mano šeima“, – prisimena M. Grabštaitė, tąkart atlikusi dainininkės Beyonce hitą „Halo“.

Atostogaudama dainininkė išbandė ne vieną pramogą. „Korsikoje pirmą kartą vairavau kabrioletą. Važiuojant be stogo pamatai kur kas daugiau, įspūdžiai – patys geriausi. Maljorkoje išbandžiau paviršinį nardymą. Dabar jau svajoju, kaip pasitaikius progai nersiu gilyn. O Barselonoje vairavau vandens motociklą. Labai patiko. Mėgstu ekstremalius dalykus. Tikiuosi kažkada iššokti su parašiutu“, – šypsosi Marija.

Paklausta, ar išbandė vietinės virtuvės šedevrus, dainininkė sako, kad naujas atradimas jai buvo paelija. Tiesa, jūros gėrybėmis Marija nesimėgavo: „Nemėgstu jūros gėrybių, priešingai nei mano tėvai. Jie gyrė vietos kalmarus.“

Nors atostogos buvo intensyvios ir daug laiko degintis saulėje ar tiesiog nieko neveikti mergina neturėjo, sako, kad grįžo puikiai pailsėjusi. „Vis dar gyvenu atostogų nuotaikomis. Grįžusi net pradėjau naujas dainas rašyti, įkvėpta visų įspūdžių“, – džiaugiasi dainininkė, šią vasarą dar žadanti aplankyti Paryžių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų