„X faktoriaus“ žvaigždės Claros ir jos mylimojo pažinties istorija: „Pirmiausia įstrigo raudonos lūpos“

Šį vakarą TV3 žiūrovų laukia antrasis projekto „X faktorius“ finalas. Visą savaitę 11 dalyvių intensyviai repetavo ir ruošėsi, kad sekmadienį galėtų ir vėl užkariauti žiūrovų širdis. Būtent šie sprendžia, už kurį dalyvį balsuoti, o kam, deja, su šou teks atsisveikinti...

Ko gero romantiškiausia projekto grupė – „Aquarium de Clara“. Suspindėjusi kaip solo atlikėja, prancūzė Clara pakvietė prisijungti savo vaikiną, lietuvį šokėją Arūną. Pora susipažino Kauno šokio teatre „Aura“.

Prieš savo pasirodymą interviu metu įsimylėjėliai pasidalins savo meilės istorija bei tuo, kaip vienas kitą sužavėjo. Šį vakarą pora scenoje atliks dainą, kuri prisidėjo prie jų meilės istorijos.

„Kai pirmą kartą pamačiau Clarą, pirmiausiai įstrigo jos veidas, akys ir raudonos lūpos. Tai buvo labai geras ir nuoširdus pirmas įspūdis, kuris prasitęsė toliau į gilesnius jausmus“, – prisimins Arūnas.

„Pamačiau jį ir pagalvojau, kad tarp mūsų vyksta kažkas stipraus“, – panašius jausmus tuo metu tikina išgyvenusi ir Clara.

Išsiaiškinti, ką vienas kitam jaučia, Arūnui ir Clarai padėjo muzika. Vienas kitu susižavėję jie ėmė internetu dalintis dainomis. „Iš pradžių buvo daina „In to you“. Pagalvojau, kad aš jam patinku. Bet tada atsiuntė dainą „Just friends“. Galvojau, ką daryti? Aš nieko nebesupratau“, – pažintį prisimins Clara ir pridurs, kad abejones išsklaidė pirmasis bučinys.

Primename, kad mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukę du dalyviai stos prieš teisėjus. Atlikus išlikimo dainas, scenos profesionalai balsuos, kam palikti šou. Jei dalyviai surenka vienodą skaičių balsų, vedėjai atskleidžia žiūrovų balsus ir mažiau palaikymo sulaukęs privalo palikti šou.

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
V
Viktorija
2021-11-15 20:54:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gražus renginys, malonu, kad parodote vis naują ir naują jaunimą. Gražus ir gabus jaunimas.Tiems mūsų vyresnio amžiaus dainorėliams rimta pamaina. Nieko nepadarysi, gyvenimas nestovi vietoje. Ačiū, malonu, Amen.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų