Pirmoji „X faktorių“ palikusi Marija – apie konkurenciją ir darbą su Jazzu: apie ją girdėjau labai daug visko

Praėjusį sekmadienį įvyko pirmasis didžiausių staigmenų kupinas muzikinio projekto „X faktoriaus“ finalas. Visi 12 dalyvių – be galo stiprūs, tad teisėjai neslėpė, kad atsisveikinti su vienu iš jų buvo be galo sunku. Vis dėlto viskas buvo žiūrovų rankose.

6

Po lemiamos dvikovos, į kurią stojo Lukrecija ir Marija, galiausiai paaiškėjo mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukusi dalyvė. Merginoms atlikus išlikimo dainas, teisėjai balsavo lygiosiomis, šitaip galutinį sprendimą grąžindami žiūrovams. Atskleidus balsus paaiškėjo, kad daugiau palaikymo sulaukė Luka. Už ją balsuota 703, o už Mariją – 408 kartus, todėl ši turėjo atsisveikinti su projektu. Marija – Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinė.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmoji „X faktorių“ palikusi Marija – apie konkurenciją ir darbą su Jazzu: apie ją girdėjau labai daug visko

Naujienų portalui tv3.lt buvusi „X faktoriaus“ dalyvė Marija Gevorkjan atvirai prabilo apie darbą su J. Arlauskaite-Jazzu bei konkurenciją projekte.

Pasak atlikėjos, Jazzu yra nuostabus žmogus, kuris negaili vertingų patarimų. „Galvojau, kad ji yra toks žmogus, kuris sako tik tiesą. Mes net su mama kalbėjome, jog ji visada sako taip, kaip yra. Jeigu aš gaunu kokią nors pastabą iš jos, tuomet aš ją priimu. Ji turi labai daug patirties ir yra nuostabus žmogus. Net tada, kai susipažinome, aš supratau, kad ji yra tokia kaip aš galvojau. Apie ją girdėjau labai daug visko. Visi kalba apie ją. Aš žinojau, kad ji yra toks žmogus, kuris gali duoti gerus patarimus. Juos pasako iš patirties“, – apie savo mokytoją kalbėjo mergina.

Nepaisant to, jog mergina sulaukė ir kiek kritikos, tačiau ji tikino, kad ją priimti moka ir į tai nereaguoja skaudžiai: „Kritika tikrai paveikia, bet tikrai ne negatyviai. Aš labai mėgstu, kai žmonės man sako pastabas iš patirties.“

Dar anksčiau mergina yra minėjusi, jog  „X faktoriaus“ anketą sugalvojo užpildyti ekspromtu. Merginą vis gąsdino blogos patirtys, įgytos kituose dainavimo konkursuose. Dvejus metus Marija studijavo muziką Los Andžele. Dėl pasaulį apėmusios pandemijos mergina grįžo į Lietuvą. O tada nusprendė, kad užteks svajoti – metas veikti. Taip Marija žengė į „X faktoriaus“ sceną.

„Jie nebuvo nesėkmingi. Kiekviename projekte aš kažką pasiekiau. Padariau pirmą žingsnį į priekį. Bet po poros projektų aš galvojau, kad man daugiau nebepasiseks ir aš nenoriu eiti į projektus.  Tai buvo po visos mano patirties su projektais, kai man buvo 16 metų. Buvau ganėtinai jauna. Turėjau balso mutaciją, kas merginai yra labai retai. Dabar aš jaučiuosi pasikeitusi, subrendusi. Mano balsas pasikeitė, stilius ir požiūris. Labai daug išmokau Amerikoje, kai studijavau“, – šypteli ji.

Tiesa, Marija kovos daugiau nebetęs šiame projekte, tačiau pati tikino, kad konkurencijos tarp dalyvių nesijaučia: „Čia  mes susibendravome labai vieni su kitais. Net nesinorėjo galvoti, kad esame konkurentai. Visi palaikome vienas kitą.“

Muzikinis projektas „X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play!


Rašyti komentarą...
V
Viskas
2021-11-14 10:11:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ten surezisuota
Atsakyti
0

I
Iveta
2021-11-14 11:35:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu nuostabi, Marija!!!! Mes balsavome už tave. Nesustok. Sėkmės.
Atsakyti
0

N
Nuomonė
2021-11-14 22:09:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikus balsas, profesionalus dainavimas. Gal tik su įvaizdžiu reikėtų paeksperimentuoti .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų