• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį prie TV ekranų muzikos gerbėjus ir vėl subūrė „X faktorius“ – TV3 televizijos žiūrovai turėjo išskirtinę progą stebėti, kaip gimsta šių metų žvaigždės. Scenoje netrūko unikalių asmenybių ir neabejotinų talentų. Projekto teisėjai ne kartą buvo nustebinti ir tikino, kad tokio dalyvio projekte jie laukė jau seniai.

47

Sekmadienį prie TV ekranų muzikos gerbėjus ir vėl subūrė „X faktorius“ – TV3 televizijos žiūrovai turėjo išskirtinę progą stebėti, kaip gimsta šių metų žvaigždės. Scenoje netrūko unikalių asmenybių ir neabejotinų talentų. Projekto teisėjai ne kartą buvo nustebinti ir tikino, kad tokio dalyvio projekte jie laukė jau seniai.

REKLAMA

Kamelija Juškaitė aštuonerius metus gyvena Anglijoje. Į lietuvišką projektą šešiolikmetė atėjo dėl teisėjų, o ypatingai – Justės Arlauskaitės-Jazzu. Panašu, kad mergina pasiekė savo tikslą ir jai pavyko įtikinti ne tik Jazzu, bet ir kitus teisėjus – ji sulaukė keturių „taip!“.

„Tiek daug spalvų per kelias minutes. Esi talentinga“, – sakė Jazzu.

Marijampolietė Aira Labanauskaitė šiuo metu gyvena Vilniuje. Mergina neslėpė norinti pasirodyti kaip įmanoma geriau, vis dėlto teisėjams Airos pasirodymą teko nutraukti. Anot scenos profesionalų,buvo gana nuobodu. Į kitą etapą Aira nepateko.

REKLAMA
REKLAMA

Išskirtinio vardo savininkė Elvija Zvicevičiūtė pasakojo galinti susilieti su bet kokia daina. Scenoje atlikusi Adele kūrinį, moksleivė pateko į kitą etapą. „Šiame „X faktoriuje“ esi atgaiva“, – kalbėjo M. Mikutavičius.

REKLAMA

Keturiolikmetei Ivetai Buzaitytei dainavimas suteikia gerų emocijų ir džiaugsmo. Deja, bet alytiškė nepateko į kitą etapą. „Dar šiek tiek anksti. Reikia paaugti ir ateiti dar kartą“, – sakė S. Prūsaitis.

Grupė „Laimingu būti lengva“ scenoje pasirodė su kaukėmis. Muzikantai tikino, kad neša pozityvą, o didžiausias jų tikslas – sukurti gerą nuotaiką. Grupės nariai nusiimtų kaukes tik laimėję projektą. Nors Jazzu jų pasirodymas gąsdino, grupė pateko į kitą etapą!

REKLAMA
REKLAMA

Ukrainietė Jelizaveta Skub per metus laiko išmoko lietuvių kalbą. Gydytoją į Lietuvą atviliojo meilė. „Beveik visos natos buvo pro šalį“, – sakė Jazzu, tačiau kiti teisėjai ją palaikė – Jelizaveta pateko į kitą etapą.

Milda Noskovaitė į projektą grįžo trečią kartą. Mergina labai norėjo praeiti atrankų etapą ir tą padaryti galiausiai pavyko. „Viskas labai tvarkingai, tiksliai ir gražiai“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Restorano vadovė Silvija Jankūnaitė jau žino, kas yra perdegimas. Prieš metus mergina nusipirko aparatūrą ir ėmė dainuoti. Deja, į kitą etapą patekti jai nepavyko, o Jazzu ją sukritikavo dėl neskoningos dainos pasirinkimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Titas Bakanauskas norėjo dainuoti visą gyvenimą. Po kojos traumos, jis ėmė kurti repo tekstus, nes repas – vienintelė muzika, kurios klauso Titas. Teisėjai pasigedo patirties ir tikino, kad dar reikia praktikuotis. Titas į kitą etapą nepateko.

Vel Stacy gimė Amerikoje, o dabar gyvena Paryžiuje, kur siekia atlikėjo karjeros. Dalyvis yra geras praėjusių metų „X faktoriaus“ nugalėtojo Antoine Wend bičiulis. Būtent jis ir paskatino draugą sudalyvauti lietuviškame „X faktoriuje“.

REKLAMA

„Esi tikras, didelis artistas. Padarei muzikinį spektaklį. Tuo, kas čia buvo, esu sužavėtas“, – teigė S. Urbonavičius-Samas. Vel Stacy pateko į kitą etapą!

Vytautė Gaižauskaitė grįžo į „X faktorių“. Mergina teigė nenorinti dainuoti kaimynams, jos tikslas – būti išgirstai daugiau žmonių. „Pamačiau žmogų, kuris yra subrendęs scenai. Viskas gražiai suskambėjo“, – sakė S. Urbonavičius-Samas. Vytautė pateko į kitą etapą!

Vesta Ranonytė studijavo muziką Londone, tačiau supratusi, kad didmiestis – ne jai, galiausiai grįžo į gimtinę. Nors iš teisėjų ir išgirdo priekaištų, Vesta pateko į kitą etapą. Mergina išgirdo tris „taip“.

REKLAMA

Muzika Ievą Mykolaitytę lydi visą gyvenimą. Ilgą laiką nedainavusi, moteris nusprendė sugrįžti į sceną. Vis dėlto teisėjai pastebėjo, kad merginai pritrūko profesionalumo – į kitą etapą Ieva nepateko.

Anglijoje gyvenanti Vaida Narkevičiūtė dešimtmetį dainavo kartu su populiariais atlikėjais Irena Starošaite ir Žilvinu Žvaguliu. Po 10 metų pertraukos dalyvė grįžo į didžiąją sceną ir jai čia puikiai pasisekė – keturi tvirti „taip“!

Paskutinis scenoje dainavo gatvės muzikantas Dovydas Misiūnas-Dovi. Charizmatiško dalyvio pasirodymas nepaliko abejingų. Teisėjai vadino jį superherojumi ir apipylė komplimentais. „Esi toks, kokių mums visą laiką reikia. Tu žaidi su scena, gitara ir publika. Labai lengva ir gera į tave žiūrėti. Toli eisi“, – dalyvį gyrė teisėjai, ir netrukus ištarė jam keturis tvirtus „taip“!

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3 ir TV3play!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų