Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienio vakarą įvyko pirmasis didžiausių staigmenų kupinas muzikinio projekto „X faktoriaus“ finalas. Visi 12 dalyvių – be galo stiprūs, tad teisėjai neslėpė, kad atsisveikinti su vienu iš jų bus be galo sunku. Vis dėlto viskas buvo žiūrovų rankose.

Sekmadienio vakarą įvyko pirmasis didžiausių staigmenų kupinas muzikinio projekto „X faktoriaus“ finalas. Visi 12 dalyvių – be galo stiprūs, tad teisėjai neslėpė, kad atsisveikinti su vienu iš jų bus be galo sunku. Vis dėlto viskas buvo žiūrovų rankose.

REKLAMA

Po lemiamos dvikovos, į kurią stojo Lukrecija ir Marija, galiausiai paaiškėjo mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukusi dalyvė. Merginoms atlikus išlikimo dainas, teisėjai balsavo lygiosiomis, šitaip galutinį sprendimą grąžindami žiūrovams. Atskleidus balsus paaiškėjo, kad daugiau palaikymo sulaukė Luka. Už ją balsuota 703, o už Mariją – 408 kartus, todėl ši turėjo atsisveikinti su projektu. Marija – Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinė.

Likę vienuolika dalyvių keliauja į kitą etapą ir toliau kovoja dėl pagrindinio prizo – 15 tūkst. eurų bei žiūrovų meilės. 

REKLAMA

Viena didžiausių staigmenų sekmadienio vakarą – išskirtinis pasaulinio garso atlikėjo Edo Sheerano dėmesys „X faktoriui“ ir jo dalyviams. Garsus atlikėjas atsakė į įvairiausius dalyvius dominusius klausimus, pasakojo apie tai, kaip užpildyti sceną vienam, kaip gimsta dainos ir ar laiko save išsiskiriančiu.

Pirmoji scenoje vakar pasirodė Luka. Paauglių kategorijos dalyvė svajoja dainuoti ir kurti muziką. „Puiki daina, puikus vaizdas, puiki choreografija. Ir tu puiki“, – sakė S. Prūsaitis. 

Merginų roko grupė „Bloom“ susprogdino sceną! Atlikėjos paruošė energingą pasirodymą. „Esate vieninga jėga, negali nesižavėti“, – komplimentus žėrė S. Urbonavičius-Samas.

Marija pavergė energija ir išskirtiniu įvaizdžiu. „Dar vienas fantastiškas pasirodymas. Nors Marija ir nėra mano komandos narė, esi vienas nuostabiausių žmonių šioje scenoje. Sugebi keistis, tau viskas puikiai pavyksta“, – gyrė M. Mikutavičius. 

REKLAMA
REKLAMA

„Marija, labai tavimi tikiu. Pasirodymas buvo be galo galingas, esi reikalinga šiai scenai“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Alika Keene dainą skyrė artimiesiems, kurių neteko per karantino laikotarpį. Šou dalyvė po pasirodymo sunkiai valdė emocijas, akyse spindėjo ašaros. „Buvo labai jautru ir tikra“, – sakė tai pastbebėjęs S. Prūsaitis. 

„Alika yra įrodymas, kad šiame pasaulyje yra vietos jautriam žmogui“, – savo mokinę gyrė M. Mikutavičius, o štai J. Arlauskaitė-Jazzu pripažino, kad būtent pastaroji – mėgstamiausia jos mylimojo šių metų dalyvė.

Airidija nustebino dar vienu geru pasirodymu. Teisėjai gyrė merginos balsą, choreografiją. „Tu esi unikumas, be galo talentingas ir šiltas žmogus. Tai buvo tobula“, – kalbėjo J. Arlauskaitė-Jazzu.

Grupė „Aquarium de Clara“ sujungė muziką su fantastiška choreografija – teisėjai negailėjo komplimentų. „Man labai gražu, kad jūs turite skonį. Gera žiūrėti“, – sakė M. Mikutavičiu ir gyrė porą.

REKLAMA
REKLAMA

„Jaučiausi kaip nuostabiame kino teatre su geru įgarsinimu. Tai buvo tobula, unikalu ir galinga“, – apie Gabijos pasirodymą kalbėjo M. Mikutavičius. „Turi dovaną – tokį balsą. Jį galima pavadinti deimantu“, – gyrė S. Urbonavičius-Samas.

Povilas Žilionis surengė šiltą, nuoširdų ir jaukų pasirodymą. Teisėjus užbūrė aksominis dalyvio balsas – scenos profesionalai negailėjo pagyrų. 

Nemažai pagyrų sulaukė ir Nojus. „Žaviuosi tavo drąsa. Esi gimęs scenai. Kito neišmokysi to laisvumo, linkiu, kad scena būtų tau laiminga“, – apie Nojaus pasirodymą sakė S. Prūsaitis. 

„Viskas buvo labai gerai, geras pasirodymas. Be tavęs neįsivaizduoju šių metų „X faktoriaus“ scenos“, – gyrė J. Arlauskaitė-Jazzu. 

Grupė  „Mando“ ir vėl sudrebino projekto sceną atlikę eurovizinę dainą. „Tai yra pasaulinė scena. Šie žmonės yra lemtingi, tai yra tikra muzika. Be galo sudėtingas kūrinys, reikia turėti daug drąsos. Esu dėkinga visatai, kad galiu jus girdėti“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu. 

REKLAMA
REKLAMA

„Jūsų duetas įnešė kitą skonį į projektą. Jūs galite atlikti gerokai gilesnę muziką“, – gyrė S. Urbonavičius-Samas.

Gvidas Ropė – repo muzikos atstovas. Teisėjai gyrė dalyvio pasiruošimą, dainos atlikimą. „Nieko nesuprantu apie repą, bet tu šaunus“, – sakė S. Prūsaitis. „Pats stilingiausias vakaro pasirodymas. Tai yra tavo kraujyje. Tu gyveni muzikoje“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Lijana – paslaptingiausia projekto dalyvė, paruošusi galingą ir labai paveikų pasirodymą. „Jūsų daug skirtingų ir tai yra geras ženklas. Lijana yra nuostabi“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu. 

„Turi unikalią dainavimo manierą ir magišką žvilgsnį“, – gyrė M. Mikutavičius.  

Muzikinis projektas „X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play!

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų