Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Jau šį sekmadienį – pirmasis tiesioginis „X faktoriaus“ finalas, kuriame susikaus dvylika geriausių dalyvių. Viena iš jų – Marija Gevorkjan – būdama vos septyniolikos priėmė drąstišką sprendimą: metė mokyklą ir išvyko studijuoti muzikos į Ameriką. Sprendimo tikina nesigailinti – jai teko mokytis iš geriausių muzikantų pasaulyje. 

Jau šį sekmadienį – pirmasis tiesioginis „X faktoriaus“ finalas, kuriame susikaus dvylika geriausių dalyvių. Viena iš jų – Marija Gevorkjan – būdama vos septyniolikos priėmė drąstišką sprendimą: metė mokyklą ir išvyko studijuoti muzikos į Ameriką. Sprendimo tikina nesigailinti – jai teko mokytis iš geriausių muzikantų pasaulyje. 

Marija tikina, jog prieš pirmąją tiesioginę transliaciją jaučiasi puikiai. Tiesa, mergina atskleidžia, jog jos kūnas į stresą tikrai reaguoja: „Supratau, kad apetito neturiu, jaučiu, kad labiau pavargusi – stresas, nerimas šiek tiek veikia. Labai laukiu sekmadienio, nes noriu pamatyti, kaip viskas bus – šio sezono tiesioginiai bus bomba“, – džiaugiasi M. Gevorkjan. 

Į „X faktorių“ talentingi žmonės eina dėl įvairių tikslų – vieni siekia laimėti, kitiems tai – puiki galimybė parodyti save ir rasti savo auditoriją. Marija tikina, jog jos tikslas laikui bėgant kiek keitėsi. Mergina atskleidžia turinti ypatingą norą, susijusį su jos projekto mokytoja – J. Arlauskaite-Jazzu: 

REKLAMA
REKLAMA

„Mano tikslas einant į „X faktorių“ buvo gauti naujos patirties, susipažinti su žmonėmis, kurie susiję su muzika, nes kai grįžau atgal į Lietuvą neturėjau galimybės rašyti, kurti dainų su kuo nors. 

Bet dabar, kai matau, kiek padariau progreso, tas tikslas šiek tiek keičiasi. Visi nori laimėti – nelaimėti nėra faina. Kas atsitiks – priklauso ne nuo manęs, o nuo žiūrovų. Dirbsiu labai daug“, – svarsto mergina. 

„Labai man patiko su Jazzu dirbti. Supratau, kad gal net bus kažkada galimybė su ja parašyti porą dainų, nes ji yra viena geriausių dainų autorių Lietuvoje. Man, kaip žmogui, kuris studijavo dainų autorystę, tai labai svarbi patirtis“, – tikina M. Gevorkjan. 

Marijos Gevorkjan, užsienyje geriau žinomos slapyvardžiu „Marija With A J“, istorija – unikali. Mergina būdama vos septyniolikos priėmė drastišką sprendimą mesti mokslus, ir viena išvyko į Los Andželą. 

„Aš dar mokykloje žinojau, kad noriu mokytis muzikos. Mokyklos laikais man mokslai labai nepatiko, buvo nuobodūs. Metus nedainavau apskritai – man buvo labai skaudu dėl to. Kai man buvo 17, supratau, kad noriu mesti mokslus. 

REKLAMA
REKLAMA

Mama rado dviejų savaičių trukmės stovyklą, kurioje galima buvo pasižiūrėti, ar patinka tas koledžas – Los Andželo muzikos koledžas. Man labai ten patiko. Labiausiai patiko ta savaitė, per kurią rašėme dainas. 

Tėvai labai mane palaikė, kai pasakiau, kad noriu ten studijuoti, jie sutiko – išvykau į Ameriką būdama 17-os. Viena išvykau, man buvo labai keista – pirmą kartą gyvenau viena. Nepaprasta patirtis, daug išmokau, daug supratau apie save ir pasaulį“, – prisimena dabar dvidešimtmetė Marija. 

Per dvejus Amerikoje praleistus metus Marijai teko bendrauti su milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinčiais geriausiais muzikos profesionalais. Mergina mielai vardija sutiktas žvaigždes: „Los Andželo muzikos industrijos dydis – nesulyginamas su Lietuvos. Aš žinojau, kad ji didelė, bet tik ten nuvykusi supratau, kokio tai mąsto dalykas. Kai nuėjau į vieną, antrą, penktą renginį, kur visai šalia manęs stovėjo ryškiausios žvaigždės – Snoop Dogg‘as, Meghan Trainor. 

REKLAMA
REKLAMA

Meghan mane seka socialiniuose tinkluose – kaip tai pavyko, aš nežinau. Ji yra viena geriausių dainų autorių, bet ir nuostabus žmogus – labai šiltai pabendravome. Mačiau gyvai Lewis Capaldi. 

Ten pamačiau ir didžiausią koncertą savo gyvenime – koncertavo Lizzo, Billie Eilish, Jonas Brothers, Taylor Swift išėjo į sceną... Man buvo neįtikėtina. Tada ir supratau, kad noriu tai veikti gyvenime“, – šypsosi M. Gevorkjan. Pokalbį Marija užbaigia, prabildama apie karantino metu išmoktas pamokas. Pasak jos, šiai dienai pasakyti, kur ketina gyventi ir kurti pasibaigus pandemijai, ji negali:

„Per kovidą supratau, kad nieko negaliu planuoti išvis. Per pandemiją supratau, kad turiu gyventi gyvenimą po vieną dieną. 

Aš atvažiavau į Lietuvą dėl vienos priežasties: ten pandemija, čia pandemija, ir ten ir ten sėdi namuose ir nieko nedarai. Kai sėdi Los Andžele, moki ir už butą ir už maistą, bet kainos ten – trigubos nei Lietuvoje. 

Tai gal aš geriau sėdėsiu namuose Lietuvoje už mažesnę kainą. Nesiskundžiu, man čia gerai, bet aišku, jog norisi atgal – pasiilgau savo geriausių muzikantų draugų“, – pasakoja mergina.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų