„X Faktoriaus“ nugalėtojos skruostai degė iš gėdos: skeltukas iškrėtė šunybę

Vienas populiariausių muzikinių projektų pasaulyje „X Faktorius“ į pasaulį paleidžia vieną už kitą talentingesnius atlikėjus. Praėjusių metų nugalėtoja Louisa Johnson (18) neseniai maudėsi pavydėtinos šlovės spinduliuose, tačiau dabar mergina įkliuvo į nemalonią situaciją.

21

Pirmąją vietą Didžiosios Britanijos šou užėmusi dalyvė akimirksniu tapo žvaigžde, kuria domimasi ne tik iš muzikinės pusės. Garsenybes medžiojantys fotografai neseniai buvo apdovanoti pikantiškais vaizdeliais iš naujausio dainininkės koncerto.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X Faktoriaus“ nugalėtojos skruostai degė iš gėdos: skeltukas iškrėtė šunybę

Londone savo pasirodymą surengusi Louisa tūkstantinę gerbėjų minią nustebino ne tik savo vokaliniais sugebėjimais, bet ir sceniniu įvaizdžiu. Tą vakarą trumpą sijonuką vilkinti žvaigždė parodė daugiau, nei norėjo. Merginos sijono skeltukas persisuko į kitą pusę ir apnuogino jos sėdmenis.

tv3.lt primena, kad „X Faktoriaus“ finale L. Johnson suspindo atlikusi Bobo Dylano dainą „Forever Young“ ir Jameso Browno kūrinį „It's a Man's World“.

Įtikinėti, kad ši mergina moka dainuoti – neverta. Finalinį projekto vakarą susirinkusi publika negailėjo nei ovacijų, nei plojimų. Jos neįtikėtinu talentu buvo pakerėti net griežčiausi projekto teisėjai, tarp jų ir Simonas Cowellas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų