Vytenis Partikas su žmona Justina pasirodė viešumoje: demonstravo išskirtinį stilių

Kaunietė fotografė Agnė Mikštienė savo bičiulius, tarp kurių buvo ir žinomų žmonių, pakvietė į savo personalinės parodos „Tavo akių šviesa” atidarymą. Renginys vyko Kauno galerijoje „Balta“, jis buvo skirtas atkreipti dėmesį į krizinį, neplanuotą nėštumą.

45

Renginyje buvo galima sutikti nemažą būrį grožio pasaulio atstovų: plaukų stilistus Karolį Murauską ir Vytenį Partiką su žmona Justina, vadinama lietuviškąją Kim Kardashian, taip pat žvaigždžių vizažistę Vaivą Juodę, rašoma pranešime spaudai.

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iš kaunietės fotomenininkės darbų žvelgia stebuklo paliesta motinystė

Agnė Mikštienė – jaunosios kartos menininkė, pasižyminti išskirtiniais šeimų, vaikų ir besilaukiančių moterų albumais. Įdomu tai, kad dalį šiai parodai skirtų darbų ji fotografavo ir pati besilaukdama pirmagimio. „Pažvelgus į prieš du mėnesius gimusio sūnelio Nemuno akis ir kilo parodos pavadinimas“, – šypsodamasi sako Agnė, tikinti, jog jos parodos lankytojų akis ir širdis glostys iš fotografijų žvelgianti tyra ir it stebuklo paliesta motinystė.

Iš parodoje „Tavo akių šviesa“ eksponuojamų fotodarbų žvelgia įamžintos besilaukiančios būsimosios mamos, pasipuošusios gėlių vainikais. Modeliams sukneles kūrė stilistė Eglė Sigrid. „Ypatingas gyvenimo tarpsnis ir spindintys jų veidai – tarsi jausmo kupinas šokis, kurį taip gera stebėti ir įamžinti fotoaparato objektyve“, – teigia A. Mikštienė.

Tiesa, vienam iš parodos darbų Agnė pozavo ir pati. Ši nuotrauka simbolizuoja kovo mėnesį; iš viso parodoje eksponuojama 12 darbų – tiek, kiek metuose yra mėnesių.

Charizmatiška, romantiška, optimizmu trykštanti ir jau aštuonerius metus fotografija gyvenanti Agnė tiki, jog nepaprastas jausmas gyvenime yra surasti savo kelią ir tikrąjį pašaukimą. Tai išlaisvina vidų, leidžia realizuoti idėjas ir mintis. Ji tiki, jog fotografija, tai – daugiau nei „mygtuko paspaudimas“. „Tai – meno forma, jos išraiška, kurioje slypi dailė, stiliaus pojūtis ir net bendravimo psichologija“, – apie fotografiją kalba „Abella Photography“ įkūrėja, prieš kelis metus surengusi gyvūnų globos organizacijai „Lesė“ skirtą parodą “Sielos dvyniai”.

Naujoji A. Mikštienės paroda turi ir prasmingą misiją. Visos jos metu surinktos lėšos bus skirtos „Krizinio nėštumo centrui“, nevyriausybinei organizacijai, įkurtai padėti moterims, išgyvenančioms neplanuotą, krizinį nėštumą, vaikelio netektį dėl persileidimo, priešlaikinio gimdymo, taip pat padėti moterims sunkiai išgyvenančioms nėštumo nutraukimą ar pogimdyvinę depresiją.


Rašyti komentarą...
O
Oho
2021-09-27 09:45:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isskirtinis pajacu is kaimo stilius...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų