Renginyje pasirodžiusi Kim Kardashian privertė visus spėlioti, kas yra toji moteris: paslapties šydą padėjo atidengti 1 niuansas

Pirmadienio vakarą Niujorko Metropoliteno meno muziejuje įvyko didžiausias metų mados renginys – „Met Gala“ vakarėlis. Įprastai jis vyksta pirmąjį gegužės pirmadienį, tačiau šiemet pandemija šiek tiek šiuos planus pakoregavo. Vienas dalykas, kurio iš vakarėlio neatėmė koronavirusas – įspūdingi žvaigždžių demonstruoti mados kūriniai. 

7

Šio renginio nepraleido ir Kim Kardashian, kuri pasipuošė juodos spalvos apsiaustu.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian

K. Kardashian pasirodė nuo galvos iki kojų pasipuošusiu juodu drabužiu, kuris uždengė net jos veidą, todėl iš pat pradžių buvo sunku atpažinti, kas ši moteris.

Realybės šou žvaigždę papuošė „Balenciaga“ aukštosios mados suknelė su derančia kauke bei skraiste. Ši apranaga užgožė jos veido bruožus ir figūrą.

Ji privertė spėlioti visą minią, kas yra ši moteris. Tiesa, tik vėliau fotografai bei svečiai atpažino, jog ji yra Kim Kardashian. Tai padaryti padėjo drauge atėjusi sesuo Kendall. Netrukus tapo aišku, jog Kendall į renginį atvyko su Kim.

Vakaro metu laikytasi itin griežtų reikalavimų, siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso – visi dalyviai privalėjo dėvėti kaukes, kurias nusiimti buvo galima tik valgant ar geriant, be to, visi turėjo pateikti pažymas apie vakcinaciją, arba į renginį nebuvo įleisti. 

„Oskarų“ apdovanojimų mados atitikmeniu vadinama „Met Gala“ kasmet kviečia svečius ateiti pasipuošus pagal skirtingą vakaro temą. Šiemet tema buvo pasirinkta amerikietiška mada. 

„Met Gala“ – ne vien proga įžymybėms pasipuošti įspūdingais kostiumais. Vakaro metu renkamos lėšos Metropoliteno meno muziejaus kostiumų institutui. 


Rašyti komentarą...
J
Jo
2021-09-15 10:06:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isgamu sekta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų