Vyro išdavystę išgyvenusi „laukinukė“ – pražydo: nusimetė drabužius, parodė nepriekaištingą figūrą

Serialo „Laukinukė“ žvaigždės Marlene Favelos gyvenimas visuomet atrodė pasakiškas. Su verslininku George'u Seely susižadėjusi aktorė susilaukė pirmagimės ir ruošėsi išsvajotoms vestuvėms pasaka sudužo į šipulius – praėjusią vasarą Marlene mylimasis paliko nusprendė ją palikti.

11

Kaip praneša užsienio žiniasklaida, skyrybų priežastis – neištikimybė. Australų verslininkas buvo neištikimas žaviajai „Laukinukės“ aktorei. Sunku patikėti, tačiau viskas buvo taip, kaip seriale. Teigiama, kad pati Marlene savo mylimąjį ir dukrelės tėvą užtiko lovoje su kita moterimi. 

Nors M.Favelai reikėjo nemažai laiko išsigydyti visas žaizdas, tačiau šiandien moteris atrodo puikiai. Ji su gerbėjais dalijasi kadrais iš asmeninio gyvenimo, o nuotraukose nuo veido nedingsta šypsena. Taip pat gerbėjus moteris lepina ir pikantiškais kadrais, aktorė nebijo nusimesti drabužių ir pademonstruoti nepriekaištingų kūno linijų.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyro išdavystę išgyvenusi „laukinukė“ – pražydo: nusimetė drabužius, parodė nepriekaištingą figūrą

Primename, kad anksčiau buvo versijų, jog M. Favela ir jos mylimasis skirtis nusprendė todėl, jog aktorė nusprendė grįžti į šou verslą. „Mano santykiai nutrūko ne todėl, kad norėjau grįžti į šou. Niekuomet šitaip nerizikuočiau savo šeimos gerove dėl darbo“, – tikino ji.

Taip pat moteris užsiminė ir apie tai, kad jos vyras nė nesistengė kovoti dėl jų dukrelės – sutiko, kad mergaitės priežiūra atitektų motinai. 

 

 

 


Rašyti komentarą...
I
Išmintingas
2021-06-07 17:33:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei lovoj kaip medis kas is tos grazuoles
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų