27 kg numetusi aktorė Wilson atima žadą: pasakė, kaip pavyko

Aktorė Rebel Wilson, numetusi 27 kg, paplūdimyje pasirodė su maudymosi kostiumėliu.

„Pitch Perfect“ aktorė pozavo ant smėlio, prie mėlyno krištolinio vandens, ir sakė, kad nori „palikti Holivudą“ bei visam laikui „persikraustyti į Floridą“. 

Šiuos metus pavadino sveikatos metais 

41 metų amžiaus įžymybė su juodu vientisu maudymosi kostiumėliu atrodė puikiai – priekyje esantį užtrauktą ji stipriai atsisegė, parodydama gilią iškirptę. Prie kostiumėlio ji buvo priderinusi katės akies formos akinius nuo saulės, plačią mėlyną skrybėlę ir „Givenchy“ įsispiriamas basutes, rašoma thesun.co.uk.

Filme „Isn't This Romantic“ sužibėjusi Rebel pozavo ryžtingai, rankas susidėjusi ant klubų, nutaisiusi rimtą veido išraišką. „Laiką leidžiu Palm Beache. Manau, kad norėčiau persikraustyti į Floridą.“ – savo Instagrame rašė ji. 

Iš Sidnėjaus, Australijos, kilusi aktorė turi namus Australijoje, o taip pat ir Los Andžele. Visais 2020 metais, kuriuos ji pavadino savo „sveikatos metais“, susiruošusi numesti kone 30 kg, Rebel savo gerbėjų neapleido. Nors ir labai didžiuojasi savo pasiekimais, aktorė pripažino besigailinti, kad svorio nenumetė ir fizinės formos nepagerino anksčiau.

Gailisi, kad nepavyko anksčiau

Interviu „InStyle“ australė sakė: „Dabar, kai žinau, kad galiu tai padaryti, gailiuosi, kad nepavyko anksčiau. Gal reikėjo pabandyti, kai man buvo 30, o ne 40. Bet kiekvieno kelionė skirtinga, čia juk ne lenktynės ir ne konkursas.“

Visgi, Rebel savo gerbėjus paragino imti iš jos pavyzdį, jei tik jaučia, kad reikia stiprinti sveikatą, kad ir kokio amžiaus bebūtų. Pasakodama, kaip atrado smulkius gyvenimo būdo pokyčius, įskaitant kasdienius pasivaikščiojimus parke, aktorė sakė:

„Bet kas gali eiti pasivaikščioti, gerti daugiau vandens ir imtis smulkių, bet pastovių pokyčių, kurie pagerina gyvenimo kokybę. Pradėti niekada ne per vėlu, kad ir kokio amžiaus esate.“

Praėjusiais metais po Naujųjų ji išreiškė pasiryžimą pasiekti 75 kg svorį. Siekdama savo tikslo ji nusprendė vengti cukraus ir greito maisto, o taip pat pradėjo reguliariai sportuoti. Aktorė savo lieknėjimo procesu dalinosi socialiniuose tinkluose, stebindama gerbėjus savo pokyčiais.

REKLAMA

Rebel anksčiau yra sakiusi, kad mesti svorį nusprendė dėl savęs – ji nusprendė neleisti, kad rolės filmuose nulemtų jos svorį. Ji pasakojo supratusi, kad didesnis svoris visai nepadeda jos psichologinei sveikatai: „Nėra taip, kad norėčiau numesti svorį ir būtinai pasiekti kokį nors skaičių. Man tai daugiau susiję su psichologine būkle, dėl kurios persivalgydavau, be to, turėjau darbą, kuriame kartais gaudavau daug pinigų už tai, kad būčiau stambesnė, o tai gali tikrai sukelti sąmyšį galvoje.“

Šviesiaplaukė gražuolė pridūrė: „Dabar stengiuosi dirbti su psichologiniais dalykais bei fiziniais dalykais, ir daug treniruojuosi. Kalbant apie mitybą, man labai patinka, turbūt kada reikėtų apie tai parašyti knygą, nes atrodo, kad žmonėms labai įdomu.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų