Tomo Fordo vyriška elegancija jau seniai tapo kažkuo išskirtiniu. Kažkuo tokiu, ko trokšta visi vyrai.

Ir šalia jų esančios moterys, žinoma. Puikiai sudėliotas, it graikų skulptūra atletiškas kūnas, saulės nugairintas veidas, preciziškai sušukuoti į vieną pusę plaukai ir atvirai demonstruojamas seksualumas. O taip, taip atrodo šių dienų tobulas vyras, pasakytų dizaineris.

Tomo Fordo vyriškos sampratos plėtojimą geriausiai atskleidžia ne jo kuriamos atviros, provokuojančios fotosesijos, filmas ar jo paties gyvenimas (nors tenka pripažinti, jog šie dalykai taip pat nemažai įsirėžė į mūsų atmintį) bet, vis dėl to, dizainerio kuriamos kolekcijos. Šią vasarą misteris Fordas piešia vyro portretą ryškiomis drąsiomis spalvomis. Itališko kostiumo siuvimo subtilybės atsiskleidžia aukščiausiomis natomis kartu su akį rėžiančiais ryškiais rožiniais, elegantiškais marinistiniais tonais, tarpusavyje kontrastuojančiais ryškiais spalvotais raštais ir išskirtinėmis detalėmis.

Pagrindinė vasaros įvaizdžio detalė, anot Tomo Fordo, turėtų būti ryški, ekstravagantiška varlytė. Derinama prie ryškių raštų, pati būdama dar margesnė, ši vyriško kostiumo detalė kaip niekada atrodo vasariškai, gaiviai, tačiau tuo pačiu metu išlieka labai elegantiška.

REKLAMA

Ne ką mažesnę kolekcijos dalį užima ir paplūdimiui skirti drabužiai. Balto smėlio paplūdimiuose šį sezoną karaliaus septintojo dešimtmečio dvasia: seksualūs gėlėti apatiniai, purpurinės spalvos, aptempti spalvoti švarkeliai ir prasegti marškiniai... Atrodo, čia vertėtų prisimini ne visuomet gerąją prasmę įkūnijantį žodį 'dabita'. Tačiau šį kartą, Tomo Fordo pasaulyje, 'dabita' įgauna gerąją prasmę, nes visas šitas puošnus vyriškas pasaulis yra toks tikras ir nesuvaidintas. Taip įaugęs dizaineriui į kraują ir mintis, jog mes tik galime pridurti – kad visi vyrai būtų tokie vyriški dabitos...


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų