Vyrai irgi laikosi dietų: Vagelis atskleidė, kodėl teko to griebtis

Dainininkas Gabrielius Vagelis žinomas ne tik dėl savo kūrinių, bet ir dėl įvaizdžio – vieni vaikinu žavisi, kiti vadina ekscentrišku, o kiti, nesupratę, skuba kritikuoti. Vis dėlto viena aišku – nepastebėti Gabrieliaus tiesiog neįmanoma.

19

Apsilankęs „Power Hit Radio“ podkaste „Sako, dabar tai madinga“, G. Vagelis pasidalijo savo įvaizdžio paslaptimis, atskleidė, kada yra tekę laikytis dietos, kokios merginos niekuomet nepraleistų pro akis ir kodėl drąsiai gali vadintis ne tik asmeniniu savo paties stilistu, bet ir vienu madingiausių šių dienų Lietuvos vyrų.

Aplinkiniai ne visuomet supranta

Gabrieliaus įvaizdis išties traukia akį – tą nesunkiai gali pastebėti visi jo klausytojai. Pats dainininkas prisiminė ir vieną maloniausių kada nors išgirstų komentarų – vienas jo klausytojas teigė, kad nepaisant to, kad išskirtinumai dažnai atbaido, G. Vagelio išskirtinumas kažkuo pritraukia.

„Jeigu nuoširdžiai, stilisto neturiu nė vieno. Stilistas sau esu aš, ir visuomet stengiuosi juo būti. Turiu draugę dizainerę, kuri padeda man įgyvendinti mūsų kartu sugalvotas idėjas. Tai – Benita Klimbytė“, – sakė atlikėjas pridėdamas, kad būtent su ja kuria savo šių metų „Eurovizijos“ atrankų įvaizdį. 

REKLAMA

Tiesa, niekuomet pilnai savęs stilistams aprengti vaikinas neleidžia – pripažįsta, kad jam įtikti sunku, tačiau jis prideda, kad, tikriausiai, įtikti nelengva kiekvienam žmogui, kuris turi aiškų savo stilių ir skonį.

Paklaustas, kokio nemaloniausio komentaro apie savo įvaizdį yra sulaukęs, Gabrielius juokėsi: „Paskutinis juokingas buvo susijęs su „Eurovizija“: „Gabrieliau, kai baigsi rengtis rūbais iš „Humanos“, tada gal ir išvažiuosi.“ Tikrai neneigsiu – aš mėgstu „Humaną“, ir čia nėra ko gėdytis – tai yra nuostabi parduotuvė!“

Tiesa, paprastai vaikinas stengiasi komentarų neskaityti, ir tam turi rimtą paaiškinimą. „Skaitau komentarus žmonių, kurie yra parašę savo vardus ir pavardes. Bet komentarų po straipsniais skaityti nesivarginu, nebent norisi pasijuokti. Šiaip eiti skaityti ir kreipti dėmesį į visus komentarus yra absoliuti savižudybė“, – sakė G. Vagelis.

Dainininkas „Sako, dabar tai madinga“ podkasto metu pasakojo, kad meilė madai jį lydėjo visą gyvenimą. Jis iki šiol puikiai atsimena, kaip buvo pasipuošęs per 4-os klasės išleistuves, o pirmąjį savo auskarą įsivėrė dar būdamas 7 metų.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyrai irgi laikosi dietų: Vagelis atskleidė, kodėl teko to griebtis

Tiesa, ne visi bendraamžiai jo išskirtiniu įvaizdžiu tuomet žavėdavosi. „Turėjau ilgus plaukus, todėl tos patyčios, kad atrodau kaip mergaitė, buvo eiliniai dalykai. Prisimenu, kad viskas pasikeitė tada, kai pradėjau dalyvauti projektuose – tada žmonėms ėmė atrodyti, kad gal čia nebegalima juoktis, nes, neva, pradedu darytis žinomas. Ir nors tai yra absoliuti nesąmonė, kažkodėl žmonėms taip atrodė. Tų žvilgsnių ir atsisukimų būdavo visada. Ir dėl tos aprangos, ir šiaip dėl tos mano išvaizdos, truputį kitokios, negu įprasta“, – prisiminė G. Vagelis.

Paklaustas, kiek per mėnesį skiria savo įvaizdžiui, Gabrielius neslėpė, kad sumos gali būti labai įvairios: „Tikrai nuoširdžiai neįsivaizduoju – kiekvienas mėnesis labai skirtingas. Pastaruoju metu labai seniai kažką pirkau. Nežinau, kiek gali būti per mėnesį, gal pora šimtų? Tai tikrai nėra kažkokie kosminiai skaičiai. Vieną mėnesį gali būti 0, kitą – 400-500 eurų.“

REKLAMA

Modelio darbo užkulisiai ir dietos

Nors Gabrieliaus įvaizdis išties drąsus, daugelis Lietuvos vyrų tiek į savo spintas, tiek ir į gyvenimus dažnai bijo įsileisti kiek ryškesnius derinius. Anot dainininko, juos stabdo baimė, ką žmonės pamanys.

„Visiems kažkodėl yra labai svarbu kitų nuomonė. Man atrodo, kad taip, ji yra svarbi – viskas tvarkoje, bet tu gyveni savo gyvenimą, ne kitų. Tai kodėl tu turėtum klausyti jų ir rengtis taip, kaip jie nori? Man atrodo, kad tai yra visiška nesąmonė. Būti laisvais yra šiaip pagrindinis gyvenimo variklis“, – kalbėjo atlikėjas.

G. Vagelis ne kartą yra tapęs ir modeliu – pasirodė ant „Mados Infekcijos“ ar net ir dizainerės Agnės Kuzmickaitės podiumų. Ir nors dainininko kelias jam artimesnis, jis neslepia, kad buvo metas, kai modelio darbas jį itin domino.

„Sunkiausias dalykas yra laukimas. Ateini nuo ryto, repetuoji, žiūri, kaip viskas vyksta, o tada pasiruoši ir lauki. Atrodo, kad tas išėjimas trunka minutę – neilgiau. O tu visą dieną dėl jos lauki. Bet kai ta minutė ateina, tu viską pamiršti ir supranti, kad tikrai buvo verta. Tai yra smagu, o ypač smagu tada, jei demonstruoji drabužius, kurie tau patinka ir su kuriais puikiai jautiesi“, – prisiminimais dalijosi vaikinas.

Tiesa, dėl modelio darbo jam yra tekę ir kiek pakeisti gyvenimo būdą bei imti laikytis dietų: „Buvo etapas, kai bandžiau dirbti su užsienio agentūra, ir jie pasakė, kad man reikia tam tikrų apimčių. Visiškai tas pats, kaip moterims – tada reikėjo laikytis dietų, geros mitybos ir sportuoti. Atsimenu, kad tuo metu mano išvaizda pasikeitė tikrai gerokai, ir dabar stengiuosi ją palaikyti. Nedaugelis turi tobulą figūrą nieko nedarant, todėl dažniausiai reikia prisižiūrėti.“

Vis dėlto kitaip, nei dažnai merginai, Gabrieliui dietos laikytis sunku nebuvo – jį skatino tikslas.

„Turėjau nelabai sveikų ir teisingų mitybos įpročių. Cukrus, miltiniai patiekalai – visi puikiai tą žinome. Nuo to nueiti gal kažkiek sunkoka, tačiau pamenu, kad tuo metu aš to tikrai labai norėjau, todėl man sunku nebuvo. Visiškai atsisakiau cukraus, nebevalgiau nei bulvių, nei miltinių produktų, ir tie kilogramai tikrai lengvai krito, nes tuo pačiu metu ir sportavau“, – sakė G. Vagelis.

Visą pokalbį su Gabrieliumi galite išgirsite išklausę šį „Sako, dabar tai madinga“ podkasto epizodą.


Rašyti komentarą...
G
Ghj
2020-02-02 16:19:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Timru vyru nebeliko. Atrodo kaip moterys. Geda
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų