• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusią savaitę Vingio parke įvykęs Vokietijos grupės „Rammstein“ koncertas sukėlė skandalą – grupei buvo pareikšti kaltinimai dėl seksualinio smurto. Vokietijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kuriuose dar kelios merginos kaltina grupės lyderį Tillą Lindemanną dėl seksualinio priekabiavimo. 

Praėjusią savaitę Vingio parke įvykęs Vokietijos grupės „Rammstein“ koncertas sukėlė skandalą – grupei buvo pareikšti kaltinimai dėl seksualinio smurto. Vokietijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kuriuose dar kelios merginos kaltina grupės lyderį Tillą Lindemanną dėl seksualinio priekabiavimo. 

REKLAMA

Birželio 2 d. Vokietijos transliuotojas NDR ir dienraštis „Süddeutsche Zeitung“ publikavo tyrimą, kuriame atskleidė kitų merginų patirtis su „Rammstein“ lyderiu.

Viena iš apklaustų merginų, 2020 m. dalyvavusi grupės koncerte, pasakojo, kad užkulisiuose buvo pakviesta į „Rammstein“ lyderio kambarį. Nors dainininkas iš pradžių sakė, kad nori kažką parodyti, viskas baigėsi lytiniu aktu. 

„Tą akimirką tik pagalvojau: Dieve mano, kaip skauda, tikiuosi, kad tai greitai baigsis. Viskas buvo gana greita ir gana žiauru. Bet taip pat nenorėjau sakyti, kad skaudėjo, nes tai buvo Tillas Lindemannas, – sakė tuo metu vos 22-ejų buvusi mergina. 

REKLAMA
REKLAMA

Ji atskleidė, kad dėl įvykio ilgą laiką kaltino save, tačiau dabar tai laiko seksualiniu smurtu. 

Kita 21-erių mergina teigė, kad po vieno iš grupės lyderių vakarėlių gulėjo be sąmonės ant viešbučio lovos. Jos prisiminimais, kai ji atgavo sąmonę, vyras gulėjo ant jos ir paklausė, ar jam nereikėtų sustoti.

REKLAMA

„O aš net nežinojau, ką jis norėjo sustabdyti“, – sakė mergina. 

Tuomet vyras išėjo, o vėliau merginai buvo pasiūlyta narkotikų, tačiau ji atsisakė. Kitą rytą, pasakoja liudininkė, ji atsibudo kitame kambaryje. Kai ji paprašė pasikalbėti su T. Lindemannu, jos paklausė, ar jai kyla abejonių, jog jis naudojo prezervatyvą. 

Viena moteris pranešė, kad jai buvo aiškiai pasakyta, jog į vakarėlį po koncerto ji galės patekti tik tuo atveju, jei norės lytiškai santykiauti su T. Lindemannu. Be to, 60-metis norėjo, kad ten dalyvautų tik labai jaunos merginos. 

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pirmoji apie tai, kas vyko uždarame vakarėlyje prabilo iš užsienio specialiai dėl koncerto į Vilnių atvykusi Shelby Lynn. Mergina dalinosi apie tai instagrame. Teigė, kad į ją kreipėsi ir daugiau merginų, kurios papasakojo turėjusios panašią patirtį su „Rammstein“ grupės nariais. Išgirdę tokius kaltinimus patys „Rammstein“ juos kategoriškai neigia.

Mergina savo „Twitter“ paskyroje detaliai aprašė akimirką su grupės lyderiu Till. Jos teigimu, ji buvo nuvesta į mažą kambaryje, kuris jai pasirodė panašaus į matavimosi kabinas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Tai įvyko maždaug 20 val. Netrukus po to, Till palieka kambarį ir koncertas prasideda. Tai momentas, nuo kurio mano atmintis tiesiog nebeveikia. Viskas iki tol yra taip aišku, bet nuo maždaug 20:30 mano atmintis užgęsta. Esu kaip žmogus zombis, dainuoju, šoku, bet kliūvinėju ir griūvinėju.

Iš rankų krenta daiktai. Man nespėjus nieko suprasti, jau prasideda pertrauka, laikas prabėgo taip greitai. Pamenu, kad mergina iš anksčiau bandė mane laikyti, tačiau Joe mane išsivedė.

REKLAMA

Tuomet esu nuvedama po scena. Praskleidžiu užuolaidą ir iš karto apšalu ir pasijaučiu siaubingai. Šitame kambaryje galėtų tilpti galbūt 4 žmonės, mažytis mažytis, kaip matavimosi kabina parduotuvėje. 

Ten aš laukiu, kol pasirodys Till, jis ateina ir aš iš karto sakau: „Till, jeigu tu čia dėl sekso, aš to visiškai nenoriu. Seksas man yra labai ypatingas, ir aš su nepažįstamais nesantykiauju”. Jis iš karto supyksta, rėkdamas: „AK, JOE SAKĖ, KAD TU NORĖJAI.” Aš pakartoju: “Atleisk, kad tave nuviliu, tačiau seksas man yra ypatingas, ir aš negaliu”.

REKLAMA

 Jis atsako – „TAIP, TU JAU TĄ SAKEI”. Tuomet jis įniršęs išsiveržia pro užuolaidas. Palaukiau minutę, kad duočiau jam laiko išeiti, bet kai aš išeidinėjau, jis vis dar stoviniavo šalia užuolaidų. Jis man sako „Ne. TU PALAUK”. Aš palaukiu dar 10 minučių ir tuomet išeinu.

Tuomet susirandu Joe ir sakau: „Tu man melavai, Till ant manęs dabar labai supykęs, RIMTAI supykęs.” Joe sako: „A, nesirūpink dėl to, aš su juo susitvarkysiu, tai mano klaida”. Tuomet esu nuvedama atgal pas merginų grupę priekinėje eilėje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jie atlieka likusią koncerto dalį, ir, likus 2 dainoms iki pabaigos, visos merginos dešinėje scenos pusėje yra nuvedamos šalin. Kitas dalykas, kurį pamenu, tai vakarėlis po koncerto, kur Richard sėdi kitapus nuo manęs. Aš daugiau vakarėlyje nieko nebegėriau, išskyrus 2 butelius vandens.

Surandu kelias merginas, kurios man pasakoja intymias istorijas, kurias jie patyrė su Till. Nemažai šokiruojančių dalykų. Bet tai nėra istorija, kurią galiu pasakoti. 2 val. nakties viena iš tų merginų pamato, jog bandau palikti vakarėlį, nes mane labai pykina, ji paklausia, ar man viskas gerai, aš atsakiau „Ne, man labai bloga”. 

Ji nusivedė mane į tualetą, kuriame aš kurį laiką intensyviai vėmiau. Grįžtu į vakarėlį ir stengiuosi elgtis natūraliai, pasiimu vandens ir išeinu. Išeidinėdama griuvinėjau, ir 2 labai malonūs žmonės padėjo man nusigauti namo, sustabdė taksi ir už ją sumokėjo“, – dalinosi pasakojimu ji.

aš jų daugiau neklausysiu
aš jų daugiau neklausysiu
kai pamačiau,koks bliadė tas jų lyderis,senas pisūnas,tai vemt norisi nuo visos jų šaikos
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų