rammstein

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rammstein“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rammstein“.

Pamatykite: „Rammstein“ koncerte į minios nešamą valtį grupės nariai įsisodino ypatingai pasipuošusią mergaitę

Grupės „Rammstein“ koncertas vienai žiūrovei įsimins ilgam. Pripučiamoje valtyje sėdinčius atlikėjus nešant miniai vienas iš grupės narių čiupo mažą žiūrovę ir įsisodino į valtį „plaukti“ kartu į sceną.  Maža šviesiaplaukė mergaitė buvo pasipuošusi Ukrainos vėliavos spalvų suknia.  Grupės gitaristas Richardas Kruspe’as minioje pamatė ypatingai pasipuošusią mergaitę ir įsisodino ją kartu.
83 2024-07-10

Šiandien vakare Kaune – grupės „Rammstein“ lyderio Tillo Lindemanno koncertas

Jau šiandien vakare, lapkričio 28 d. Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins industrinio metalo genijus, pagrindinis „Rammstein“ grupės balsas ir lyderis Tillas Lindemannas su savo soliniu projektu. Prieš keletą savaičių Leipcige prasidėjusio gastrolinio turo grafike – 24 koncertai 13-oje šalių, daugiau nei pusė koncertų jau seniai yra išparduoti.
2023-11-28

Gavusi „Rammstein“ lyderio pareiškimą, prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto

Gavusi vokiečių grupės „Rammstein“ lyderio pareiškimą, prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto. „Prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl šmeižimo po to, kai liepą gavo „Rammstein“ lyderio advokato pareiškimą. Įtarimai šitame tyrime niekam nepareikšti“, – BNS penktadienį sakė prokuratūros atstovė Gintarė Vitkauskaitė-Šatkauskienė. Pasak jos, tyrimą atlieka policija, jam vadovauja Vilniaus apylinkės prokuratūra. Apie tyrimą pirmasis pranešė naujienų portalas LRT.
Aktualijos 2023-09-15

Vokietijoje padėtas taškas tyrime dėl „Rammstein“ lyderio Tillo Lindemanno prievartos

Berlyno prokurorai antradienį pranešė, kad nutraukė tyrimą dėl Vokietijos metalo grupės „Rammstein“ lyderio lyderio Tillo Lindemanno, pradėto pasirodžius pranešimams apie moterų apsvaiginimą, seksualinį priekabiavimą ir prievartavimą vakarėliuose po pasirodymų. Per pradinį tyrimą nepaaiškėjo jokių įrodymų apie šiuos teiginius ir jokie kaltinimai nebus pateikti, sakoma prokurorų pareiškime. „Rammstein“ nurodė atmetanti kaltinimus.
2023-08-29

Grupei „Rammstein“ – dar vienas kirtis

Grupės „Rammstein“ įrašų kompanija „Universal Music“ „sustabdė grupės įrašų rinkodaros ir reklaminę veiklą“, nes vokalistas Tillas Lindemannas kaltinamas seksualiniu priekabiavimu. Laikraštis „New York Times“ praneša, kad kaltinimus, apie kuriuos anksčiau pranešė Vokietijos leidinys „Tagesschau“, dabar tiria Berlyno valstybinis prokuroras.
50 2023-06-23

Prokuratūra: sprendimas atsisakyti tirti galimą prievartą „Rammstein“ koncerte – pagrįstas

Sprendimas atsisakyti pradėti tyrimą dėl galimos prievartos „Rammstein“ koncerte yra teisėtas ir pagrįstas, penktadienį pranešė prokuratūra. „Nutarimas atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą priimtas konstatavus, kad nebuvo padaryta jokia veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių“, – nurodoma prokuratūros pranešime.

„Rammstein“ narys – apie merginų kaltinimus ir vakarėlius: „Pastaraisiais metais Tillas atsiribojo nuo mūsų“

Daugybei merginų pateikus kaltinimus dėl seksualinio priekabiavimo, grupės „Rammstein“ lyderiui Tillui Lindemannui Vokietijoje iškelta byla, pradėtas oficialus tyrimas. Pateikus kaltinimus ne viena kompanija nutraukė veiklą su atlikėju bei grupe. Po ilgos tylos socialiniuose tinkluose grupės būgnininkas Christophas Schneideris ryžosi prabilti apie susidariusią situaciją.

Paaiškėjo, ar bus pradėtas tyrimas dėl skandalu tapusio „Rammstein“ vakarėlio Vilniuje

Vokietijos žiniasklaida visai neseniai paskelbė, kad Lietuvos policija prieš kelias dienas nutraukė tyrimą dėl grupės „Rammstein“ vakarėlio Vilniuje. Vis dėlto dabar paaiškėjo, ar tyrimas bus apskritai pradėtas. Vokietijos žiniasklaidoje buvo rašoma, kad Lietuvos policija nutraukė tyrimą, o grupės lyderį Tillą Lindemanną kaltinanti airė Shelby Lynn nesutinka su tokiu policijos sprendimu ir paskelbė oficialų skundą.
2023-06-15

„Rammstein“ lyderiui Vokietijoje iškelta byla dėl seksualinio priekabiavimo: pradedamas tyrimas

Daugybei merginų pateikus kaltinimus dėl seksualinio priekabiavimo, „Rammstein“ lyderiui Tillui Lindemannui Vokietijoje iškelta byla, pradedamas oficialus tyrimas.
53 2023-06-14

„Rammstein“ sulaukė dar vieno nemalonumo: „Į šiuos kaltinimus seksualine prievarta reikia žiūrėti rimtai“

Moterų teisių grupės ir politinės organizacijos penktadienį pareikalavo atšaukti būsimus grupės „Rammstein“ koncertus Šveicarijoje po to, kai Vokietijos metalo grupės lyderiui buvo pateikti keli kaltinimai seksualiniu priekabiavimu. Birželio 17 ir 18 dieną Šveicarijos sostinės Berno „Wankdorf“ stadione „Rammstein“ turėtų surengti du išparduotus koncertus, kurie yra dabartinio turo po Europą dalis.
2023-06-10
REKLAMA
REKLAMA

Seksualiniu priekabiavimu kaltinamas „Rammstein“ lyderis pasitelkė advokatus: imsis veiksmų

Daugėjant kaltinimų Vokietijos roko grupės „Rammstein“ lyderiui Tillui Lindemannui, apie tai pasisakė dainininkui atstovaujanti advokatų kontora. Jie sukritikavo ir paneigė merginų kaltinimus roko žvaigždei dėl seksualinio priekabiavimo.  Garsi advokatų kontora „Schertz Bergmann“ paskelbė, kad nuo šiol atstovaus „Rammstein“ dainininkui T. Lindemannui saviraiškos ir spaudos klausimais.
2023-06-08

Vokiečių žvaigždei buvo uždrausta kalbėti apie „Rammstein“ vakarėlį: paviešino, kas vyko už uždarų durų

Gegužės 22 d. Vingio parke įvykęs Vokietijos grupės „Rammstein“ koncertas sukėlė skandalą – grupei buvo pareikšti kaltinimai dėl seksualinio smurto. Vokietijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kuriuose dar kelios merginos kaltina grupės lyderį Tillą Lindemanną (60 m.) dėl seksualinio priekabiavimo. Panašu, kad kaltinimų lavina dar nesibaigė. Influencerė Kayla Shyx taip pat papasakojo apie savo patirtį „Rammstein“ koncerte, skelbė spiegel.de.
2023-06-06

Daugėjant kaltinimams „Rammstein“ lyderiui – grupės atsakas: turime teisę nebūti iš anksto nuteisti

Vokietijos roko grupė „Rammstein“ sureagavo į moterų liudijimus, kuriuose teigiama, kad gerbėjos buvo verbuojamos užsiimti lytiniais santykiais su vokalistu Tillu Lindemannu (60 m.). Grupės paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“ paviešinta žinutė, kuria prašoma vengti išankstinio nustatymo po to, kai praėjusią savaitę žiniasklaidoje pasirodė pranešimų apie siautulingus vakarėlius po koncertų.
2023-06-05

Vokietijos žiniasklaidoje – nauji kaltinimai „Rammstein“ lyderiui: merginų pasakojimai šokiruoja

Praėjusią savaitę Vingio parke įvykęs Vokietijos grupės „Rammstein“ koncertas sukėlė skandalą – grupei buvo pareikšti kaltinimai dėl seksualinio smurto. Vokietijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kuriuose dar kelios merginos kaltina grupės lyderį Tillą Lindemanną dėl seksualinio priekabiavimo.  Birželio 2 d. Vokietijos transliuotojas NDR ir dienraštis „Süddeutsche Zeitung“ publikavo tyrimą, kuriame atskleidė kitų merginų patirtis su „Rammstein“ lyderiu.
94 2023-06-02

Mergina apstulbo dėl patikros prieš „Rammstein“ koncertą: „Jaučiausi labai priblokšta“

Daugiau nei prieš savaitę Vilnių sudrebino trankus vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas su įspūdingu fejerverkų ir ugnies šou. Koncertą stebėjo ir kartu linksminosi apie 40 tūkst. žmonių. Metalistų dainų aidus girdėjo kone pusė sostinės, į koncertą susirinko didžiulė minia gerbėjų. Į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi skaitytoja ir piktinosi, kad iš jų patikroje į „Rammstein“ koncertą buvo atimti lūpų dažai. Agnė (tikrasis vardas ir pavardė red.

Po skandalingų airės liudijimų „Rammstein“ komandai – dar viena policijos apklausa: mergina negali patikėti

Lietuvos ir užsienio žiniasklaidoje nuvilnijo skandalingas Airijoje gyvenančios Shelby Lynn liudijimas apie „Rammstein“ uždarą vakarėlį Vilniuje, kuriame mergina teigia buvusi apsvaiginta, o ryte atsikėlė su didžiule mėlyne ant kūno. Iškart po šio įvykio į viešbutį merginai buvo iškviesta Lietuvos policija. Mergina buvo apklausta, ji pareiškimo nerašė ir skubiai išvyko į Airiją, kur toliau bendradarbiavo su vietine ir Lietuvos policija.

Naujos detalės dėl skandalingo merginos liudijimo apie „Rammstein“ Vilniuje: internete plinta bauginantys vaizdai

Netyla Vilnių sudrebinusio „Rammstein“ koncerto atgarsiai: mergina viešoje erdvėje pareiškė, kad pakliuvusi į grupės užkulisiuose vykstantį privatų vakarėlį buvo apsvaiginta narkotikais, mat rytą prabudo viešbutyje su sumušimais ir didžiulėmis mėlynėmis, nė neatsiminė, iš kur jos. Slaptose grupėse paplito ir pornografiniai vaizdo įrašai, kuriuose grupės nariai dalyvauja orgijose su merginomis.

Mergina kreipėsi į Airijos pareigūnus dėl galimos prievartos „Rammstein“ koncerte Vilniuje

Airijos pilietė savo šalyje kreipėsi į teisėsaugą dėl Vilniuje „Rammstein“ prieš ir po koncerto vykusių uždarų vakarėlių metu galimai įvykdytų nusikaltimų, susijusių su narkotinėmis medžiagomis ir galima prievarta. Kaip anksčiau pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, praėjusį antradienį, apie 13:36 val. buvo gautas pranešimas apie galimai įvykdytą nusikaltimą.

Prabilus merginai apie siaubą „Rammstein“ vakarėlyje – policija praneša, kad buvo kviesti pareigūnai, medikai

Praėjo savaitė po trankaus vokiečių grupės „Rammstein“ koncerto Vilniuje, tačiau atgarsiai vis neslūgsta. Prabilo mergina, kuri pasakoja, kad dalyvavo vakarėlyje kartu su žinomos grupės nariu Tillu Lindemannu. Ji tikina, kad galimai buvo apsvaiginta, pateikė šokiruojančių detalių, kas vyko uždarame vakarėlyje, o ryte atsikėlė su didžiule mėlyne ant kūno ir ašaromis akyse. Policija patvirtino gavusi iškvietimą, tačiau mergina jokio nepateikė pareiškimo.

„Rammstein“ koncertas Vilniuje sužadino ne tik grupės gerbėjų, bet ir sukčių vaizduotę: į jų pinkles pateko 32 asmenys

Patekti į gegužės 22-ąją vykusį vokiečių industrinio metalo grupės „Rammstein“ koncertą Vingio parke pasisekė ne visiems, nes jau praėjusių metų gruodį buvo skelbiama, kad visi bilietai į šį koncertą yra parduoti. Tad kai kas koncerto dieną grupės pasirodymo klausėsi už Vingio parko ribų, įsikūrę ant įvairių suoliukų ar pakritę pievoje. Du jaunuoliai net buvo įsitaisę prie Televizijos bokšto statomo namo teritorijoje esančio statybinio krano strėlėje.

Apsilankęs „Rammstein“ koncerte Miroslavas išėjo įsiutęs: „Kodėl niekas į tai nežiūri?“

Vakar Vilniuje, Vingio parke nugriaudėjo įspūdingas skandalingosios vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas. Metalistų dainų aidus girdėjo kone pusė sostinės, į koncertą susirinko didžiulė minia gerbėjų. Koncerte apsilankęs vilnietis Miroslavas liko nustebintas tokio pompastiško šou, tačiau vienas dalykas jį papiktino – tiek daug kalbame apie ekologiją, tačiau leidžiame rengti šou su ugnimis ir pirotechnika gamtos apsuptyje.
2023-05-24

Po „Rammstein“ koncerto gyventojai sunerimo dėl siūbuojančio Žvėryno pėsčiųjų tilto – reiktų griauti?

Pirmadienį dešimtis tūkstančių lankytojų sulaukė vokiečių muzikos grupės „Rammstein“ koncertas Vilniaus Vingio parke. Pasibaigus renginiui, minios žmonių pradėjo skirstytis. Patraukusieji per pėsčiųjų tiltą į Žvėryno rajoną, išsigando dėl jo būklės. Tačiau savivaldybė ramina, kad su juo viskas gerai, bet norint vibracijų išvengti, tiltą reikėtų nugriauti. Po „Rammstein“ koncerto pasipylė daugybė komentarų socialiniame tinkle dėl galimai pavojingos pėsčiųjų tilto būklės.
57 2023-05-24

Ornitologai apie Vingio parke vykusį „Rammstein“ koncertą: „Žala bus, ir reikšminga“

Sostinės Vingio parką sudrebino trankus vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas su įspūdingu fejerverkų ir ugnies šou. Koncertą stebėjo ir kartu linksminosi apie 40 tūkst. žmonių. Tačiau šviesos, fejerverkai, ir decibelai, kuriais mėgavosi žmonės,  pasak ornitologų, parko paukščiams, kuriems dabar jautriausias – perėjimo – metas, tokie įkvepiantys nebuvo.

Papiktino tvarka „Rammstein“ koncerte: uždraustas vanduo ir lūpdažis, alus už 9 eurus ir neveikiančios kortelės

Pirmadienį dešimtys tūkstančių gerbėjų iš Lietuvos ir viso pasaulio gėrėjosi legendinės vokiečių muzikos grupės „Rammstein“ pasirodymu Vilniaus Vingio parke. Tačiau kai kurie renginio lankytojai liko gerokai nusivylę. Socialiniuose tinkluose daug kas gyrė įspūdingą šou, kurį pasaulinių gastrolių pradžioje Lietuvoje surengė ši grupė. Tačiau daug kam užkliuvo, kaip renginys buvo suorganizuotas patiems žiūrovams.
63 2023-05-23

Į grupės „Rammstein“ koncertą renkasi minios gerbėjų: Vingio parke nusidriekė eilės

Mūsų šalyje ypač laukiama grupė „Rammstein“ jau šį vakarą sudrebins Vilnių. Į populiariųjų Vokietijos industrinio metalo atlikėjų koncertą Vingio parke ištikimiausi gerbėjai rinkosi iki renginio likus net kelioms valandoms. Nors renginys numatytas tik 20 val., išskirtinai pasipuošę muzikos gerbėjai į koncerto vietą pradėjo rinktis jau 17 valandą, vos atsidarius durims.
59 2023-05-22

Svarbu vilniečiams: dėl „Rammstein“ koncerto sostinėje – eismo pakeitimai ir ribojimai

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad dėl „Rammstein“ koncerto nuo pirmadienio popietės ir antradienio vakaro mieste numatyti eismo pakeitimai ir ribojimai.  Nuo gegužės 22 d. 15:00 val. iki gegužės 23 d. 02:00 val. įvedamas vienpusis eismas Eigulių, Birutės, Giraitės ir Elektrinės gatvėse.

„Rammstein“ paviešino įspūdingus repeticijos vaizdus Vingio parke: pamatykite patys

Mūsų šalyje ypač laukiama grupė „Rammstein“ jau šiandien sudrebins Vilnių. Populiarieji Vokietijos industrinio metalo muzikos atstovai 2023-ųjų metų koncertines gastroles Europoje pradės Lietuvoje. „Rammstein“ grandiozinis koncertas ir pirotechnikos šou įvyks gegužės 22-ąją dieną Vingio parke.
71 2023-05-22

Per „Rammstein“ koncertą viešbučiuose – beprotiškos kainos: nakvynė Vilniuje vienam žmogui gali atsieiti ir 700, ir 1,3 tūkst. eurų

Paprastai Vilniuje būna keli šimtai nakvynės pasiūlymų. Rasti, kur patogiai praleisti naktį, galima už 12, 20 ar 40 eurų. Tačiau didelių renginių metu pasiūlymų lieka vos keletas, apartamentai pabrangsta kartais ir viena naktis asmeniui gali atsieiti kelis šimtus ar net siekti tūkstantį eurų, nes pigesnių variantų tiesiog nėra. Svetainėje „Booking.
57 2023-05-17

Grupės „Rammstein” koncertas pakvipo skandalu: gerbėjams teks papildomai susimokėti

Vis mažiau laiko lieka iki grupės „Rammstein” koncerto, kuris gegužės 22 d. sudrebins Vilniaus Vingio parką. Likus dviem savaitėms iki koncerto, žmonės, įsigiję bilietus, gavo netikėtus laiškus: kai kurie turės „repersonalizuoti” savo bilietus.
2023-05-12

Paaiškėjo, kas pradės „Rammstein“ gastrolių koncertą Lietuvoje

Mūsų šalyje ypač laukiama grupė Rammstein Vilnių sudrebins jau gegužės 22-ąją dieną. Populiarieji Vokietijos industrinio metalo muzikos atstovai 2023-ųjų metų koncertines gastroles Europoje pradės Lietuvoje. Visi bilietai į šį koncertą buvo išpirkti dar gruodžio mėnesį.
2023-03-20

Į „Rammstein“ koncertą Lietuvoje išparduoti visi bilietai: „Tokio susidomėjimo dar nebuvo sulaukęs nė vienas“

Kitų metų gegužės 22 d. Europos koncertines gastroles Lietuvoje pradėsiančios grupės „Rammstein“ gerbėjai lankysis istoriniame koncerte. Prognozės pasitvirtino: į pavasarį Vilniaus Vingio parke vyksiantį grandiozinį koncertą ir pirotechnikos šou bilietų neliko. Tai pirmas kartas šalies istorijoje, kai į didžiausioje koncertinėje erdvėje po atviru dangumi vyksiantį pasirodymą išparduoti visi bilietai.
2022-12-01

„Rammstein“ pristatė žadą atimantį vaizdo klipą: per 20 valandų peržiūrėjo beveik 4 mln. melomanų

Gegužės 22-ąją dieną koncertu Lietuvoje gastroles pradėsianti grupė „Rammstein“ pristatė epinį vaizdo klipą. Vokietijos industrinio metalo muzikos atstovai gerbėjus nudžiugino neįtikėtinai kinematografišku vaizdo klipu kūriniui „Adieu“. Neabejojama, kad ši daina skambės „Rammstein“ grandioziniame šou Vilniaus Vingio parke, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2022-11-25

Nemalonumai – roko grupės „Rammstein“ solistui: pareigūnai naktį atliko tyrimą

Rusijos teisėsaugos institucijų pareigūnai naktį atvyko į vokiečių roko grupės „Rammstein“ solisto Tillo Lindemanno viešbučio kambarį, naujienų agentūrai „Interfax“ pranešė šaltinis. „Teisėsaugos pareigūnai naktį atliko tyrimo veiksmus viešbučio Zavidove kambaryje, kur buvo apsistojęs T. Lindemannas“, – pranešė šaltinis. Pasak jo, muzikantas tuo metu buvo viešbučio numeryje.
2021-08-28

„Rammstein“ išsklaidė gandus apie koronavirusą: Lindmanno testas – neigiamas

Pasaulį krečiantis koronavirusas aukų nesirenka – susirgti gali bet kas. Juo užsikrečia tiek paprasti žmonės, tiek ir princai bei kitos garsenybės, o ypatingai virusas pavojingas vyresnio amžiaus piliečiams. Neseniai užsienio žiniasklaidoje paskelbta, kad virusu užsikrėtė ir grupės „Rammstein“ narys Tillas Lindemannas. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad iš tikrųjų šios žvaigždės testo rezultatai – neigiami ir jis neserga koronavirusu.
2020-03-28

Kovo 11-osios proga – netikėtas Latvijos muzikantų sveikinimas

Lietuvos žmonėms švenčiant 30-ąsias nepriklausomybės atkūrimo metines, lietuvius su laisvės gimtadieniu sveikina ir artimiausi kaimynai. Kovo 11-ąją Latvijos klasikinės muzikos grupė „Dagamba“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame sau būdingu stiliumi atlieka Lietuvos himną. Muzikinėje latvių interpretacijoje stebina sprendimas į Lietuvos valstybės himno melodiją įpinti graikų kompozitoriaus Vangelio „Chariots of Fire“ motyvą.
2020-03-11

Garsi atlikėja Loboda – Lietuvoje: atvyko privačiu lėktuvu

Garsi dainininkė Svetlana Loboda jau Lietuvoje. Šį vakarą ji savo koncertu nustebins Klaipėdoje esančius gerbėjus, o penktadienį jos pasirodymą galės išgirsti Vilniuje viešintys žmonės. Populiari atlikėja socialiniame tinkle pasidalijo nuotrauka, kurioje ji įamžinta privačiame lėktuve. Svetlana feisbuke pranešė, kad ji jau Klaipėdoje. „Labas, Klaipėda! Šiandien – jūsų mieste! Mes jau vietoje! Mielai kviečiu į koncertą! Ateisi?” , – klausia atlikėja.
2019-09-04

Greitai Lietuvoje koncertuosianti Loboda gerbėjams užminė mįslę apie vestuves

Rugsėjo mėnesį du koncertus Lietuvoje surengsianti dainininkė Svetlana Loboda gerbėjams užminė mįslę apie vestuves. Kalbas apie artėjančias vedybas paskatino pati atlikėja, savo paskyroje „Instagram“ sociliniame tinkle pasidalinusi intriguojančiu vaizdo klipu. Vos kelių sekundžių trukmės klipe įamžinta, kaip Loboda pagauna jaunosios mestą gėlių puokštę. Pranešama, kad tai įvyko vykusių Loboda sesers Ksenijos vestuvių dieną, rašo pranešime spaudai.
2019-07-12

Šie modeliai griauna nusistovėjusius standartus: išvaizda stebina aplinkinius

Grožis neturi formos, svorio ar spalvos – tai palaipsniui tampa šiuolaikinio mados pasaulio šūkiu. Mados žurnaluose vis dažniau pastebime žmonių, turinčių neįprastą išvaizdą, kurie plečia ribas ir bando pakeisti supratimą apie gožį. Susipažinkite su modeliai, kurie sugebėjo įgyti populiarumo būdami patrauklūs, bet atrodantys neįpratai. Sara Geurts Šiai moteriai yra tik 28-eri, tačiau ji atrodo žymiai vyresnė.
2019-04-14

Dešimt faktų apie grupę SEL: atskleidė didžiausią tikslą

Artėja didžiausias SEL renginys istorijoje – 25-asis gimtadienis. Grandiozinė šventė gruodžio 2-ąją vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Iki renginio likus vos 10 dienų, gimtadienio organizatoriai atskleidžia 10 faktų apie renginį, solidžią sukaktį švenčiančią SEL bei jos lyderį Egidijų Dragūną. 1. Scenoje – du robotai. Iki grandiozinio šou likus kiek mažiau nei dviem savaitėms, paaiškėjo, kad SEL 25-ajame gimtadienyje kartu su grupe „Žalgirio“ arenoje bus du robotai.
2017-11-22

Suomių metalo titanai „Apocalyptica“ savo pasirodymu sudrebino Vilnių

Pirmadienio vakarą melomanai patraukė į vieną didžiausių Vilniaus koncertinių salių. Čia ilgai lauktą pasirodymą surengė suomių metalo titanai „Apocalyptica“. Virtuoziškai apjungę simfoninius instrumentus ir sunkiąją muziką jie atliko populiariausią savo programą, skirtą legendinės grupės „Metallica“ kūrybai. Nepaisydami lietingo oro sunkiojo muzikos stiliaus gerbėjai stojo į ilgas eiles.
2017-10-30

Pasaulis aikčioja dėl merginos be dantų ir plaukų: ji nebijo atvirų kadrų

Reta genetine liga, sukeliančia išsigimimus, serganti mergina prabilo apie ryžtą tapti žinomu mados pasaulio veidu. Melanie Gaydos (27 m.) gimė sirgdama ektodermine displazija, turinčią įtakos dantų augimui, poroms, kremzlėms, nagams ir net smulkiems kaulams. Dėl šios ligos Melanie neturi plaukų bei suaugusiems žmonėms įprastų dantų.
2017-06-11

Lietuvos scenoje pasirodys angeliško soprano savininkė Sarah Brightman

Lapkričio 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ivyks tikrai neeilinis kalėdinis koncertas - „ROYAL CHRISTMAS GALA“, kuriame dalyvaus angeliško soprano savininkė Sarah Brightman, grigališkojo choralo grupė „Gregorian“, simfoninis orkestras „Royal Symphony Orchestra“ ir ypatingi svečiai. Koncerto metu dainininkai solo ir duetuose atliks ne tik geriausius savo kūrinius, bet ir tradicinę Kalėdų klasiką. Išlaikant intrigą, ypatingų svečių vardai bus atskleisti vėliau.
2017-04-03

Vilnių sudrebino choralo virtuozai „Gregorian“: pasirodymas gniaužė kvapą

Didelės sėkmės sulaukusi grigališkojo choralo trupė „Gregorian“ pirmadienio vakarą pavergė savo gerbėjus Vilniaus „Siemens“ arenoje. Jie pakvietė į „Masters Of Chants“ koncertą. Lietuvoje rengiamas „Final Chapter Tour“ suteikė progą išgirsti unikalias pop ir roko dainų interpretacijas, atliekamas populiariųjų choralo virtuozų.
2017-02-20

Andrius Mamontovas atskleidė neįprastą gimtadienio užgaidą

„Nežinau, kaip tai suprasti... Kai tau 20 metų, žiūri į penkiasdešimtmečius žmones ir galvoji, kad tau niekada taip neatsitiks“, – apie artėjantį jubiliejų laidoje „Gero vakaro šou“ kalbėjo Andrius Mamontovas. Paklaustas, kaip svajoja būti pasveikintas, A. Mamontovas sakė, kad labai norėtų sveikinimo pageidavimų koncerte su kokia nors „Rammstein“ daina.
2016-12-21

Rusijoje kaliniai izoliatoriuje buvo verčiami klausytis B. Moisejevo kūrybos

Po kalinių riaušių Rusijos Čeliabensko apskrities kalėjime N6 buvo pradėtas tyrimas dėl įstaigos darbuotojų veiklos teisėtumo. Žmogaus teisų gynėjai išsiaiškino, kad į izoliatorių pervesti asmenys buvo verčiami garsiai klausytis grupės „Rammstein“ muzikos arba Boriso Moisejevo hito „Golubaja luna“. Be viso to, kalinių dar laukė kiti žeminimo būdai - „grubūs analiniai patikrinimai“ ir kankinimai elektra.
2012-12-04

„Sel“ 20-mečio koncertas Vilniuje: euforijos apimta publika ir E. Dragūno veidas torte

Penktadienio vakarą minios žmonių plūdo į ko gero populiariausios Lietuvoje grupės „Sel“ koncertą. Vilniaus „Siemens arenoje“ įvyko didžiausias ir ilgai lauktas grupės dvidešimtmečio turo koncertas.
2012-11-16

„Galapagai/Roko Naktys“ organizatoriai džiaugiasi išplėtę festivalio ribas

Šį sekmadienį Zaraso saloje trankiais akordais baigėsi 10-asis muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai/Roko Naktys“. „Dar neturime tikslių skaičių, kiek žmonių šiemet apsilankė festivalyje, tačiau grupėms grojant pagrindinėje scenoje buvo gražu žiūrėt, kokio dydžio minia ošė laukdami savo mylimiausių atlikėjų“, – sako pagrindinis „Galapagai/Roko Naktys“ prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.
2012-08-06

Interneto sensacija – mažieji „Ramštainiukai“ iš Vokietijos(apklausa)

Internete sparčiai išpopuliarėjo vaizdo klipas, kuriame dvi mergaitės ir berniukas atlieka sunkiojo roko legendų iš Vokietijos kūrinį „Sonne“. Grupės „Rammstein“ dainą trys vaikai, kurių vyriausiam yra maždaug 10 metų, sugrojo trimis instrumentais – gitara, klavišiniais ir vienu būgnu. Pastaruoju grojanti mažiausia jaunosios grupės, pasivadinusios „Children Medieval Band“ vardu narė yra bene charizmatiškiausia iš visos trijulės. Įvertinkite.
2012-04-19

Teismas apgynė grupę „Rammstein“ nuo dorovės sergėtojų

Paskutinio grupės „Rammstein“ albumo „Liebe ist Fur Alle Da“  viršelio kol kas niekas necenzūruos ir jis laisvai galės būti parduodamas muzikos įrašų parduotuvėse. Kaip praneša amerikietiškas muzikos portalas  Billboard, tokį sprendimą priėmė administracinis Kelno teismas. Šis sprendimas nėra galutinis ir gali būti atšauktas arba patvirtintas Miunsterio aukščiausiojo administracinio teismo. Albumo „Liebe ist Fur Alle Da“ viršelis buvo cenzūruotas 2009 metų rudenį.
2010-06-16

Naujas „Rammstein“ video klipas. Šį kartą - ne pornografinis

Po kontraversiškojo "Pussy" - visai padorus klipas "Haifisch" (kiek tai įmanoma, kalbant apie "Rammstein"). Šį kartą vokiečiai apsiėjo be pornografijos ir klausytojams pateikė "tik" nužudymą ir smurto scenas.
2010-04-27
Į viršų