• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daugiau nei prieš savaitę Vilnių sudrebino trankus vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas su įspūdingu fejerverkų ir ugnies šou. Koncertą stebėjo ir kartu linksminosi apie 40 tūkst. žmonių. Metalistų dainų aidus girdėjo kone pusė sostinės, į koncertą susirinko didžiulė minia gerbėjų. Į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi skaitytoja ir piktinosi, kad iš jų patikroje į „Rammstein“ koncertą buvo atimti lūpų dažai.

4

Daugiau nei prieš savaitę Vilnių sudrebino trankus vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas su įspūdingu fejerverkų ir ugnies šou. Koncertą stebėjo ir kartu linksminosi apie 40 tūkst. žmonių. Metalistų dainų aidus girdėjo kone pusė sostinės, į koncertą susirinko didžiulė minia gerbėjų. Į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi skaitytoja ir piktinosi, kad iš jų patikroje į „Rammstein“ koncertą buvo atimti lūpų dažai.

REKLAMA

Agnė (tikrasis vardas ir pavardė red. žinoma) atvykusi į koncertą liko nustebusi. Jos teigimu, apsaugos darbuotoja apžiūrėjusi jos rankinę išmetė jos lūpų dažus ir esą kalbėjosi nemaloniai.

„Stovėjau eilėje iš Čiurlionio gatvės pusės. Priėjusi prie apsaugos darbuotojos, daviau apžiūrėti savo nedidelį rankinuką. Apžiūrėjusi pagrindinį skyrių, ji atsegė ir patį mažiausią šoninį skyrelį, jame pamatė ir iškrapštė mano lūpdažį, tarė „išmetu ir numetė į šiukšlių krūvą. 

REKLAMA
REKLAMA

Labai sutrikau ir ramiai pasakiau, kad juk čia tik lūpdažis (pamaniau, gal netyčia palaikė kokiu kitu daiktu, juk labai paprasta būtų jį atidarius įsitikinti, kad tai tikrai paprastas lūpdažis). 

REKLAMA

Tačiau apsaugos darbuotoja itin atžagariu tonu rėžė – „arba eini tolyn, arba eini iš koncerto!“. Teko nutylėti ir eiti tolyn, nes dar ir būti išvaryta iš koncerto dėl tokio nesusipratimo tikrai nenorėjau. Tačiau jaučiausi labai priblokšta, nes žinojau, kad uždraustų daiktų sąraše nieko panašaus nebuvo, jį įdėmiai perskaičiau prieš eidama“, – pasakojo Agnė. 

Pasak Agnės, aprašyme ko negalima įsinešti į koncertą nebuvo nurodytos makiažo priemonės. Todėl mergina drąsiai rankinėje nešėsi lūpų dažus, tačiau tokio renginio organizatorių sprendimo ji nesuprato.

REKLAMA
REKLAMA

„Standartinis aprašymas, kurį ir supranti įprastai – negalima įsinešti to, kas galėtų kelti akivaizdžią grėsmę; ir to, ką galima suvartoti – maistas, gėrimai, narkotikai.

O jei šiame koncerte galiojo itin griežtos taisyklės, tereikėjo jas ir paskelbti prieš renginį, išvardinti draudžiamus daiktus išsamiau, pabrėžti itin griežtą tikrinimą, patarti imti tik pačius būtiniausius daiktus.

Tačiau, sprendžiant iš Aleksandro Karablikovo komentaro, lūpdažiai ir neturėjo būti uždraustų daiktų sąraše.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pagrindinis įrodymas, paneigiantis organizatoriaus teiginį apie fantastiką – ši nuotrauka su išmestų daiktų krūva. Joje pažymėti lūpdažiai ir lūpų balzamai. Yra ir kitų daiktų, dėl kurių išmetimo būtų galima stebėtis – vėduoklė, veidrodėlis, dezodorantas, šukos, rankų kremas, kompaktinė pudra, trintukas“, – dalinosi mintimis Agnė. 

Agnė pabrėžia, kad dėl tokių komunikacijos klaidų daug žmonių patyrė materialinių ir moralinių nuostolių.

REKLAMA

„Akivaizdu, kad taip elgėsi ne vienas apsaugos darbuotojas – mūsų atveju, tai ir moteris paprastų bilietų zonoje, ir vyriškis fanų zonos patikroje. Tad tikrai nesinorėtų suversti visos kaltės ant darbuotojų savivaliavimo. Jie tiesiog atliko savo darbą ir vykdė gautus nurodymus, ką galima suprasti ir iš apsauginio frazės „ką nežinot, kad kosmetikos negalima“. 

Atsakomybė už apsaugos darbuotojams suteiktas instrukcijas ir galimas komunikacijos klaidas jas tinkamai išaiškinant tenka organizatoriams. O jei iš tiesų draudžiamų daiktų sąrašas buvo toks griežtas, tai turėjo būti aiškiai ir detaliai paskelbta prieš renginį.

REKLAMA

Bet kokiu atveju, kaip matome iš išmestų daiktų nuotraukos, tikrai ne vienam žmogui renginys buvo smarkiai apkartintas, patirta materialinių ir moralinių nuostolių“, – sako Agnė.

Koncerto organizatoriai pakomentavo situaciją

„Live Nation“ Lietuva vadovas Aleksandras Karablikovas sako, kad apsaugos darbuotojai stengėsi užtikrinti lankytojų saugumą. Jis priduria, kad įsinešti kosmetikos priemones buvo galima, tačiau priemonių pakuotė apsaugai galėjo pasirodyti pavojingos. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Mūsų žiniomis, renginio apsaugos darbuotojai ypač tvarkingai vykdė numatytus darbus. Jų darbas užtikrinant patekimą į renginio teritoriją ir tvarkos priežiūra viduje yra labai svarbus, nuo jo priklauso visų renginio lankytojų saugumas.

Deja, tarp lankytoju visada yra žmonės, kuriems patikros procedūros kelia ne saugumo jausmą, o pyktį – nuotraukoje užfiksuota ką viena iš pasipiktinusių renginio lankytojų išvertė apsaugos darbuotojui vos ne ant galvos, nes taip protestavo prieš asmeninių daiktų apžiūrą.

REKLAMA

Kosmetikos priemones nebuvo draudžiama įnešti, nebent jų dėklai buvo aštrūs (nestandartinės formos) ir galėjo būti pavojingi kitiems lankytojams.

Draudžiami daiktai šiame renginyje buvo: skėčiai, aštrūs daiktai, ginklai, skysčiai, narkotinės medžiagos, išskleidžiamos kėdutės. Maksimalus leidžiamas kuprinės dydis – A4“, – teigia A.Karablikovas.

Ir ka norejai papasakot,nesuprantama.
Teko dirbt ta darba lupdaziai, visokio slamsto nesasi, petardu, nwt duju balioneliu. Viska reik mest lauk nes nesveiki sugeba mesti i atlikeja. Ar tarp zmoniu, ji dar nemate kas bus kai nato atvaziuos nuogai jei neisrenks bus visai nieko, bandys kazka karkset labai greit atsidurs uz grotu, o gal ir is salies deportuos, po zonos
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų