Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
10
 Astos Valentaitės ir britų milijonieriaus Gleno Manchesterio (nuotr. Instagram)

Stilistė, modelis Asta Valentaitė ir britų milijonierius Glenas Manchesteris rugsėjo 16-ąją dieną surengė dar vieną vestuvių šventę, kuri truko visą savaitgalį. Antrą kartą jaunavedžiai vienas kitam meilėje prisiekė Ispanijos saloje.

10

Stilistė, modelis Asta Valentaitė ir britų milijonierius Glenas Manchesteris rugsėjo 16-ąją dieną surengė dar vieną vestuvių šventę, kuri truko visą savaitgalį. Antrą kartą jaunavedžiai vienas kitam meilėje prisiekė Ispanijos saloje.

REKLAMA

Šių metų rugpjūčio 25-ąją nedidelėje ceremonijoje susituokusi pora nusprendė surengti dar vieną tuoktuvių šventę. Į saulės spinduliais lepinančią ir Ispanijos salą Maljorką Asta ir Glenas sukvietė būrį draugų iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Savo vestuvių puotą jie iškėlė Deia kaimelio pakrantėje esančioje rezidencijoje. Šventė turės dvigubą asociaciją – Maljorkoje jiedu ne tik susituokė, bet ir susižadėjo.

REKLAMA

Visą savaitgalį trunkančiose poros vestuvėse dalyvavo Mantras Petruškevičius, jis atsakingas už vestuvių gėlių dekorą, šventę vedė Vytautas Rumšas jaunesnysis, vestuves planavo Laura Vagonė, o pasidžiaugti už poros laimę susirinko Lina Numavičienė, Inga Bytautė, Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas, Edita Vilkevičiūtė, Milita Daikerytė ir kiti.

Visų akis traukė Astos vestuvinė suknelė, ji atrodė išties įspūdingai.

Primename, kad A.Valentaitė vestuvinę nuotrauką paviešino socialiniuose tinkluose, o po ja skubiai sulaukė gerbėjų dėmesio ir komplimentų.

REKLAMA
REKLAMA

Juodai baltoje nuotraukoje užfiksuoti abu jaunavedžiai. Besišypsanti moteris vilkėjo puošnią, raukiniais puoštą vestuvinę suknelę.

„Instagram“ platformoje vestuvių kadrais dalijosi ir į ceremoniją pakviestas dizaineris Mantas Petruškevičius:

Naujiena apie sužadėtuves praeitų metų vasarą Asta Valentaitė pasidalijo socialiniuose tinkluose, kur sekėjams parodė savo sužadėtuvių žiedą,

Jos mylimasis Glenas ant vieno kelio pritūpė porai viešint Maljorkoje.

„Mes esame be galo laimingi ir nekantraujame pasidalinti žinia, jog susižadėjome. Deià – svajonių vieta, kur išsipildė mūsų abiejų svajonė“, – rašė Asta.

G. Manchesteris – 15 metų už moterį vyresnis verslininkas, savo karjeroje pasiekęs tikrų aukštumų. Kadaise karjerą jis pradėjo visiškai nieko neturėdamas, o dabar vadinamas tikru technologijų inovatoriumi. JK jis įkūrė įmonę „Thunderhead“, kuri siūlo programinę įrangą. Tai – didžiausia savo srities kompanija Didžiojoje Britanijoje.

Pora ėmė susitikinėti 2018 metais. Netrukus A. Valentaitės mylimasis apsilankė ir jai svarbiame renginyje Vilniuje – stebėjo, kaip Asta tapo viena iš naujausią dizainerio Juozo Statkevičiaus naująją kolekciją pristačiusių manekenių.  

Gal jau gana tų Valentaitės vestuvių ? Gal jau 33 -ą kartą ženijasi ? Ar ji turi vaikų tiek kartų ištekėjusi ?
Nu toks jau netašytas tas Glenas. Darbininkų klasė. Taip jam neįprasta sulaižytam vaikščioti, matosi nejaukiai jaučiasi, vis nusisukęs, ieško akimis paramos drauguose, kažkur šone, "ar ne klounas atrodau, chi chi". Astukas kaip visada tėvukus-mužikus renkasi, prie pinigų, bet žemos kilmės ir prastų manierų. Vakar kažkur buvo jos vestuvinė nuotrauka, savaime atėjo mintis: "žvaira kaip niekad".
Pasiekė savo, nusitempė pinigų maišą prie altoriaus. Ir kas toliau? Juk visą gyvenimą ieškojo vyro, kitų užsiėmimų neturėjo. Dabar apims depresija, nes liko be veiklos. Atsikeli iš ryto ir nebereikia į trasą. Gulės ir spjaudys į lubas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Greiti užkandžiai su Krekenavos


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų