Rašyti komentarą...
Užtat skyrybos truks kelis metus,kai mergos teka už pinigų
Labai graži pora.
Meilės ir laimės jiems.
Tokiias babkes varto, o žvaira ir tiek, papai.patysę tai staniką užsivilk, pagaliau virs 40su balta sukne veliumu juokas ima nuotaka atsirado
Valentaite kaip siurbele, bet ji nepaprasta siurbele, ji tik milijonieriu p...... Siurbia.
Kam reikalingos tokios islaidos ir savaite trunkanti "svente"?! Tu padaryk svente Afrikos zmonems,padengdamas suliniu kasimo islaidas,kad zmones turetu geriamojo vandens.Suselpk Nikaragvos dziunglese savanoriu lesomis pastatyta gydykla,kad zmones gautu medicinine pagalba.Dar kazka panasaus.Daryk gera.Palik pedsaka Zemeje.
Vat dvi nuotraukos,kur su nuometu ir stovi jaunoji iš tolo viena nuotraukoje peizaže,tai išviso matyta prieš kokius trisdešimt metų.
O gal Vaidas su kuria Lina įdėtų jos nuotraukas,kur aš nedalyvauja,kur ji limuzinų ar prie labai prabangios mašinos nufotkinta dar vidurinės nebaigusi pas "tėvą"? Kuris dabar atseit nenori nei nieko sakyti,nei kalbėtis,nei atsiliepti? Kaip ir Lina pati?
Aš mačiau prieš dau metų Lazdynuose ir Lina matė,ir abi kalbėjimas dar.
Dabar tyčia manau kažkodėl,parplauke į mano internetą vėl?
Nuotrauka,kur su nuometu,tai man buvo parodyta,nu neprisimenu,bet gal net daugiau nei prieš 20 metu ir tikrai yra ne ta moteris,kuri pirmoje nuotraukoje,akivaizdu??
Į viršų