naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniuje gyvenanti makiažo meistrė Justina Baublytė – tikra kitos garsios tamsiaplaukės antrininkė. Dar neįvykus „Eurovizijos“ finalui, mergina ėmė girdėti pastabas, jog yra nepaprastai panaši į grupės „Måneskin“ lyderio Damiano Davido merginą, modelį Giorgią Soleri. 

Vilniuje gyvenanti makiažo meistrė Justina Baublytė – tikra kitos garsios tamsiaplaukės antrininkė. Dar neįvykus „Eurovizijos“ finalui, mergina ėmė girdėti pastabas, jog yra nepaprastai panaši į grupės „Måneskin“ lyderio Damiano Davido merginą, modelį Giorgią Soleri. 

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Justina papasakojo, kada pirmą kartą išgirdo šias kalbas ir atskleidė, jog su gražuole itale yra panašios ne tik išvaizda. 

J. Baublytė prisimena, jog pirmieji jos panašumą su Romoje gyvenančiu modeliu ėmė pastebėti draugai: „Patys draugai pradėjo sakyti, kad esu panaši į Giorgią, kai tik prasidėjo tas visas „Eurovizijos“ finalas ir panašiai.

Visi ėmė domėtis Damiano gyvenimu. Vis man kas nors parodydavo jos profilį ir sakydavo, kad esu panaši į ją. Galiausiai prasidėjo žiniasklaidos dėmesys. Pamenu, jog draugai mane pažymėjo kažkur ir per ten žurnalistai pamatė“.

REKLAMA

Visgi, merginos panašios ne tik tamsiais plaukais, aistra tatuiruotėms ir makiažui – jas sieja ir dar kai kas.

„Iš veido bruožų tam tikrų pastebiu ir iš stiliaus detalių, kad mes esame panašios.

Bet man dar svarbu tai, jog mes abi atvirai kalbame apie savo sveikatos problemas. Nepamenu, kaip tai tiksliai vadinasi, bet tai susiję su moteriškomis problemomis. Ji apie ją šneka ir skatina žmones susipažinti su tuo.

REKLAMA

Aš taip pat kalbu apie savo negalią ir savo sveikatos sutrikimus ir bandau supažindinti žmones su tuo. Iš išvaizdos, sakyčiau, mūsų akys, stilius, šukuosena panaši ir makiažo akcentai.

Ir mes turime panašų tatuiruočių kiekį“, – šypteli Justina Baublytė. Mergina serga raumenų distrofija ir nevengia apie savo negalią pasakoti kitiems. Na, o pati Giorgia Soleri serga vulvodinija – liga, pasireiškiančia moteriškų lytinių organų skausmu. 

REKLAMA

Justina žvilgsnių gatvėje nesulaukdavo – nepažįstami žmonės jos nestabdydavo. Visgi, naujai sutiktose kompanijose jos panašumas į Damiano mylimąją greitai būdavo pastebėtas: 

„Tekdavo kompanijose kalbėti apie tai, kai imdavome kalbėti, į ką mes panašūs. Man iškart pasakydavo, kad aš „užnešu“ į Damiano panelę“, – prisimena mergina. 

O kokie vaikinai traukią pačią Justiną ir ar su Damiano Davidu draugautų pati? 

„Man patinka tai, kaip atrodo Damiano, jo stilius yra unikalus ir įdomus, jo išvaizda irgi pakankamai patraukli. Mane visai traukia tokie vaikinai, nemeluosiu. Pati kadangi esu įdomesnio, unikalaus stiliaus, tai ir vaikinai tokie domina“, – nusijuokia mergina. 

REKLAMA
REKLAMA

Praėjus metams nuo „Måneskin“ pergalės, Justinai skiriamas dėmesys aprimo. Visgi, po vieno įvykio ji vėl ėmė pastebėti, jog jis ėmė augti. 

„Aprimę dabar tas yra, sakyčiau, bet dabar vėl pastebiu, kadangi jie atvyksta į Lietuvą, kad vis užsimena žmonės kažką. Sako, galbūt jis mane pastebės, pamatys, kad mes panašios. 

Bet man atrodo, kad čia labai kiekvieno žmogaus skonio reikalas, Vieni sako, kad labai panaši, kiti – kad tik tam tikri dalykai. Kitiems apskritai mes nepanašios. Dažniausiai dabar būna, jei pati užsimenu, bet anksčiau tikrai dažniau tai girdėdavau“, – sako J. Baublytė.

REKLAMA

Mergina „Euroviziją“ žiūri jau daug metų – konkurso gerbėja ji tapo būdama maža. Paklausta, ką mano apie šių metų Lietuvos atstovę, J. Baublytė atvira – nors Moniką Liu palaiko, aukštų vietų jai neprognozuoja.  

„Pats Monikos stilius labai fainas ir unikalus, man patinka. Apie dainą neturiu nuomonės, nes jos neklausau. Manau, kad neužimsim aukščiausių vietų, bet kas nors mus atpažins tikrai“, – sako Justina Baublytė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų