Viktorija parodė, kas slypi už tobulų kadrų: „Nei viena nuotrauka nėra geresnė ar blogesnė“

Populiari nuomonės formuotoja „Instagram“ pasidalijo nuotraukomis, kurios atskleidžia, kaip atrodo realybėje, už tobulų kadrų.

9

„Instagram“ dažnai matome „tobulus“ kadrus, žmones, vietas, todėl daugelis žmonių gali turėti kenksmingų nuomonių apie savo gyvenimą ir kūną.

Taigi viena moteris pasiryžo įkvėpti savo sekėjus skelbdama „tikroviškas“ savo nuotraukas.

Viktorija Garrick – influencerė, buvusi tinklinio žaidėja – socialiniuose tinkluose demonstruoja gerbėjams, kaip lengva būti „apgautam“ internete.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sportininkė parodė, kas slypi už „Instagram“

Žmogaus kūnas yra visoks

Naujausiame „Instagram“ įraše Viktorija pasidalino daugybe momentinių vaizdų, kuriuos skiria vos kelios sekundės, kad parodytų, kaip viską pakeičia paprasčiausias pozavimas.

„Pamačius kruopščiai atrenkamas nuotraukas internete galime pradėti galvoti, kad mūsų kūnai turi atrodyti tik vienaip. Jei būčiau paskelbusi tik nuotraukas kairėje, galėtumėt išeiti manydami, kad taip mano kūnas atrodo visą laiką.

Tačiau tiesa ta, kad VISI kūnai atrodo skirtingai, priklausomai nuo apšvietimo, aprangos, kampo, pozos ir dienos! (Šios nuotraukos buvo padarytos akimirkų skirtumu, tačiau mano kūnas kiekvienoje nuotraukoje atrodo labai skirtingas.) Nei viena mano nuotrauka nėra geresnė ar blogesnė, visose yra tiesiog MANO KŪNAS!“, – rašė mergina.

Įkvėpti šio įrašo, žmonės puolė į komentarus pasidalyti, kaip juos paveikė šios nuotraukos.

Vienas žmogus pakomentavo: „Šiandien aš nesijaučiau gerai savo kūne. Ačiū už tai. Mes esame tik žmonės ir tai yra visiškai gerai“.

Kitas žmogus pridūrė: „Labai ačiū už šiuos įrašus, tai nuoširdžiai labai pakeitė mano požiūrį į internete matomus vaizdus ir savo kūną“.

Ir trečias vartotojas rašė: „Tu esi mano įkvėpimas. Ačiū, aš tave labai myliu“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų