Vieni juos vadintų bepročiais, o kiti apie tai svajoja: šitaip pasielgti išdrįstu ne visos poros

Žmonės, kurie meta savo įprastus darbus ir leidžiasi ieškoti nuotykių, daugeliui kelia pavydą, mat retas iš mūsų tam turėtų drąsos. Vieni galvoja, kad tai – vėjavaikiškas elgesys, o kiti mielai pasielgtų taip pat, bet jų neapleidžia mintis, kad turimos lėšos netrukus baigsis.

19

25 metų Andesas ir Sophie pasauliui nusprendė įrodyti kitap – anot jų, viskas įmanoma.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pora metė darbus ir apsigyveno autobusiuke

Abu jiedu visuomet buvo pametę galvas dėl kelionių, o vienąkart bevaikščiodami netikėtai pamatė į savotišką gyvenamą vietą paverstą nedidelį autobusiuką – nuo to laiko jie niekaip negalėjo išmesti jo iš galvos. 

Netrukus pora nusprendė surizikuoti – metė savo darbus, pardavė butą ir išsinuomojo nedidelį autobusą, kurį pavertė savo namais. 

Nuo to laiko jie negali būti laimingesni, mat tokiu būdu apkeliavo Prancūziją, Ispaniją, Portugaliją, Gibraltarą, Belgiją, Daniją ir Vokietiją. Ir nors pora šitaip keliauja jau 2 metus, vos 2 naktis jie praleido miegodami kažkur kitur, o ne savo numylėtame autobuse.

Pora, susipažinusi 2016-aisiais, iškart suprato, kad tarp jų – itin stipri trauka. Ir nors iš pradžių jie taupė pinigus tam, kad persikeltų į Naująją Zelandiją, ir savo gyvenimus imtų kurti ten, viską sumaišė minėtas autobusiukas.

Ir nors kai kuriems atrodytų kvaila parduoti savo butą, porai nesuvokiama, kaip galima mokėti tiek daug pinigų už vietą, kurioje jie ir taip neleidžia daug laiko, mat dievina buvimą lauke. Tiesa, gyvenimas mažoje patalpoje, tokioje, kaip autobusiukas, juos nemažai išmokė. Pora sutinka, kad pasikeitė net jų požiūris į daiktus – daugybė jų, anot poros, iš tiesų žmonėms nė nėra reikalingi.

„Šitaip mes išvalome savo protus nuo noro turėti naujausius išmaniuosius telefonus, didžiausią televizorių ar ypatingiausius baldus. Mums svarbiausia būti laimingiems ir leisti laiką su tais, kuriuos mylime“, – sakė Andresas ir Sophie.

REKLAMA

Ir nors kai kuriems vietos stoka keltų bėda, jiedu abu sutinka, kad tai jų santykius padarė tik stipresnius. „Tikras iššūkis praleisti 24 valandas per parą kartu. Be galo paprasta vienas kitą suerzinti. Tačiau mums puikiai pavyksta – svarbiausia apie viską atvirai kalbėti ir nenusiminti dėl nereikšmingų dalykų“, – sakė Sophie.

Daugiau Andreso ir Sophie kelionių akimirkų – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
V
Va toks
2020-02-23 11:54:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks poros pasirinkimas- autobusiukas vietoj buto ,kol neturi vaikų...
Atsakyti
0

G
Gyventoja
2020-02-23 11:57:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
kartais ne išdrįstų*?
Atsakyti
0

Z
Zita
2020-02-23 22:48:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jau.. camperheads lietuviai 3 metus kemperyje pragyveno. Rado apie ka cia rasyti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų