Vidas Bareikis ir Mesijus popietę leido užsienio žvaigždės įsivaizduojamoje draugijoje

Kūrybingieji lietuviai – aktorius, režisierius, atlikėjas Vidas Bareikis ir repo oratorius bei reklamos genijus Žygimantas Kudirka-Mesijus rimtai ruošiasi lapkričio 25-osios koncertui, kai po vienu stogu susitiks su estų repo reiveriu Tommy Cash‘u. Trečiadienį jie paimprovizavo šio susitikimo tema sostinės koncertų salėje „Vakaris“.

13

Vidas Bareikis ta proga pasipuošė rožinės ir turkio spalvos akių lęšiais, priderintais prie savo istoriją turinčių ryškiaspalvių treningų.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vidas Bareikis ir Mesijus popietę leido užsienio žvaigždės įsivaizduojamoje draugijoje

„Tai įvyko šią vasarą, festivalyje „Galapagai“. Zarasuose nusipirkau šaunius „Nike“ kedus. Einu scenos link ir matau: mašinoje sėdi trys vaikinai, klausosi klasikinės muzikos ir valgo kebabus. O vieno treningai spalviškai tobulai tinka prie mano kedų! Rodau jam batus, ir jis iškart supranta, ko noriu. Įvyko sandėris, gavau juos!“ – juokdamasis pasakoja V. Bareikis.

„Galapagų“ užkulisiuose jis susitiko ir su Tommy Cash’u. Estijos žvaigždės performansas taip pat patraukė kito festivalio dalyvio – Mesijaus dėmesį. Kortos supuolė taip, kad lapkričio 25 d. jie visi trys vėl susitiks, šįkart bendrame koncertiniame triptike Vilniuje. Beje, tiek V. Bareikis, tiek Mesijus kitą mėnesį pristatys savo naujus albumus, tad dalis jų programos taip pat bus nauja.

REKLAMA

Kas vyks iki ir po koncerto – galima nuspėti, žvelgiant į nuotraukas, trečiadienį juokais padarytas Vilniaus centre.

Tiesa, Mesijus ir V. Bareikis pradžiai susitiko su kartoniniu Tommy Cash‘u. Pavedžiojo jį po „Vakario“ sales, prisėdo prie stalelio, užsuko prie baro... „Duokite trys po šimtą. Mums į stiklines, jam – į vienkartinę“, – nematomai padavėjai mostelėjo Mesijus. Tuo metu Vidas, permetęs ranką per pečius kartoniniam bičiuliui, užsikėlė treninguotas kojas ant stalo.

Visa trijulė atrodė įsijautusi į savo komiškus, absurdiškus vaidmenis, net ir popierinio veido Tommy Cash‘as. Iš pradžių atlikėjai turėjo minčių „išvesti“ savo kolegą iš Estijos į žmones, ir pasivaikščioti su juo Vilniaus gatvėmis. Tačiau vėliau sulygo, kad verčiau tai padarys su gyvuoju Tommy Cash‘u, juk susitikimo ilgai laukti neteks. Vis dėlto jiems atsisveikinus, kartoninis Tommy dar vienas atsidūrė Vilniaus stoties rajone ir aplankė Halės turgų...


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų