Vasaros vaikų pramoga – kelionės traukiniu

Vasaros laikas visada smagus dėl atostogų ir įspūdžių kupinų kelionių. Dažna šeimyna suka galvas, kokį įdomesnį kelią pasirinkti šiemet, ir ką naujo galima būtų parodyti vaikams. Šeimos kelionėms Lietuvoje verta prisiminti traukinių maršrutus.

Dviejų vaikų tėčio Tado šeima nusprendusi pakeisti įprastą transportą, pasirinko išvyką į Trakus traukiniu. „Mes esame šeima, nemėgstanti važiuot vienu keliu. Dažniausiai renkamės skirtingus maršrutus, tad pasitaiko ir kelionės traukiniu, tai puiki proga su šia transporto priemonę supažindinti vaikus, tai didžiulė atrakcija jiems ir mums.“, - teigia šeimos galva.

Šiuolaikiniai traukiniai ir jų įdomūs maršrutai iš tiesų vis dažniau prisimenami šeimų, turinčių vaikus. Jais keliauti yra nebrangu ir paprasta. „Bilietą įsigijom jau vakar, nusipirkom elektroniniu būdu, turiu tą bilietą telefone. Tai yra labai patogu, ir ypač su vaikais, kai nereikia stovėt kasoj“, - džiaugiasi tėtis.

Suplanuoti tokią išvyką galima iškart su pramogomis. Keliaujant su vaikais iš anksto galima susidaryti maršrutą ar lankytinų vietų sąrašą – kad kelionė būtų ne tik linksma, tačiau ir naudinga. Tadas su žmona programą pradėjo dar Vilniuje ir prieš lipdami į traukinį, aplankė Lietuvos geležinkelių muziejų, kuris vaikams palieka didžiulį įspūdi ir yra puiki edukacinė programa.

REKLAMA

Šio sekmadienio „Padėkime augti“ laida kalbės apie vaikų keliones vasarą ir lankytinas šeimų vietas. Mažųjų žiūrovų ekranuose lauks Lietuvoje vis dar atrandamos dinozaurų gyvenvietės. Laidos kūrėjai domėsis, kokie įdomiausi yra traukinių maršrutai tinkantys vaikams, ką traukiniuose keliaujant galima nuveikti su savo atžalomis, kokios išskirtinės pramogos siūlomos „Lietuvos geležinkelių“ muziejuje bei kuo ypatingas yra Trakų miestas.

Kaip visuomet tėvelių laukia daug naudingų patarimų, kaip aprengti mažuosius vasaros metu ir psichologo konsultacija augintojams, kaip paaiškinti atžalai, iš kur atsiranda vaikai. Laidos vedėja Laura Imbrasienė žiūrovų prie ekranų lauks, sekmadienį 8.30 val. per „TV3“ televiziją. www.padekimeaugti.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų