Vasariškasis „Širdys“ – jausmų bomba: nuostabusis Kazlas ir jauni talentai

Kino teatruose suspindo naujas lietuvių darbas „Širdys“. Šiltais vasaros vakarais, jautrumu ir vidiniais konfliktais užburianti Justino Krisiūno drama pažymėjo dar ir svarbų įvykį – legendinio aktoriaus Rolando Kazlo sugrįžimą į kiną.

9

Filmas iš tiesų užburia nuoširdumu ir paprastumu. Jame tokie aiškūs personažų jausmai ir sumišimas, kad sunku nerasti panašumų artimoje aplinkoje. Itin žavi magiškai pateikiama vasara: raudoni vakarai, saulės spinduliai, besiskverbiantys pro medžius, žaluma, vanduo. Tai buvo labai gražiai susieta su herojų jausmais ir pokyčiais jų vidiniuose pasauliuose.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasariškasis „Širdys“ – jausmų bomba: nuostabusis Kazlas ir jauni talentai

Filme susipina ne tik paaugliškos meilės, santykių dramos, bet ir suaugusiųjų problemos. Rolando Kazlo herojus taip trokšta gero globojamiems vaikams, kad pamiršta savo asmeninį gyvenimą bei šąlančius santykius su žmona. Dramoje jis vaizduojamas, kaip jautrus, protingas, empatiškas vyras – tikras pavyzdys kitiems, tačiau jo paties, iš pažiūros ramiame gyvenime, taip pat verda audros.

Iš tiesų, ne be reikalo visi taip laukė, kol aktorius Rolandas Kazlas sugrįš į kiną. Jo vaidyba – tokia natūrali ir užburianti, kad vien stebėti jo personažą buvo be galo įdomu. Akivaizdu, kad legendinis Kazlas grįžo su trenksmu. Jis pasirinko puikią rolę, švelnų, tačiau intelektualų ir vyrišką personažą, kurį žiūrovai tiesiog įsimylėjo.

Romantinėje dramoje be galo sublizga ir jauni aktoriai: Motiejus Ivanauskas, Deividas Breivė, Roberta Sigerdaitė. Vaikinai prisipažino, kad pasisėmė nemažai patirties iš garsių bei patyrusių Lietuvos aktorių.

„Bendrauti su garsiais Lietuvos aktoriais buvo stebėtinai lengva ir įdomu. Iki tol juos matydavau tik scenoje, nuotraukose, filmuose, tad nenuostabu, kad man jie atrodydavo kažkokie nepasiekiami, netgi savotiškai antgamtiški. Tačiau susitikęs su jais pamatai, kad tai labai paprasti, nuoširdūs ir šilti žmonės, laikantys tave lygiaverčiu partneriu ir draugu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų