Kardinalūs Jampolskio svorio pokyčiai: treneris jį vadina žvėrimi

Aktorius Marius Jampolskis niekada nebuvo labai sveikos gyvensenos šalininkas. Pamatęs draugo Dainiaus Palivono išvaizdos pokyčius, jis kreipėsi į asmeninį trenerį Dominyką Rukšėną.

56

Dominykas – senas vilkas sporto salėje. Jis sugeba kardinaliai pakeisti žmogaus gyvenimo būdą ir per trumpą laiką ryškiai patobulinti kliento kūną. Kultūrizmo varžybose ne kartą dalyvavęs sportininkas dirba ne tik su vyrais, bet ir su merginomis – jis veda būtent dailiajai lyčiai skirtą projektą „Best Fit Girls“. Jo dalyvės per keturis mėnesius pasikeičia neatpažįstamai.

(56 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardinalūs Jampolskio svorio pokyčiai: treneris jį vadina žvėrimi

Būtent taip nutiko ir Mariui Jampolskiui – aktorius vos per tris mėnesius atsikratė 8,5 kg, o juosmenis apimtis sumažėjo net 15 cm. Dominykas, kaip ir Marius, neslepia džiaugsmo tokiais pasikeitimais.

„Iš pradžių gal buvo truputėlį buvo sunku padaryti, kad Marius susidraugautų su sporto sale. Ne tai, kad jis nemėgo sporto salės, jis nesuprato, kas tai per dalykas, – juokėsi treneris pasakodamas apie aktoriaus pokyčių pradžią. – Jis neturėjo su sportu reikalų. Paskui Marius pamatė, kaip viskas vyksta, pagavo azartą.“

REKLAMA

Dominykas atskleidė, kad M. Jampolskis taip pamėgo sportą, kad per savaitę sporto salėje apsilankydavo 4-5 kartus.

„Jis ir Dainius yra, kaip žvėrys. Jie ateina į sporto salę išsikrauti“, – patikino sportininkas, pridūręs, kad būtent dėl tokio žmonių noro ir užsidegimo ir dirba tokį darbą. Jis atskleidė, Marius ir toliau sportuos, tačiau pradinis tikslas jau pasiektas – atsikratyti nereikalingo viršsvorio, užsiauginti raumenų ir, kaip sako treneris, „numesti suvalgytus kilogramus“.

Dominykas Marių Jampolskį mokė ir valgyti sveikai.

„Būdavo taip, kad Marius kažkur skubėdavo, kažkur važiuodavo ir nespėdavo pasigaminti sveiko patiekalo. Jis paskambindavo man ir prašydavo pagalbos. Aš tada jam savo maistą nuveždavau, – pasakojo Dominykas. – Kai žmogus stengiasi, tikrai nori pasiekti rezultatų, man ir pačiam kyla noras kuo daugiau padėti.“


Rašyti komentarą...
P
Petriukas
2018-11-20 19:38:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Girtas teises prarado pries tris menesius, va jums ir sporto sale.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų