Vasario 16-ąją lietuviai šventė su TV3!

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti visos televizijos ruošė specialias programas, tačiau TV3 šventinis TV šou „Aš tikrai myliu Lietuvą“ buvo pati žiūrimiausia laida – ją rinkosi žiūrėti net 20 procentų visų TV žiūrovų.

„Dar kartą įrodėme, kad ne veltui esame mylimiausia ir jau 17 metų žiūrimiausia televizija – didžiausias šventes, svarbiausius įvykius ir renginius tautiečiai renkasi švęsti su TV3. Televizija yra žmonės – pradedant nuo darbuotojų, baigiant žiūrovais. Tai yra mūsų privilegija ir pareiga – būti su žmonėmis pačiais svarbiausiais momentais. Su mūsų projektu „Aš tikrai myliu Lietuvą“ ne tik kvietėme paminėti vieną svarbiausių mums visiems datų, bet daryti tai šventiškai, linksmai su gera nuotaika, kad būtų visiems gera gyventi mūsų Valstybėje. Mes sakėme, kad laisvė yra šventė, laisvė yra spalvos, šypsenos, dainos ir meilė savo šaliai. Ši idėja sulaukė atgarsio tautiečių širdyse. Norėjome sukurti smagią, gražią, prasmingą šventę kiekvienos šeimos namuose, ir mums tai pavyko“, – žiūrimumo rezultatais džiaugėsi Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasario 16-ąją lietuviai šventė su TV3!

Kad šventes reikia smagiai švęsti pritarė ir laidos „Aš tikrai myliu Lietuvą“ dalyvis, aktorius Audrius Bružas. „Vasario 16-oji gali būti švenčiama įvairiomis formomis. Galima sėdėti namuose ir pasakoti vaikams apie lietuviškas tradicijas, iškilius asmenis. O galima šokti. Tikslas – džiaugtis, kad mes esame nepriklausomi. Svarbiausia yra būti vieningiems ir gebėti vieni kitus įkvėpti. Rimtas ir svarbias šventes galime švęsti valiūkiškai. Svarbu suvokti šventės svarbą Lietuvai ir kiekvienam lietuviui“, – entuziastingai kalbėjo A. Bružas.

Kita šventinio šou dalyvė Dijora Petrikonytė džiaugėsi patyrusi daug gerų emocijų. „Buvo labai smagu. Prisiminti reikėjo ne tik istorijos vadovėlius, bet ir iškilias asmenybes, šiek tiek primirštas, bet nepamirštas muzikos grupes. Kova buvo įtempta iki paskutinės minutės, nežinojome, kas laimės. Mano komanda buvo labai smagi, nuostabus kapitonas. Mindaugas puikiai išmanė tarmes, Audrius visiems pakėlė nuotaiką, o jaunasis akordeonistas demonstravo devintoko žinias, kurios labai pravertė. Visus klausimus atsakydavome pasitarę komandoje“, – įspūdžiais dalinosi D. Petrikonytė.

Jauniausias šou dalyvis akordeonistas Jonas Vozbutas neslepia, kad iš pradžių kiek jaudinosi, bet paskui apsiprato, o dar daugiau drąsos įgavo, kai žinojo atsakymus į klausimus. „Puikiai praleidau laiką. Daugiausiai žinojau atsakymų į klausimus iš bendro išsilavinimo. Visos žinomos Lietuvos asmenybės buvo matytos pamokų metu. Kai kurie klausimai buvo tikrai lengvi, tačiau stresas daro savo. Iš pradžių atvykus į filmavimą ir pamačius, kad filmuosiuosi su garsiais žmonėmis, šiek tiek sutrikau. Tačiau visi buvo labai draugiški ir puikiai praleidome laiką“, – apie laidą kalbėjo jauniausias jos dalyvis, šiuo metu besimokantis 9 klasėje, J. Vozbutas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų