• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Britų Karališkasis paštas ketvirtadienį pranešė pradėjęs tyrimą dėl socialiniuose tinkluose išplitusio įrašo, kuriame matyti pašto darbuotojai, apkvaitę nuo pyragėlių su kanapėmis, kuriuose rado viename neatsiimtame pakete ir suvalgė.

„Šiandien beveik visi paštininkai Klapame (Pietų Londone) atsitiktinai suvalgė pyragėlių su hašišu, ir man teko paimti juos po vieną, nes jie buvo labai apkvaitę“, – buvo parašyta prie dabar jau ištrinto vaizdo įrašo, paskelbto per platformą „TikTok“.

Trumpame filmuke matėsi paštininkas, neįstengianti pastumti savo pašto vežimėlio. Vyras anksčiau suvalgė pyragėlių iš paketo su užrašu „Edibles by Pablo Chocobar“.

Vienas kolega sako: „Tu tikrai apsvaigęs.“

Vėliau tas pats paštininkas matyti sėdinti siuntų surinkimo patalpoje, o viena kolegė sako: „Jis suvalgė du.“

REKLAMA
REKLAMA

Sėdintis vyras patikslina: „Suvalgiau keturis.“

Paštas nurodė, kad „iš savo darbuotojų tikisi aukščiausių elgesio standartų“ ir kad „labai rimtai“ vertina šį reikalą.

REKLAMA

„Pradėjome tyrimą, per kurį bus nustatyta, ar gali būti imtasi tolesnių veiksmų, įskaitant drausmines priemones“, – sakoma naujienų agentūrai AFP atsiųstame pašto atstovo elektroniniame laiške.. Iš visko sprendžiant, pašto darbuotojai pyragėlių rado pakete, kuris ilgiau kaip mėnesį nebuvo atsiimtas. Karališkasis paštas nurodė taip pat „priminęs visiems siuntų pristatymo tarnybos darbuotojams tinkamas procedūras, kaip reikia elgtis su siuntomis, neturinčiomis pristatymo arba grąžinimo adreso“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų