Vaikinas iškėlė griežtas sąlygas savo mylimajai: jei neįvykdys, grasina teismu

Vieni žmonės eina į kino teatrą tam, kad linksmai praleistų laiką, o kiti šią pramogą vertina labai rimtai. Filmas tokiems žmonėms yra tarsi kvapą sulaikantis reginys. Būtent tai įrodė vienas vaikinas, pateikęs specialias taisykles savo merginai.

11

Socialiniuose tinkluose paplito vaikino nustatytos taisyklės mylimajai, su kuria jis ketino eiti į kino teatrą, žiūrėti taip laukiamo filmo „Avengers: Infinity War“. Jis tikino šio filmo laukęs dešimt metų, todėl jeigu mergina trokšta eiti su juo, turės laikytis tam tikrų reikalavimų.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaikino taisyklės merginai

Kad būtų sąžininga, vaikinas pasisiūlė nupirkti užkandžių, kokių tik mergina norės, tačiau ji negalės klausinėti jo jokių klausimų, laikyti jo rankos, bučiuoti ar kitaip meiliai elgtis. Vaikinas taip pat pagrasino, kad jeigu mergina paskutinę akimirką sumanys neiti į kiną, jis paduos ją į teismą.

„Jeigu kas nors norės sugadinti filmą arba pradės šaudyti, turi tą žmogų greitai sulaikyti, bet policijai paskambinti tik po filmo pabaigos. Man nereikia, kad kas nors trukdytų žiūrėti filmą“, – savo draugei rašė vaikinas.

Jo sąlygos jau spėjo sužavėti daugybė internautų. Kai kurie žmonės dalijasi šiais nurodymais, sakydami, kad jų turėtų laikytis visi, žiūrintys filmus kino teatruose.


Rašyti komentarą...
t
trumpiau
2018-04-21 18:43:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėjo tik parašyt "atsargiai, aš debilas"
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų