taisyklės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „taisyklės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „taisyklės“.

Ramūnas Šiškauskas apie rinktinės žaidimą: „Jeigu bijome kažką daryti, visi kažko laukia, taip ir išeina“

Lietuvos rinktinė antrą kartą iš eilės nepateko į olimpines žaidynes. Tai – skaudus faktas, tačiau kartu ir gera galimybė plačiai diskusijai ir nuomonėms – ko reikia, kad antrąjį šimtmetį puoselėjamas Lietuvos krepšinis vėl išgyventų renesansą? Reikia griežto trenerio. Reikia lengvai su žaidėjais bendraujančio stratego. Reikia trenerio, kuris sugebėtų numatyti tris žingsnius į priekį ir greitai adaptuotis prie situacijos. Reikia stratego, kuris netrukdytų žaisti modernų krepšinį.
2024-07-10

Pamatę, ką pajūryje daro lietuviai, griebiasi už galvų: ragina to nekartoti

Nors birželiui įpusėjus orai dar nelepina, paplūdimiuose jau galima išvysti poilsiautojus, o su didėjančiu atostogautojų srautu prasideda ir įtemptas gelbėtojų darbas. Jūros gelbėtojų vadai Aleksandras Siakki ir Jonas Pirožnikas teigia, kad skenduolių šį sezoną dar nebuvo, tačiau atkreipia dėmesį į žmonių daromas klaidas. „Žmonės eina maudytis ir nepaiso įspėjamųjų ženklų apie duobes“, – sako Klaipėdos gelbėtojų vadovas A. Siakki.
2024-06-17

Europos futbolo čempionatas: iki kada komandos dar gali keisti sudėtis?

Praėjusį penktadienį 2024 m. Europos futbolo čempionato dalyvės paskelbė galutinius 26 žaidėjų sąrašus. Kai kurios šalys, pavyzdžiui Anglija, savo sudėtį iki reikalaujamos ribos sutrumpino iki UEFA nustatyto termino – 23.59 val., tuo tarpu Vengrija nusprendė net neskelbti išplėstinio treniruočių stovyklos sąrašo ir savo 26 žaidėjus išsirinko gerokai anksčiau.
2024-06-12

Pavardę Lietuvoje pasikeisite ne į bet kokią: štai, ką reikia žinoti

Lietuvoje turime galimybę pasikeisti tiek savo vardą, tiek pavardę. Tačiau egzistuoja ir tam tikros taisyklės – bet kokios pavardės rinktis negalime. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Jolanta Kuzmienė naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kokios yra pavardės keitimo taisyklės ir ką turėtume žinoti, priėmę tokį sprendimą.
2024-04-14

Kviečia 30 dienų valgyti grikius: iššūkį skirs sveikuolės Vaištarienės atminimui

Prieš keturis metus, 2020-ųjų balandžio 3-iąją dieną netekome Lietuvos sveikuolių sąjungos garbės narės, chemijos mokslų daktarės, vegetarų draugijos pirmininkės Ksaveros Vaištarienės. Moters atsiminimui, visi yra kviečiami jungtis į 30 dienų grikių iššūkį. Socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „30 dienų iššūkis“ žmonės yra kviečiami prisijungti į 30 dienų iššūkį, kurio metu vieną, dvi arba tris dienas per savaitę reikia valgyti tik grikius.
50 2024-04-09

FIFA prezidentas patvirtino: mėlynos kortelės futbole nebus naudojamos

Gianni Infantino pranešė, jog FIFA nepritaria Tarptautinės futbolo asociacijos valdybos pasiūlymui dėl mėlynų kortelių atsiradimo futbole ir pripažino, kad apie šią idėją nežinojo tol, kol ji nepatraukė visuomenės dėmesio. Buvo siūloma skirti mėlynas korteles žaidėjams už ciniškas pražangas, po kurių pastariesiems tektų 10 minučių palikti aikštę. Šios spalvos kortele taip pat buvo planuojama bausti už pražangas siekiant sustabdyti daug žadančius varžovų išpuolius arba kilus nesutarimams.
2024-03-02

Išgirdęs viršininko prašymą vyras išėjo iš darbo: įspėja visus

Darbuotojas išėjo iš darbo po to, kai jo viršininkas bandė taikyti nepagrįstą ir neteisėtą pietų pertraukos taisyklę. Vadovaujantis direktorius Benas Askinsas neseniai gavo anoniminį pranešimą iš biuro darbuotojo, kuriam viršininkas uždraudė daryti pietų pertrauką dėl didelio komandos darbo krūvio. Pastebėjęs, kad darbuotojas nedirba, vadovas iš karto nusiuntė jam žinutę, kurioje teigė, kad jis turi grįžti nedelsiant ir kad tai yra nesvarstytina, rašo dailymail.co.uk.
2024-01-28

Gyvybiškai svarbi informacija: paaiškino, kodėl kylant ir leidžiantis lėktuvui privalu laikytis šių taisyklių

Nuo įžymybių pasirodymų iki „flashmob‘ų“ – oro linijų bendrovės imasi išradingų priemonių, kad užtikrintų, jog keleiviai įdėmiai išklausytų saugos instruktažą prieš skrydį. Vis dėlto daugelis keleivių, vos įlipę į lėktuvą, atsiriboja nuo juos supančios aplinkos, o kai kurie net ir žinodami, kaip vertėtų elgtis – taisyklių nepaiso.
2024-01-07

Žaidimo „Monopolis“ taisyklės: jas žino ne visi

„Monopolis“ – vienas populiariausių stalo žaidimų, bet ar žinojote, kad daugelis jį žaidžia neteisingai? Pasak stalo žaidimų ekspertės, yra keletas taisyklių, kurias susigalvojo patys žaidėjai. Šį stalo žaidimą ne vienas išsitraukia per Kalėdas ir žaidžia su visa šeima, tačiau dažnai kyla nesutarimų dėl šio žaidimo taisyklių. Pasak stalo žaidimų ekspertės, taip yra dėl to, kad daugybė žaidėjų nesilaiko instrukcijose nurodytų taisyklių.
2023-12-19

Eurolygoje – svarbūs taisyklių pokyčiai, kurie gali nulemti rungtynių baigtį

Eurolygos sezonas startuoja jau šią savaitę, o prieš tai lyga paskelbė apie kelis taisyklių pakeitimus. Nuo šiol treneriai galės ne vieną, o du kartus per rungtynes pasinaudoti „Iššūkio“ taisykle. Tiesa, pirmąjį šansą reikės išnaudoti per 38 pirmąsias minutes, kitaip jis „sudegs“. Nuo šiol bus galima peržiūrėti, ar prieš žaidėją metimo metu buvo prasižengta, ar ne. Tiesa, tam treneris turės išnaudoti „Iššūkį“, jei iki rungtynių pabaigos bus likusios daugiau nei 38 minutės.
2023-10-02
REKLAMA
REKLAMA

Svarbu ruošiantis į mišką uogauti ar grybauti: už tai skirs 140 eurų baudą

Rugsėjį gamta lepina spanguolių ir grybų mėgėjus. Tad Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai dalinasi rekomendacijomis kaip atsakingai elgtis gamtoje spanguoliaujant ir grybaujant. Pažymima, kad už tam tikrų taisyklių nesilaikymą gresia baudos.
169 2023-09-08

Dar kartą keičiasi NBA taisyklės: už vaidybą baus griežčiau

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) oficialiai patvirtintos dvi žaidimo taisyklių korekcijos. Nuo šiol už žaidėjų vaidybą bus baudžiama griežčiau – bereikalingi kritimai, siekiant apgauti teisėjus, virs technine pražanga ir baudos metimu. Iki šiol žaidėjai už vaidybą galėjo būti baudžiami piniginėmis baudomis. Pirmasis toks incidentas galėjo atsieiti 5 tūkstančius Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių, pasikartojantys – iki 30 tūkstančių JAV dolerių.
2023-07-12

NBA siekia įvesti Europoje pasiteisinusias taisykles: nori pažaboti vaidybą ir tobulins iššūkio taisyklę

Nacionalinė krepšinio asociacija NBA svarsto pokyčius taisyklėse ir ėmėsi iššūkio taisyklės tobulinimo. Stipriausia krepšinio lyga pasaulyje, panašu, leis pasinaudoti šia taisykle strategams antrą kartą, jei pirmasis sykis buvo sėkmingas. Tokia praktika taikoma Ispanijos „Endesa“ bei kitose Europos lygose, tarp kurių – ir „Betsafe-LKL“ čempionatas. Dabar treneriams leidžiama tik kartą pasinaudoti šia taisykle visų rungtynių metu.
2023-05-27

Atskleidė, kodėl reikia pakelti langų uždangas lėktuve: kiti to nežino

Žmonės tik dabar išsiaiškino, kodėl stiuardesės reikalauja pakelti lėktuvo langų uždangas kylant ir leidžiantis. Atsakymas nustebins ir jus. Už šio veiksmo slypi labai svarbi priežastis – tai gali išgelbėti jūsų gyvybę, rašo thesun.co.uk. Tarptautinis Schipholo oro uostas tinklaraščio įraše paaiškino: „Viskas dėl jūsų pačių saugumo.
2023-05-02

Dėmesio: nuo balandžio 1-osios – svarbūs pokyčiai keliuose

Lietuvos automobilių kelių direkcija primena, kad jau nuo balandžio 1 d. šalies keliuose prasideda vasarinių padangų sezonas, didėja maksimalus leistinas greitis automagistralėse ir greitkeliuose. Nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis. Vairuotojai, kurie važinėja žieminėmis dygliuotomis padangomis, privalo jas pakeisti vasarinėmis iki balandžio 10-os dienos. Šiltuoju laikotarpiu rekomenduojamos vasarinės padangos.
2023-03-31

Policija perspėja vairuotojus: štai ką būtina žinoti, kitaip gresia bauda

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena dviračių ir elektrinių paspirtukų vairuotojams, kad jie yra viešojo judėjimo dalyviai. Jiems galioja nustatytos taisyklės, o už jų nesilaikymą skiriamos baudos. Elektrinių paspirtukų vairuotojams, ypač tiems, kurie tik ruošiasi pradėti savo keliones elektriniais paspirtukais, reikia žinoti, kad Kelių eismo taisyklėse elektrinių paspirtukų vairuotojai priskiriami prie dviračių vairuotojų, jiems taikomos tos pačios taisyklės.
343 2023-03-26

Jokiu būdu nedarykite šių antibiotikų vartojimo klaidų: galite sau pakenkti

Vieni galvoja, kad šie vaistai išgydo kone visas ligas, kiti – jų bijo ir vengia vartoti, net kai būtina. Kai kuriais atvejais šie vaistai gyvybiškai svarbūs, o neretai ir pridarantys papildomų sveikatos problemų. Taip apie antibiotikus kalba mokslų daktarė, vaikų gydytoja Indrė Plėštytė-Būtienė. Šiuos vaistus iki šiol gaubia daugybė mitų, todėl gydytoja sudėliojo pagrindinius akcentus, ką apie šiuos medikamentus svarbu žinoti kiekvienam, o ypač vaikus auginantiems tėvams.
2023-03-14

Pasakė, kada reikia nupuošti mirusio žmogaus kapą: žinoti verta visiems

Dažnas po artimojo laidotuvių pasiklysta tarp papročių bei religinių nuostatų ir nežino, kaip tvarkyti kapus, kaip juos prižiūrėti. Neretai iš nežinojimo padaromos tam tikros klaidos, pavyzdžiui, per anksti nurenkamos žvakės arba gėlės. Apie tai, kokių tradicijų reikėtų laikytis mirus artimąjam ir kaip prižiūrėti kapus, naujienų portalui tv3.lt papasakojo atsisveikinimų namų Kaune „Rekviem“ administracijos vadovė Karolina Jancevičiūtė. Savo ruožtu Šv.
180 2023-01-13

Žmogaus teisių gynėjai: ES prieštaraujančios nuostatos dėl migrantų keičiamos formaliai

Vidaus reikalų ministerija (VRM) projektais dėl migrantų Europos Sąjungos (ES) direktyvoms prieštaraujančias nuostatas keičia tik formaliai, sako žmogaus teisių gynėjai. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus atstovas Viktoras Ostrovnojus pažymi, kad vienu projektu VRM siūlo naikinti su ES teise nesuderinamas nuostatas dėl prieglobsčio prašymo ir sulaikymo, tačiau Europos Sąjungos Teisingumo Teismo (ESTT) įvardytos problemos lieka, tad pakeitimai yra formalūs.

Šiukštu nevartokite tokios vištienos: rizikuojate savo sveikata

Netrukus šventinis šurmulys vėl apsilankys dažnuose namuose, bus ruošiamos ir ragaujamos įvairios vaišės ir patiekalai. Vienas iš dažnai gaminamų šventinių valgių – kepti ar kitaip paruošti paukštienos patiekalai. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai primena kaip pasirinkti ir saugiai ruošti paukštieną.
2022-12-30

Atskleidė pavojingiausius maisto derinius: ekspertė ragina jų nevalgyti

Artėja stebuklingas Kūčių vakaras, o po jo ir ilgai lauktos šventos Kalėdos. Daugelyje šeimų tai – jaukumo, vilties ir tikėjimo šventė, kurios metu susirenka artimiausi giminaičiai bei šeimos nariai. Savo ruožtu pasiruošiama ir įvairaus maisto, paprastai stalai lūžta nuo įvairių patiekalų.
2022-12-24

Prieš naują Eurolygos sezoną – pokyčiai taisyklėse

Jau šią savaitę startuos naujas Eurolygos sezonas, o prieš jo pradžią lyga pristato ir atnaujintas taisykles. Šie pakeitimai galios ir Europos taurės turnyre. Iki ketvirto kėlinio ar pratęsimo pabaigos likus žaisti dvi minutes bus fiksuojama pražanga prieš kamuolį išsimetančią komandą, ši galės mesti baudos metimą ir dar galės kurti ataką iš naujo. Taip pat komandų treneriai galės prašyti peržiūrėti abejotiną epizodą bet kuriuo rungtynių metu.
2022-10-04

Jokiu būdu nedarykite to pliaže: prisidarysite sau gėdos

Paplūdimyje reikia laikytis tam tikrų taisyklių ‒ ir oficialių, ir nerašytų. Norėdami užtikrinti maksimalų malonumą paplūdimyje jums ir paplūdimio kaimynams, doriems piliečiams siūlome laikytis šių patarimų ką reikėtų daryti kaitinantis saulėtame paplūdimyje ir ko nederėtų. Mėtyti frisbį ar žaisti tinklinį yra puiki mankšta  paplūdimyje, tačiau tai gali būti triukšminga ir įkyru tiems, kurie nori tiesiog ramiai gulėti ar stovėti.
2022-08-04

Paaiškėjo 3 produktai, kurių nevalgo karalienė: jų ypač nemėgsta

Kadangi karalienė Elžbieta II yra ilgiausiai valdanti monarchė istorijoje, nenuostabu, kad jos aplinkos žmonės privalo laikytis kai kurių taisyklių. Karališkoji šeima turi eilę protokolų, kurių nevalia pažeisti, o rūmų darbuotojai ir pati Karalienė taip pat turi elgtis atitinkamai. Karališkasis ekspertas papasakojo, kam Karalienė nepritaria, kai kalbama apie valgį su savo šeima ir proanūkiais, rašo mirror.co.uk.
2022-07-11

Pamirškite šašlykų laistymą alumi: išdavė geresnį variantą

Kuo arčiau Joninės – tuo intensyvesnis būna pasiruošimas trumpiausiai metų nakčiai, tačiau per skubėjimą galite užmiršti pačius svarbiausius dalykus. Pavyzdžiui, auksines maisto ruošimo grilyje taisykles, kurių sulaužymas iškart sugadina kepamo maisto skonio savybes. Nesenstančius ir aktualumo neprarandančius patarimus, kaip grilinti naudojant anglis bei reguliuoti kepsninės kaitrą, prekybos tinklo „Lidl“ pirkėjams dalija šefas Vylius Blauzdavičius.
2022-06-22

Jungtinė Karalystė ruošiasi pokyčiams: perrašys po „Brexito“ Šiaurės Airijai taikomas prekybos taisykles

Jungtinės Karalystės vyriausybė pirmadienį pristatys teisės aktą, kuriuo ketina vienašališkai perrašyti po „Brexito“ Šiaurės Airijai taikomas prekybos taisykles, nors dėl to gali kilti prekybos karas su Europos Sąjunga. Londonas teigia, kad vis dar teikia pirmenybę galimybei derybų su ES metu reformuoti Šiaurės Airijos protokolą, kurio nuostatos tapo prakeiksmu probritiškiems junionistams.
2022-06-13

Jokiu būdu nedarykite to lėktuve: tik prisidarysite sau gėdos

Skrydžių palydovė pasidalino keturiais pagrindiniais dalykais, kurių, jos nuomone, keleiviai niekada neturėtų daryti lėktuve. Deanna Castro, stiuardesė, turinti 16 metų darbo stažą, pasidalijo klaidomis, kurias daugelis iš mūsų daro lėktuve, rašo mirror.co.uk. Neužstokite praėjimo Ji pažymėjo, kad vienas iš draudžiamų veiksmų paprastai įvyksta tik įlipus į lėktuvą. Deanna pasakojo: „Įlipus mandagu neužstoti praėjimo ir leisti praeiti už jūsų laukiančius keleivius.
2022-06-08

Paaiškėjo „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ taisyklės: prizas pranoko lūkesčius, bet yra „bet“

Vasaros realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ po truputį įsibėgėja ir užvaldo ekranus. Tarp į nepamirštamus nuotykius pasinėrusių dalyvių jau ėmė megztis ir pirmosios simpatijos, o šiandien jie pagaliau sužinojo ir didžiąją šou intrigą – kas gi vis dėlto projekte neįskaičiuota?  Tiek projekto dalyviai, tiek žiūrovai sužinojo, kas nėra įskaičiuota į atostogų kainą.
2022-05-31

Karas koreguoja ir ES taisykles: draudimai vyriausybėms išlaidauti toliau liks sustabdyti

Taisyklės, draudžiančios Europos Sąjungos (ES) vyriausybėms per daug išlaidauti, dėl karo Ukrainoje liks sustabdytos iki 2023 metų pabaigtos, ketvirtadienį pareiškė naujienų agentūros AFP šaltiniai. Viešųjų išlaidų taisyklių taikymą bloko narių vyriausybėms Europos Komisija sustabdė 2020 metų kovą, kai blokas dėl COVID-19 pandemijos apribojimų nugrimzdo į giliausią nuosmukį nuo Antrojo pasaulinio karo laikų.
2022-05-20

Užėjusi į banką vilnietė kaip reikiant įtūžo: „Jie tyčiojasi iš žmonių“

„Nesu iš tų, kurie skuba viešai aptarinėti savo gyvenimiškas situacijas, tačiau tai, ką patyriau prieš kelias savaites, man sukėlė šoką. Niekada nemaniau, kad dabar, atvėsus pandemijai Lietuvoje, vis dar galioja kvaili įstatymai ir taisyklės pačiame paprasčiausiame banko padalinyje“, – tv3.lt atsiųstame laiške rašo Rasa iš Vilniaus.
2022-03-18

Karalienei uždrausta mėgautis 1 pramoga: nustebs tikrai ne vienas

Slapta 150 metų senumo taisyklė oficialiai draudžia Karalienei šokti Karališkame Albert Hall. Karališkoje ložėje negalima šokti. Karališkiesiems asmenims oficialiai uždrausta šokti Karališkame Albert Hall dėl 150 metų senumo dokumento.
2022-01-15

SAM: Lietuva svarsto peržiūrėti izoliacijos dėl koronaviruso taisykles

Pasaulio valstybėms švelninant izoliacijos dėl koronaviruso taisykles, jas peržiūrėti planuoja ir Lietuva, sprendimai turėtų paaiškėti artimiausiomis dienomis, sako sveikatos apsaugos viceministrė Aušra Bilotienė Motiejūnienė. „Šiuo metu peržiūrimos visos izoliavimo taisyklės, reikia pažiūrėti, kas keistina, nes situacija sparčiai keičiasi, keičiasi situacija ir Europoje. Aš manau, kad per šiandien ir rytoj turėsime sprendimą“, – pirmadienį BNS sakė viceministrė.

Jazzu – apie ribojimus: vieno žmogaus koncerte galima būti be kaukių, o vaikų tėvai negali nueiti į darželį

Po Egidijaus Dragūno-SEL koncerto skandalo, kuomet buvo užfiksuota masė žiūrovų be kaukių buvo sugriežtinta patikra prieš koncertus ir jų metu. Štai prieš pat Naujus metus Šiauliuose surengtą Monikos Liu koncertą teko net nukelti – tikrinant galimybių pasus kilo nesklandumų. Neseniai Palangoje sėkmingai koncertą surengusi Justė Arlauskaitė-Jazzu teigia, kad galimybių pasų patikra yra būtina ir kad žmonės turi laikytis visų saugumo reikalavimų.
2022-01-01

Nuo sausio keičiasi kelių eismo taisyklės: svarbiausia, ką reikia žinoti

Nuo sausio – permainos vairuotojams ir dar didesnis galvos skausmas, kur palikti automobilį. Grįžta Kelių eismo taisyklių draudimas mašinoms stovėti arčiau nei 5 metrai nuo įvažiavimų į teritorijas. Tai reiškia – ir į visus daugiabučių kiemus. To esą reikia, kad stovinčios mašinos netrukdytų matomumui. Pokyčiais džiaugiasi ir didžiuliais automobiliais į gaisrus skubantys ugniagesiai, ir dalis gyventojų.

Bilotaitė apie EK siūlymą dėl migrantų: mūsų pastangos duoda vaisių

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sako, kad Europos Komisijos (EK) siūlymas dėl kai kurių prieglobsčio prašytojams taikomų taisyklių laikino sustabdymo rodo, jog Lietuvos pastangos keisti Bendrijos migracijos politiką duoda vaisių. „Mūsų pastangos pakeisti Europos Sąjungos migracijos politiką duoda pirmuosius vaisius – EK įsiklausė į mūsų argumentus ir pasiūlė lankstesnes prieglobsčio suteikimo procedūras“, – BNS trečiadienį atsiųstame komentare teigė A. Bilotaitė.
Aktualijos 2021-12-01

Nuo lapkričio 1 d. – pasikeitimai keliuose: automagistralėmis ir greitkeliais važiuosime lėčiau

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) primena, kad nuo lapkričio 1 d. Lietuvos keliuose pradeda galioti Kelių eismo taisyklių sezoniniai reikalavimai –  važiuosime lėčiau, keisime vasarines padangas. Nuo lapkričio 1 d. iki kovo 31 d. lengvaisiais automobiliais automagistralėse ir greitkeliuose bus galima važiuoti ne didesniu nei 110 km/val.
REKLAMA
„Klyksmas 5“  „Klyksmas 5“

Pirmasis „Klyksmas 5“ anonsas pristato pažįstamus veidus ir naujus gąsdinimus

Kino studija „Paramount Pictures“ pristatė pirmąjį psichologinio siaubo trilerio „Klyksmas 5“ (angl. „Scream“) anonsą. Penktoji itin sėkmingos siaubo filmų franšizės dalis Lietuvos kino teatrus pasieks 2022-ųjų metų sausio 14 dieną. Naujasis anonsas prasideda nuo scenos, kuri bus labai pažįstama režisieriaus Wes Craven 1996-ųjų metų originalo gerbėjams.
2021-10-14

Mergina negalėjo patikėti savo ausimis: vaikinas jai sudarė 11 santykių taisyklių

Mergina internete pasidalino savo buvusio vaikino ilgu taisyklių sąrašu, kurio ji turėjo laikytis. Amerikietė Carolyn „TikTok“ pasidalino ekranvaizdžiu, kuriame – 11 taisyklių, kurių ją vertė laikytis buvęs jos vaikinas, prieš jai išvažiuojant studijuoti į universitetą. „Tik noriu pasakyti, kad toks elgesys yra laikomas smurtiniu“, – sakė ji, ir pridūrė dabar suprantanti, kad šie santykiuose buvo smurtiniai ir kad juose ji buvo manipuliuojama jos emocijomis.
2021-09-17

Iš atostogų grįžusią vilnietę pribloškė oro uosto tvarka: „Taip platiname virusą toliau“

Naujienų portalas tv3.lt sulaukė pasipiktinusios vilnietės skaitytojos laiško (vardas ir pavardė redakcijai žinomi). Moteris tikina, kad grįždama iš Graikijos ji turėjo užpildyti NVSC anketą, tačiau Vilniaus oro uoste jos niekas netikrino, o keliautojai dar didesnę nuostabą sukėlė, kad darbuotojai nepatikrino net keleivių temperatūros. Tuo metu Lietuvos oro uosto atstovo teigimu, oro uostuose yra taikomos visos svarbiausios saugumo priemonės.
2021-09-15

Žinia dėl vestuvių: be galimybių pasų didelę šventę metrikacijos skyriuose teks pamiršti

Kai šalyje buvo įvestas karantinas, daugeliui rengiančių santuokos ceremonijas teko jas atšaukti, tačiau dabar vis daugiau porų rengiasi vienai svarbiausių gyvenimo švenčių. Rugsėjo 13 dieną šalyje įvedus reikalavimus kai kurias veiklas vykdyti tik su galimybių pasu, tai šiek tiek pakoregavo ir tvarką norintiems įregistruoti santuoką civilinės metrikacijos skyriuose.
2021-09-15

LKL čempionate – naujovė treneriams

Lietuvos krepšinio lyga būsimame „Betsafe-LKL“ čempionate taikys naują taisyklę. Praėjusią savaitę įvykusiame Lietuvos krepšinio lygos Valdybos posėdyje buvo priimtas skubaus pakartojimo peržiūros taisyklių pakeitimas, vadinamas „Iššūkio taisykle“, įsigaliosiantis jau šiame, 2021-22 m. „Betsafe-LKL“ sezone. Nuo šiol abiejų komandų vyriausieji treneriai turės galimybę nesutikti su teisėjų sprendimu bei prašyti papildomos peržiūros.
2021-09-08

Įsigalioja atnaujintas COVID-19 paveiktų šalių sąrašas: atvykę iš Norvegijos ir Vokietijos neturintieji imuniteto privalės izoliuotis

Nuo pirmadienio reikės izoliuotis iš Norvegijos, Vokietijos, Bulgarijos, Lichtenšteino ir Taso salos Graikijoje atvykusiems asmenims, kurie yra nesiskiepiję ir nepersirgę COVID-19. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė, kad šios šalys paveiktų šalių sąraše iš geltonos pateko į raudoną zoną. Iš žalios zonos į geltoną perėjo Latvija ir Malta – iš jų atvykusiems neturintiems imuniteto žmonėms reikės atlikti PGR tyrimą.

Vienuolė pribloškė sekėjus atskleidusi savo amžių: nustebsite, kiek jai metų

Vienuolė „TikTok“ socialiniame tinkle pasisako ją dominančiomis temomis, tačiau žiūrovai atkreipė dėmesį į jos nepriekaištingai atrodančią odą. Atsidėkodama už malonius atsiliepimus, vienuolė įkėlė vaizdo įrašą, kuriame sakė: „Noriu padėkoti už visus mielus moterų komentarus, kad atrodau jaunesnė nei esu“. Tada ji pasako, kad jai 55. Odos priežiūros rutinos neturi „Žmonės siunčia man žinutes ir klausia, kokia mano odos priežiūros rutina.
2021-07-20

Jaunavedžių reikalavimai pribloškė svečius: nustatė net mažiausią dovanos kainą

Internete išplito vestuvių planuotojos jaunavedžių vardu publikuota žinutė su labai griežtomis taisyklėmis apie minimalią dovanos kainą ir kitus dalykus. Jaunavedžių pateiktų taisyklių sąrašas išplito žaibiškai – reikalaujama „nesikalbėti su nuotaka“ ir taip pat paaiškinta, kad vestuvinė dovana turi kainuoti mažiausiai 75 dolerius (63 eurus). Artėjant didžiajai dienai, vienos poros vestuvių planuotoja išsiuntė elektroninį laišką visiems pakviestiesiems.
2021-07-16

Atnaujintas koronaviruso paveiktų valstybių sąrašas: patikslino išimtis dėl vykstančiųjų į brandos egzaminą

Nuo pirmadienio, birželio 7 d., atvykstantiems iš Čilės, Kolumbijos, Paragvajaus, Trinidado ir Tobago bus taikomos griežtesnės izoliacijos taisyklės, tačiau sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės nebebus taikomos keliautojams iš Žaliojo Kyšulio Respublikos.    Kaip ir visada kartu su paveiktų šalių sąrašu teikiami galimi izoliacijos pakeitimai.
Aktualijos 2021-06-04

Nekartokite šių šunų vedžiojimo klaidų: taip jiems tik pakenksite

Lietuvoje šunų augintojų bendruomenė sparčiai auga ir vis daugiau žmonių į gatves, į parkus išeina pasivaikščioti su savo keturkoju bičiuliu. Visgi tikrai ne kiekvienas šuns savininkas žino, kaip reikėtų prasilenkti su kitu vedžiojamu gyvūnu. Kokių taisyklių reikėtų paisyti tam, kad pasivaikščiojimas nesibaigtų konfliktu ar net sužalojimais, pasakoja gyvūnų elgsenos specialistė Ugnė Nedzinskaitė.
2021-05-19

Nuotakos taisyklės svečiams kaip reikiant įsiutino: internautai negailėjo kritikos

Vestuvėms besiruošianti moteris buvo sukritikuota už svečiams išsiųstas žvėriškas taisykles, kurių tarpe – „prilaikykite arklius su alkoholiu“ ir „jokių baltų drabužių“. Būsima nuotaka internete išpeikta už „absurdišką“ reikalavimų sąrašą vestuvių svečiams.
2021-05-02

Vyro išlaikytine prisistatanti 19-metė nesikuklina: „Vyras turi mokėti už viską“

Grožio salonai ir vėl atidaryti, ir daugelis skuba registruotis visoms grožio procedūroms iš eilės – manikiūrui, dirbtinėms blakstienoms, depiliacijai, plaukų prailginimams ir taip toliau. Tačiau toks grožio procedūrų rinkinys gali kainuoti ir šimtus eurui, todėl kai „TikTok“ įžymybė Kathleen McCann atskleidė, kad jos vyras moka už visus jos pasigražinimus, pavydą pajuto daugelis, rašoma thesun.co.uk.
2021-04-19

9 šaldytuvo tvarkymo patarimai: sumažės išmetamo maisto kiekis

Ar dažnai tenka išmesti nesuvartotą ar su pasibaigusio galiojimo data maistą? Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos duomenimis, daugiau nei pusė maisto atliekų išsivysčiusiose Europos Sąjungos šalyse susidaro namų ūkiuose. Štai Lietuvoje vidutiniškai kiekvienas gyventojas per metus išmeta apie 60 kg maisto, kuris dar galėtų būti suvartotas.
2021-04-13

Prie karantino taisyklių nepaisančios bažnyčios Nyderlanduose – sprogimas

Nyderlandų policija pranešė, kad nedidelis sprogimas antradienį apgadino vieną Roterdamo apylinkėse esančią bažnyčią, kuri vėl atsidarė nepaisydama vyriausybės rekomendacijų dėl koronaviruso pandemijos to nedaryti ir kur buvo užpultas žurnalistas, mėginęs tai nušviesti. Krimpeno prie Eiselio gyventojai pranešė, kad juos pažadino garsus trenksmas, pasigirdęs apie 4 val. 30 min. vietos (5 val. 30 min.
2021-03-30
Į viršų