Vogti negarbinga, vogti negražu – žino tai kiekvienas. Tačiau poniai Irenai iš Šilalės rajono ėmė nelabasis ir susuko galvą. Ji apvogė savo kaimynės Rasos namus. Negana to, garbaus amžiaus Irena tai padarė ne viena, o su savo sūnumis. Nors ūkininke save vadinančios moters skurstančia ar asocialia tikra nepavadintum.

Beje, ar pastebėjote, kad šioje įžangoje nėra apsidraudėliškų žodelių „pasak“, „neva“, kuriuos taip dažnai vartoja žurnalistai? Šį kartą jų nereikia, kadangi Irena pripažino savo kaltę. Pripažinti tai pripažino, tačiau nuostolių, nors praėjo jau treji metai, neskuba atlyginti. Todėl nukentėjusi Rasa ir kreipėsi į LNK televizijos laidą „24 valandos“.

Sunku net suskaičiuoti, kiek iš viso Irena su savo šeimynykščiais galėjo iš kaimynės pavogti. Kompiuteris, elektros laidai, grėblys, puodas, kailinukai, net daržo gėrybės. Kaip sakoma, „iš akies“ Rasa nuostolius įvertino 3000 litų. Tačiau į policiją nesikreipė – manė gražiuoju susitarsianti. Nepavyko. Blogiausia, kad Rasa dirba ir gyvena Klaipėdoje, tad jos sodyba Šilalės rajone dažnai lieka be priežiūros. O atvažiavusi po ilgesnės pertraukos randa ją išdaužytais langais ir apvogtą.

Irena „24 valandų“ komandą į savo namus įsileido be problemų. Pradžioje dar bandė visą kaltę versti savo atžaloms, tačiau vėliau prisipažino ir pati esanti ne be nuodėmės, net nugvelbtus Rasos kailinius grąžino. Tik kuomet kalba pasisuko apie visų nuostolių atlyginimą, prasidėjo problemos. Tad laidos kūrybinei grupei teko imtis netradicinių metodų joms spręsti. O kaip žurnalistei sekėsi atlikti taikos teisėjos vaidmenį, „24 valandos“ pasakos 16.40 per LNK šią trečiadienio popietę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų