V. Šaulytė prabilo apie kelionę su mylimuoju: visuomet jo prašo vieno dalyko

Šiek tiek suprastėjus vasarai Lietuvoje, stilistė Viktorija Šaulytė kartu su mylimuoju Juliumi Mocka nusprendė susikrauti lagaminus ir saulės spinduliais mėgautis svetur.

20

Pasirinkę keliauti į Bulgariją, jie liko maloniai nustebinti, o ir įspūdžiai – nepamirštami.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viktorijos Šaulytės atostogos Bulgarijoje su mylimuoju

Kaip nusprendėte keliauti būtent į Bulgariją?

Čia dar niekada nebuvome. Visada keliaujame gana aktyviai, be pagulėjimų prie baseino. Šįkart radom www.tedo.lt labai gerų pasiūlymų, užkliuvo Bulgarija. Tai nieko nelaukę, nusprendėme rinktis šią šalį! Tačiau jau vakar jautėsi, kad reikia daugiau, tai palei pakrantę keliavome į kitą salą apžiūrėti ir patyrinėti miestukus. Ilgai gulėti nepavyksta! Pailsi ir pimyn! Mes abu labai linkę įsigyventi į kelionės atmosferą bei kultūrą!

Kas kelionėje paliko didžiausią įspūdį?

Vakar ėjome pakarante į miestuką – salą Neseberas. Neapsakomo grožio. Tačiau ne tik vaizdas, bet ir jausmas ten būnant buvo toks geras! Viskas šalia jūros, o ji – didelė mano įkvėpėja. Tokia galinga. Daug rožių, skanios trešnės, saulė ir kava. Mums su Juliumi nereikia triukšmingų gatvių ar klubų, mes labaiu mėgėjai eiti į muziejus, vaikščioti prie jūros ir ragauti maistą.

Kaip apskritai keliauti mėgstate labiau – su draugėmis ar su mylimuoju?

Iš tiesų neišskiriu nei vieno, nei kito. Su skirtingais žmonėmis – skirtingi potyriai. Gal tik tai, kad su Juliumi abu labai mėgstam keliauti ir pažinti, tai jau žinome savo ritmą. O drauges labai myliu, todėl kiekvienas retas susitikimas man svarbus ir brangus! Vis pakalbame, kad gal pagaliau jau laikas ir mums pilvus kartu padeginti.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viktorija Šaulytė lovoje bandė atkartoti pinterest stilių „gera atrasti ne tik išpopsintas vietas“

Ar Bulgarija – tinkama šalis poros poilsiui?

Manau, kad kiekviena šalis yra tinkama, taip pat ir Bulgarija! Svarbiausia, ne tik šalis, o ir požiūris, nusiteikimas! Iš visur galima parsivežti akimirkų!

Kaip su mylimuoju sutariate kelionių metu? Galbūt turite kokių tradicijų?

Išgerti kavos gražioje vietoje (ypatingai ten, kur jūra, ar vanduo), rasti suoliuką prie vandens. Nueiti į vietinį muziejų ar bažnyčią! Vakar kaip tik radome TĄ vietą (kavinukę ant vandens) su labai gražiu vaizdu į jūrą, Nesebero miestelyje! Tas pats miestelis mum buvo kaip atradimas, rytoj keliausime ten ir vėl!

REKLAMA

Kelionės metu dalijotės ir gražiausias savo įvaizdžiais! Vis dėlto daug vaikinų yra linkę skųstis, kai savo merginas reikia nuolat fotografuoti. Ar Julius tai daro nesipriešindamas?

Jis mane žino, tai jau visad būna nusiteikęs, o aš jam pati dažniau zyziu ir klausiu, ar jis nori nusifotografuoti (juokiasi).


Rašyti komentarą...
2
231
2018-06-12 15:08:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
po nukarusiu skandalo isistate silikoninius
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų