REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį praūžusi „Eurovizija“ dar vis neramina komentatorius, kurie piktinasi, kad Ukraina neskyrė balų Lenkijai. Netrukus savo poziciją išreiškė ir ukrainietė dainininkė Iryna Fedyšyna.

Šeštadienį praūžusi „Eurovizija“ dar vis neramina komentatorius, kurie piktinasi, kad Ukraina neskyrė balų Lenkijai. Netrukus savo poziciją išreiškė ir ukrainietė dainininkė Iryna Fedyšyna.

REKLAMA

Kaip rašo užsienio žiniasklaida, Ukrainos teisėjai neva neįvertino Lenkijos „Eurovizijos“ dalyvio Krystiano Ochmano, todėl ir kilo nepasitenkinimo banga.

Netrukus apie tai prabilo Ukrainos komisijos narė – dainininkė Irina Fedyshyn.

Kartu ji pabrėžė, kad vertinimo komisija neturi teisės vertinti dalyvių pagal politinius kriterijus. Ji mano, kad nesąžininga kaltinti komisiją jų nekompetencija.

„Lenkija mums yra ta šalis, kuri Ukrainai teikia nepaprastai didelį palaikymą. Lenkijoje turiu daug giminaičių, kurie mane pakvietė priimti šiuo sunkiu metu. Todėl turiu savo asmeninę šeimos istoriją... Bet tai vis tiek yra dokumentas, kuris man buvo suteiktas. Pagal šį dokumentą, atidėkime politiką į šalį ir būkime atviri... Profesionali žiuri iš viso pasaulio Lenkijos pasirodymą įvertino iš viso 46 balais. Tai tiems, kurie rašo apie nekompetentinga Ukrainos žiuri... Retorinis klausimas – visos Europos žiuri taip pat nekompetentinga?“ – klausė ji. 

REKLAMA
REKLAMA

Moteris tikino, jog ir pati nesupranta, kodėl Lenkija iš Ukrainos žiuri negavo tašku: „Kaip atsitiko, kad Lenkija pelnė 0 taškų? Nežinau atsakymo į šį klausimą…

REKLAMA

Esame nuoširdžiai dėkingi Lenkijos vyriausybei ir žmonėms už viską, ką jie daro dėl mūsų: suteikia prieglobstį moterims ir vaikams, dovanoja neįtikėtinai daug humanitarinės pagalbos ir visais įmanomais būdais remia Ukrainą. Tai neįkainojama. Atsiprašau, kad taip atsitiko. Nežinau, kaip balsavo kiti, mano balai už Lenkiją yra 10.“

Primename, kad visai neseniai rašėme ir apie Ukrainos vertinimą Lietuvai.

„Norėčiau kreiptis į mūsų artimiausius draugus Europoje ir išsakyti savo asmeninę poziciją dėl Ukrainos žiuri įvertinimo Lenkijai ir Lietuvai. Šis įvertinimas jokiu būdu neatspindi mūsų tikro požiūrio į jus, mūsų artimiausius draugus Europoje.

REKLAMA
REKLAMA

Taip, britai buvo šaunūs ir liko antri. Bet skirti lenkams ir lietuviams 0 labai gėdinga. Ukrainos žmonės jums skyrė 12! Jūsų parama Ukrainai yra neįkainojama. Mūsų dėkingumas ir meilė jums išlieka. Ir nors konkursas nėra politinis, tai ne politika – tai draugystė, bendros vertybės, visapusė parama visose srityse. Ir tikiuosi, kad visa tai tęsis daugelį metų.

Mieli Lenkijos ir Lietuvos žmonės, esame jums amžinai dėkingi, mūsų pergalė yra bendra: ir „Eurovizijoje“, ir nugalėjus priešą“, – rašė Ukrainos kultūros ir informacijos politikos ministras Aleksandras Tkačenka.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų