tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo nuotaikingąjį „Gero vakaro šou“, serialą „Bibliotekininkai“, žiūrovų pamėgtą „Deadpool 2“, melodramą „Pasiūta tau su meile“ bei linksmo siužeto filmus: „Taksi 3“ ir „Patrulių zona“.

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo nuotaikingąjį „Gero vakaro šou“, serialą „Bibliotekininkai“, žiūrovų pamėgtą „Deadpool 2“, melodramą „Pasiūta tau su meile“ bei linksmo siužeto filmus: „Taksi 3“ ir „Patrulių zona“.

REKLAMA

04.00 val. per TV3 Play – serialas „Bibliotekininkai“. Serialas nukels į magiškų paslapčių ir nuotykių pasaulį. Kiekvienas šio serialo žiūrovas visiškai kitaip pasižiūrės į knygų pasaulyje karaliaujančius bibliotekininkus. Tik retas žino, kad po Niujorko viešąja biblioteka slūgso paslaptingos erdvės, kuriose yra įsikūrusi senovės organizacija, sauganti pasaulį nuo jam nežinomų pavojų. Ši grupė kovoja su nežemiškomis galiomis ir saugo vertingus senovinius artefaktus. Tik ypatingų sugebėjimų turintis žmogus gali būti atsakingas už tokių vertybių išsaugojimą nuo piktavalių. Flinas Karsenas tikrai gali būti vadinamas knygų graužiku – dešimt pastarųjų metų jis dirba vienoje gražiausių pasaulio bibliotekų.

19.30 val. per TV3 „Gero vakaro šou“. Laidoje svečiuosis gerai žinoma atlikėja ir renginių vedėja Nijolė Pareigytė bei žymiausių Lietuvos serialų aktorius Šarūnas Banevičius. Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis garantuoja, kad „Gero vakaro šou“ pokalbiai tikrai nebus nuobodūs, o svečiai sulauks labai netikėtų klausimų bei užduočių. 

REKLAMA

22.00 val. per TV3 veiksmo komedija „Taksi 3“. Kol policija ruošiasi didžiausioms žiemos šventėms, Marselyje siautėja Kalėdų seneliais apsimetusių vagių gauja. Policijos kapitonas Žilbertas per daug užsiėmęs kinų žurnaliste, rašančia straipsnį apie jo skyrių, detektyvo Emiljeno žmona ką tik pranešė besilaukianti, o taksi vairuotojas Danielis niekaip nenustoja riejęsis su savo mergina. Tačiau Kalėdų seneliams ne kartą nušluosčius policininkams nosis, tvarkos sergėtojai susirūpina savo reputacija ir imasi darbo!

REKLAMA

21.00 val. per TV6 veiksmo komedija „Patrulių zona“. Po paslaptingos bendradarbio žmogžudystės, Kostko universalinės parduotuvės vadybininkas Evanas įkuria saugios kaimynystės grupę. Grupės tikslas – saugoti kaimynus ir rasti Evano bendradarbio žudiką. Tačiau netrukus jie suvokia, kad jų miestą užplūdo paprastais miestiečiais apsimetę ateiviai. Jie tampa paskutine miesto viltimi bei turi apsaugoti kaimynus – ir pasaulį, – nuo visiško išnaikinimo.

REKLAMA

21.00 val. per TV8 melodrama „Pasiūta tau su meile“. Amanda vadovauja ypatingam suknelių salonui, kur atnaujinamos dėvėtos vestuvinės suknelės. Kai mergina sutinka tobulą vaikiną, bijodama būti įskaudinta, jį atstumia. Ar Amanda išdrįs savo jausmams, kaip ir suknelėms, suteikti antrą galimybę?

Go3 siūlo – veiksmo ir nuotykių filmą „Deadpool 2“. Įžūlusis Veidas Vilsonas (akt. Ryan Reynolds) – buvęs specialiųjų pajėgų kariškis. Sunkiai susirgęs jis ryžosi eksperimentiniam gydymui ir tapo klaikiai bjauriu išoriškai, tačiau stipriu fiziškai. Apsipratęs su kūno pokyčiais, jis neplanavo tapti pasaulio gelbėtoju. Tačiau piktybiški niekšeliai vaikinui simpatijos nekelia, todėl, progai pasitaikius, jis mielai „atstato teisingumą“. Pirmojoje dalyje išgyvenęs visus pavojus, šįkart Deadpool'as siekia išmokti gyventi su prarastu skonio pojūčiu. Todėl svajoja tapti karščiausiu užkandinių tinklo „Mayberry‘s“ barmenu. Ieškodamas savo kelio šiame pasaulyje, ir retkarčiais pasidairydamas, ar skersgatvyje nesimėto laiko mašina, liežuvio už dantų nelaikantis Veidas ir vėl įsivelia į šimtus pavojingų nesusipratimų – jo laukia kautynės su mirtį sėjančiomis nindzėmis, japonų kriminalinės organizacijos Jakudza grupuotėmis, seksualiai agresyviais keturkojais ir net kietašikniais metalistais.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų