TV3 siūlo pasinerti į fantastinius bei dramos kupinus filmus: sunku atplėšti akis

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 penktadieniui siūlo įspūdingą fantastinį nuotykių filmą „Toras. Pasaulių pabaiga“, mistinę vampyrų meilės dramą „Jaunatis“ ir kitus filmus – ką žiūrėti ras kiekvienas.

3

15.00 val. per TV3 Play – naujas serialas „Pavogtas likimas“. Sužinojusi, kad turi seserį dvynę, Paola, pirmoji Meksikos ponia, nusprendžia paaukoti jos gyvybę vardan savo nerūpestingo gyvenimo su meilužiu. Seseriai Paulinai išgyvenus pasikėsinimą ir užėmus pirmosios Meksikos ponios vietą, moterų laukia įnirtingas karas.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 Grupė siūlo žiūrėti

19.30 val. per TV3 nuotaikingas filmas visai šeimai „Troliai“. Spalvingame pasaulyje mažieji troliai gyvena kone tobulą gyvenimą: jie nuolatinės laimės būsenoje, visad dainuoja ir dalina apkabinimus. Deja, į jų pasaulį kėsinasi dideli liūdni padarai bergenai, kurie geriau pasijunta tik suvalgę trolį. Jie sumano įkalinti visus trolius ir valgyti vieną po kito per specialią šventę. Visgi troliams, vadovaujamiems savo karaliaus ir jo dukros pincesės, pavyksta požeminiais tuneliais pasprukti nuo siaubūnų. Praeina dvidešimt metų po didžiojo pabėgimo ir troliai ruošiasi švęsti šią sukaktį, bet yra tvirtinančių, kad linksmybės gali tik pritrauks bergenus. Ar taip ir atsitiks? Ar pasikartos trolių pagrobimas? Filmui apie trolius, kurių lūpose nenutyla daina, muziką parašė Justinas Timberlake‘as ir už šį darbą buvo nominuotas „Oskarui“, „Auksiniam gaubliui“ ir kitiems apdovanojimams. Filmo režisieriai Mike Mitchell ir Walt Dohrn yra dirbę prie garsiojo „Šreko“ filmų. 

Po jo, 21.15 val. per TV3 įspūdingas nuotykių filmas „Toras. Pasaulių pabaiga“. „Toras. Pasaulių pabaiga“ tapo laukiamiausiu kino studijos „Marvel“ filmu – pirmasis jo anonsas, tapo žiūrimiausiu kino studijų „Marvel“ bei „Disney“ vaizdo klipu, sulaukęs daugiau kaip 136 milijonų peržiūrų per pirmąsias 24 valandas. „Toras. Pasaulių pabaiga“ yra sukurtas kaip atskiras filmas, todėl juo mėgautis galėsite net jei nematėte, kas įvyko ankstesniuose Toro epizoduose. Kino juostoje be Toro (aktorius Chrisas Hemsworthas) vaidina ir tokios superžvaigždės kaip Cate Blanchett, Idrisas Elba, Anthony Hopkinsas, Markas Ruffalo, Tomas Hiddlestonas, Benedictas Cumberbatchas ir kiti. Juosta pasakoja, kad Toro gimtinėje, Asgarde, vyksta siaubingi dalykai. Valdžia – piktadarės Helos rankose. Toras privalo išsilaisvinti iš Sakkar planetos, kurioje kali, ir kuo greičiau grįžti namo bei susikauti su Hela, kol ji visko nesunaikino. 

21.00 val. per TV8 drama „Purvini šokiai“. Septyniolikmetė Beibi (akt. Jennifer Grey) su šeima atvyksta atostogų į prabangų viešbutį. Naivi ir miela mergina kaip mat susidraugauja su viešbučio personalu, vienas kurių – žavingas šokėjas Džonis (akt. Patrick Swayze). Bandydama padėti į keblią padėtį patekusiai vyruko šokių partnerei Peni (akt. Cynthia Rhodes), mergina tampa Džonio šokių mokine, o netrukus ir žengia ant parketo. Tačiau svaiginantys muzikos ritmai, vis labiau kaistanti atmosfera ir žavingas šokių mokytojas pakerta Beibi ir mergina leidžiasi suviliojama šokių ir pasiduoda meilei. Filme dominuoja fantastiški uždegantys šokiai, nostalgiją kelianti muzika ir... viskas! Tačiau, nepaisant siužeto silpnumo ir tam tikrų banalybių, filmas sukuria nuostabią atmosferą, kurios pakerėtas net ir kelmas pagalvotų, jog gali šokti. Aktoriai, vos pajutę pirmuosius muzikos akordus ir pradėję judėti „purvinų šokių“ ritmais, spinduliuoja stiprią energetiką ir tiesiog degina filmo kadrus. Ne veltui kai kurie filmo kadrai ir jo garso takelis pateko į kino istoriją, o seksualūs filmo šokio judesiai iki šiol atkartojami ne viename filme. 

REKLAMA

22.00 val. per TV6 fantastinė vampyrų, vilkolakių ir žmonių meilės istorija „Jaunatis“. Antrojoje „Saulėlydžio sagos“ dalyje tęsiama istorija apie mirtingosios ir vampyro meilę. Bela Svon veržte veržiasi į antgamtinį pasaulį, kuriam ji nori priklausyti. Tačiau čia merginai gresia didesnis pavojus nei kada nors anksčiau. 

Go3 siūlo žiūrėti romantinę dramą „Meile tikiu“. Drama pasakoja tikrą amerikiečių dainininko Džeremio Kempo istoriją. Muzikos pasaulyje siekiantis išpopuliarėti 20-metis vaikinas sutinka Melisą ir ją beprotiškai įsimyli. Mergina taip pat nelieka abejinga charizmatiškam ir jautriam muzikantui. Nepaisant jauno amžiaus ir neilgos pažinties, Džeremis ir Melisa įsitikinę, kad yra skirti vienas kitam. Tačiau likimas pasiunčia jiems patį sunkiausią išbandymą: Melisa sužino, kad serga vėžiu. Nenorėdama tapti našta, mergina bando Džeremį atstumti, tačiau jis nepasiduoda, nes neturi nė menkiausios abejonės dėl savo jausmų ir bendros ateities. https://go3.lt/movies/meile-tikiu,vod-1969733


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų