TV3 Grupė siūlo animacinius filmus bei meilės dramas: sunku atplėšti akis

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo įžiebti Kalėdas su „Namų idėja su IKEA“, penktadienio filmą visai šeimai „Ralfas Griovėjas 2“, o krepšinio mylėtojams – intriguojančią Kauno „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ dvikovą.

4

07.25 per TV3 Play – animacinis serialas Ančiukų istorijos. Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 Grupė siūlo

Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! https://play.tv3.lt/anciuku-istorijos

17.55 val. per TV3 laida „Namų idėja su IKEA“. Artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos. Paskutinė šio sezono TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ bus skirta sužinoti, kaip pasipuošti namus ir susikurti šventinę nuotaiką. Be to, lankysimės viename sostinės daugiabučių, kurio languose šviečia net 400 kalėdinių IKEA žvaigždžių – namo gyventojai jomis papuošė ne tik savo namus, bet ir miestą.

19.30 val. per TV3 penktadienio filmas „Ralfas Griovėjas 2“. Animacinis filmas, kuris pasakoja apie Ralfą Griovėją, poto, kai jis praėjus šešeriems metams išgelbėjo kompiuterinius žaidimus nuo Turbo keršto, tačiau vieną dieną netikėtai sugenda saldainių mergaitės Venelopės žaidimas. Ši netikėta nelaimė priverčia porelę geriausių draugų pasiryžti naujiems nuotykiams – per arkadinių žaidimų centre naujai įdiegtą bevielį maršrutizatorių iškeliauti į internetą ir surasti reikiamą atsarginę detalę, galinčią pataisyti bei išsaugoti saldainių mergaitės žaidimą. Nepažįstamame ir jaudinančiame interneto pasaulyje, kurį sukrėtė Ralfo griovimai, Ralfas su Venelope ieško reikiamo kelio. Nuotykių kupiną kelionę praturtina keisti vietiniai interneto piliečiai bei internetinės svetainės „Buzztube“ pagrindinis algoritmas, širdis ir siela – verslininkė Yesss.

REKLAMA

21.00 val. per TV8 drama „Ruduo Niujorke“. Vilas Kynas (Richard Gere) – turtingas penkiasdešimtmetis restoranų magnatas, suviliojęs ne vieną gražią moterį, tačiau taip ir nesugebėjęs įsipareigoti nė vienai iš jų. Vieną dieną Vilas susipažįsta su gražia, dvidešimčia metų už jį jaunesne Šarlote Filding (Winona Ryder) ir pasitelkia visą savo žavesį norėdamas jai patikti. Netrukus jie užmezga romaną. Tačiau tai, ką Vilas laikė trumpalaikiu susižavėjimu, perauga į kur kas gilesnį jausmą.

22.00 val. per TV6 melodrama „Saulėlydis“. Bela Svon visada buvo šiek tiek kitokia nei jos bendraamžės. Ji niekada netroško būti populiaria ir nesivaikė madų. Kai Belos mama antrąkart ištekėjo, mergina pasirinko gyventi su tėčiu mažame, nuolatos lietuje skendinčiame Forkso miestelyje. Bela nesitikėjo, kad jos gyvenimas dėl to labai pasikeis. Tačiau nykiame miestelyje ji sutinka akinančiai žavų vaikiną Edvardą Kuleną ir jį pamilsta...

19.45 val., Go3 televizijoje žiūrėkite intriguojančią Kauno „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ dvikovą. Žalgiriečių taupyklėje – penkios pergalės per šešias akistatas. Šiuo metu Eurolygoje jie užima pirmąją vietą. „Real“ laimėjo tik du kartus per šešis mačus. Tiesa, Ispanijos komanda praėjusiose rungtynėse užtikrintai 100:82 pranoko lyderių grupėje esančią Miuncheno „Bayern“ komandą. Madrido ekipa solidžiai žaidžia Ispanijos lygoje, kurioje laimėjo visus aštuonis mačus ir pirmauja. „Real“ klube šį sezoną rezultatyviausias ir naudingiausias krepšininkas yra amerikietis Trey Thompkinsas. Šis aukštaūgis pelno 13,3 taško, atkovoja 4,8 kamuolio, tritaškius meta 45 proc. tikslumu, renka naudingumo 13,8 balo Eurolygoje nuo 2000 metų „Real“ kauniečius įveikė 19 kartų, o pralaimėjo tik 3. https://go3.lt/sport_tv


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų