TV3 šiandien siūlo nuotykių, meilės ir istorinius filmus

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šiandien siūlo nuotykių, meilės ir istorinius filmus – kiekvienas ras ką žiūrėti.

18:30 val. per TV3 Play – „Žinios“ tiesiogiai. TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. 

19.30 val. per TV3 smagus nuotykių filmas visai šeimai „Išvirkščias pasaulis“. Kai dešimtmetės mergaitės Railės šeima persikelia iš centrinės JAV dalies į San Franciską, jos emocijos tampa tiesiog nesustabdomos. Mergaitei augant, jos jausmams vadovauja galvoje esanti centrinė būstinė. Komandos lyderė Laimė - žavi, laiminga emocija, niekada neprarandanti savo pozityvumo. Ji siekia suvienyti kitas emocijas - liūdesį, baimę, pasibjaurėjimą ir pyktį ir taip padėti Railei atrasti laimę naująjame savo gyvenime.  

Per TV8 21 val. nuotaikinga, kuriozinių situacijų kupina meilės istorija filme  „Piršlybos“. Savimi pasitikinti ir visuomet žinanti ko nori knygų redaktorė ir leidėja Margarita Teit vieną dieną sulaukia nemalonios staigmenos. Jungtinių Amerikos valstijų migracijos tarnybos budrumo dėka, kaip paaiškėja, nelegaliai Amerikoje gyvenančiai Margaritai gresia deportacija į gimtąją Kanadą. Veikli ir laiko žodžiams nešvaistanti moteris iš karto sugalvoja išeitį ir pareigūnams pareiškia, jog yra susižadėjusi su savo asistentu Endriumi. Tiesą sakant, Margarita su Endriumi visuomet bendravo kaip šuo su kate. Ir toliau negalėdami pakęsti vienas kito, Margarita ir Endrius privalo sukandę dantis vaidinti savo pasirinktus vaidmenis, nes juos seka budri Amerikos migracijos tarnybos pareigūnų akis.  

TV6 22 val. kviečia tęsti nuotykius su Karibų piratais ir žiūrėti filmą „Karibų piratai. Salazaro kerštas“. Pavojų kupina kelionė kartu su žinomiausiu pasaulyje piratu – Džeku Sperau (aktorius Johnny Deppas). Piktasis kapitonas Salazaras užsiundo vaiduoklių armiją. Kad ją įveiktų, Džekui reikės surasti galingiausią jūrų artefaktą – Poseidono trišakį, kuris suteikia galių valdyti visus vandenynus ir pasaulio jūras.  

Go3 siūlo žiūrėti filmą „Nova Lituania“. Neseniai kino teatruose rodyta ir didelio žiūrovų dėmesio sulaukusi istorinė drama „Nova Lituania“ jau Go3 filmų nuomoje. Tai istorija apie tarpukario Kaune gyvenantį geografijos profesorių Feliksą Gruodį (Aleksandras Kazanavičius), kuris pateikia Vyriausybei beprotišką idėją – išgelbėti šalį nuo pražūties sukuriant atsarginę valstybę užjūryje. Profesoriumi patiki tik politika nusivylęs šalies premjeras (Vaidotas Martinaitis). Kol abu vyrai sprendžia, gelbėti kitus ar save, griūva vieno iš jų santuoka. Filmas pripažintas geriausiu Atėnų ir Rygos kino festivaliuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų