Neseniai ištekėjusi Šaulytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: visada norėjau dvynukų

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina stilistę ir tinklaraštininkę Viktoriją Šaulytę-Mockę. Prieš keletą savaičių Lietuvos pajūryje ji susituokė su buvusiu kovotoju Juliumi Mocka. Ketverius metus draugavusi pora pamilo vienas kitą, kai dalyvavo TV3 rodytame realybės šou „2 barai“. Tuomet daug kas manė, kad Viktorijos ir Juliaus prieš kameras demonstruojami jausmai yra tik šou dalis – reklaminis triukas, o pasibaigus projektui, baigsis ir poros meilė. Viktorija tikina, kad iki šiol yra žmonių, kurie sekė judviejų tolesnį gyvenimą ir nuoširdžiai laukė, kada įvyks vestuvės.

„Kai apie mūsų vestuves pranešė žiniasklaida, sulaukiau tikrai daug sveikinimų iš nepažįstamų žmonių, kurie buvo realybės šou „2 barai“ žiūrovai. Pasirodo, net prabėgus ketveriems metams jie nepamiršo manęs su Juliumi ir džiaugėsi, kad išlikom kartu, kad susituokėm. Išties gera, kai svetimi žmonės džiaugiasi tavo laime. Aš pati niekada nebūčiau pagalvojusi, kad eidama į realybės šou sutiksiu savo gyvenimo žmogų, bet, jei atvirai, vos pamačiusi Julių pajutau, kad jis bus mano vyras. Tokia buvo stipri vidinė intuicija,“ – šypsodamasi prisimena Viktorija.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. V. Šaulytės-Mockės gyvenimo akimirkos

Poros santuoka įvyko ant jūros kranto, o jaunuosius laimino ne kunigas, bet krivė. Viktorija tikina su ja susipažinusi per vienos laidos filmavimą ir taip susižavėjo senosiomis apeigomis, kad nekilo jokių abejonių, kas vadovaus judviejų santuokos ceremonijai. 

„Su Juliumi esame tikintys žmonės, bet manome, kad Dievas yra visur – ne vien bažnyčioje. Tiesa, mūsų santuoka tik civilinė, tačiau nesijaučiame dėl to mažiau vyru ir žmona, o palaiminimas iš krivės mudviems ne ką mažiau šventas ir svarbus. Ji atliko labai gražių, senoviškų apeigų, kurios turi be galo gilią prasmę ir paliko ne tik mums, bet visiems svečiams neišdildomą įspūdį,“ – pasakoja stilistė.

Daug dėmesio sulaukė ir pačios Viktorijos kurta nuotakos suknelė, kurią jaunikis išvydo tik per pačią ceremoniją. „Jūros kaubojė“ – taip žmoną praminė Julius ir į vestuves pakviesti poros artimieji bei draugai. Iškart po šventės Mockai su kemperiu išvyko į povestuvinę kelionę – aplankė kalnus, o grįžę į Lietuvą kibo į darbus.

„Atrodo, niekas per daug ir nepasikeitė po vestuvių. Toliau gyvenam įprastą gyvenimą, tik apie vaikelį daugiau galvojam, nes jau abu norime tapti tėvais. Anksčiau, pamenu, vis pasvajodavau, kad labai noriu susilaukti dvynukų, o dabar galvoju, kad svarbiausia, jog vaikas išvis ateitų pas mus,“ – atvirai sako Viktorija.

REKLAMA

Taip pat išgirsite, koks ypatingas žodis išgraviruotas ant Viktorijos ir Juliaus vestuvinių žiedų. Kokie profesiniai iššūkiai laukia stilistės ir ar ji pati dar prisimena skandalą, kilusį dėl jos itin gilios bei atviros iškirptės? 

Visą interviu su V. Šaulyte-Mocke žiūrėkite video įraše.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų