Aplink stulpą šokti pradėjusi aktorė Kutinaitė: su striptizu tai neturi nieko bendra

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina aktorę Renatą Kutinaitę. Ji nuoširdžiai pasakoja apie pagaliau įgyvendintą svajonę šokti aplink stulpą. Pasirodo, anksčiau aktorė vis nerasdavo tam laiko, o gal ir vidinės drąsos, bet prasidėjus karantinui tokia galimybė atsirado.

„Taip, karantinas sustabdė mano tiesioginius darbus teatre, bet dovanojo šansą pagaliau pradėti mokytis „pole dance“ – šokio aplink stulpą! Aš net nepavadinčiau to šokiu, nes tai labiau primena sunkias treniruotes, kai dirba visi kūno raumenys – ypač rankos ir kai atliekami įvairūs akrobatiniai triukai. Tačiau smagiausia, kad prie to, jog pradėčiau lankyti „pole dance“ pamokas, prisidėjo mano vyras. Per vieną projektą jis susipažino su trenere ir galiausiai paskatino mane kreiptis į ją... Dabar vyras jau nekantrauja, kada parodysiu, ko išmokau per tuos keletą mėnesių. Tiesa, namie stulpo dar neturiu, bet kas žino - gal vieną dieną šis atsiras,“ – kvatodamasi pasakoja Renata.

Moteris neslepia, kad dalis draugų ir pažįstamų į žinią, jog pradėjo mokytis šokių aplink stulpą, reagavo skeptiškai ar net su pašaipėle. Bet Renata to nesureikšmina – atvirkščiai, ji yra įsitikinusi, kad jei visada klausytų tik kitų nuomonės, daugybės nuostabių dalykų gyvenime taip ir nebūtų patyrusi.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. R. Kutinaitės gyvenimo akimirkos

„Aš galvoju savo galva ir žinau, kad man svarbiausia yra artimųjų nuomonė. Vyras palaiko visu šimtu procentų, vaikai taip pat, o ką galvoja kiti – jų reikalas! Nedarau nieko blogo, tik mokausi šokti, suteikti daugiau savo kūnui tvirtumo ir lankstumo. Mano amžiuje tai svarbu, nes štai jaunesnės šokio kolegės kur kas greičiau viską padaro, o man neretai reikia daugiau padirbėti, kad atlikčiau tam tikrus pratimus ir triukus,“ – atvirai sako Renata.

Aktorė pripažįsta, kad išgirdus žodį stulpas galbūt daugeliui kyla asociacijos pirmiausia su striptizu, bet, moters teigimu, tai tikrai ne tai, ko ji mokosi. O ar Renata ryšis kada nors sudalyvauti visame pasaulyje vykstančiuose ir didžiulio populiarumo sulaukiančiuose „pole dance“ čempionatuose?  

"Kas žino, kur nuneš likimas. Dabar mokausi, džiaugiuosi tuo, ką pavyksta įgyvendinti per kiekvieną treniruotę, nes tikrai nesu fiziškai labai stipri. O ar kažkur viešai pademonstruosiu savo, kaip šokėjos įgūdžius, tikrai nežinau. Svarbiausia, kad šis šokis išlaisvino mane ir padėjo atsikratyti įvairių vidinių kompleksų," - šypsodamasi sako Renata.

Visą interviu su R. Kutinaite žiūrėkite video įraše.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.


Rašyti komentarą...
t
tai
2020-09-16 14:06:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
ia tas pats kaip seksa vadinti sportu;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų