TV3 pirmadienį siūlo ir aktualijas, ir pramogas: ar prisimenate juokingiausius Amerikos namų vaizdelius?

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 kviečia žiūrėti karščiausių aktualijų laidą, realybės šou, serialus ir kitas pramogas.

19.30 val. per TV3 – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt“. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Šiandien gvildensime klasuimą – ar Lietuvai reikalingas dar vienas karantinas. Laidos svečiai sveikatos ministras Aurelijus Veryga ir Marijonas Mikutavičius.

14.50 val. per TV8 serialas „Žingsnis iki dangaus“. Visų gerbiamas miško prižiūrėtojas Pjetras, kurio žmonos mirtį gaubia paslaptis, ir naujas policijos vadovas Vinčensas, iš didmiesčio atvykęs dabita, skirtingi tarsi diena ir naktis. Vardan bendro tikslo jie priversti kartu tirti nusikaltimus, vykstančius mažame Italijos miestelyje.

10.30 val. per TV6 „Simpsonai“. Nepaprastos šeimynos – Houmerio, Mardžės, Barto, Lizos ir Megės nepaprastas gyvenimas Springfilde ir nuotykiai tęsiasi.

04.00 val. per TV3 Play – „Juokingiausi Amerikos namų vaizdeliai“. Jau keletą dešimtmečių visą pasaulį linksmina smagūs vaizdeliai, kuriuos užfiksavo paprasti žmonės, tokie pat kaip mes. Juokingi nutikimai per vestuves, gimtadienius ir kitas šeimynines šventes, kvaili pokštai ir pašėlę juokeliai, sužlugę koncertai ar netikėtai nutrūkę šokių vakarai - ši laida patiks visiems, kas mėgsta skaniai pasijuokti.

Go3 – realybės šou „Nuogi ir įbauginti“. Realybės šou, kuriame du nepažįstamieji - vyras ir moteris, 21 dieną bando išgyventi laukinėje gamtoje be drabužių, maisto ir vandens.  


Rašyti komentarą...
b
begalvės tv
2020-10-20 08:12:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
televizijosms užtenka senus 50 metų senus filmus,pokalbiai niekam nepatinka,nes tie patys veidai jau 30 metų ekranuose vaidenasi.Bloga darosi.kaukės,žvaigždės-nustokit ! viskas nukopijuota nuo kitų šalių!negalit sudominti žiūrovų,meskit darbą ir eikit griovių kasti.Žmones reikia sudominti naujais filmais,pamėgtais artistais,juokingais vaizdeliais pakelti nuotaiką.Vienintelis likęs Valinskas su savo laidom!Ko norėt,ir bėga žmonės į gatves virusu užsikrėst.
Atsakyti
0

T
TV3
2020-10-20 09:24:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
TV3 MEILĖS SŪKURYJE 3.348 SERIJA.ŽEMIAU ABSURDO !!!!!!!!!!
Atsakyti
0

i
išrinkti
2020-10-20 09:27:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
siūlau komentatoriams išrinkti kanalą rekordininką seniausių laidų ir filmų.Dabar kai rodo laidas ar filmus nerodo net kelinrų metų laida!!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų