TV3 atidarymo svečių TOP frazės: Justinas Jankevičius vėl įgėlė Kristupui Krivickui? VIDEO

Subtiliu humoro jausmu apdovanotas toli gražu ne kiekvienas. Televizijos laidų vedėjas ir humoristas Justinas Jankevičius yra vienas tų, kuris tuo tikrai gali pasidžiaugti. Tiesa, žinomo vyro humoras, deja, suprantamas ne kiekvienam. Viešojoje erdvėje neseniai kilo konfliktas tarp Justino ir buvusio televizijos prodiuserio Kristupo Krivicko – pastarasis nesuprato J. Jankevičiaus pokšto jo socialinio tinklo paskyroje. Panašu, kad iki šiol karo kirvio vyrai neužkasė.

18

Socialiniame tinkle vyrai susikibo dėl vaikų auklėjimo. Humoristas sukritikavo K. Krivicką už tai, kad šis teigė, jog normalu vaikų auklėjimui pasitelkti diržą. J. Jankevičius šiai nuomonei nepritarė. Dalyvaudamas po atviru dangumi Vilniaus Kalnų parke surengtoje TV3 naujojo rudens sezono atidarymo šventėje, humoristas ir vėl įgėlė K. Krivickui.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justinas Jankevičius į TV3 sezono pristatymą atvyko su Greta Mikalauskyte

Prieš keletą dienų vykusioje šventėje J. Jankevičiaus tv3.lt portalo reporterei paklausus, kas Justinui yra laimė šeimoje, pateikė itin netikėtą atsakymą. „Neišleisti žmonos iš namų ir mušti savo vaikus“, - rimtu veidu tarė humoristas.

Portalo reporterei pasakius, kad toks vyro atsakymas nėra tinkamas, Justinas nė kiek nesutriko ir toliau tęsė rimtu veidu. „Pasakykite Kristupui Krivickui, kad šitas atsakymas netinka“, - ironiškai pokalbį užbaigė jis.

Tiesa, J. Jankevičius nebuvo vienintelis, kuris TV3 sezono atidarymo metu pasakė skambių frazių. Portalas tv3.lt kviečia video reportaže išgirsti geriausias vakaro svečių frazes.


Rašyti komentarą...
B
Buras
2016-09-05 09:46:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Justinas elgiasi kaip sena kaimo boba, negalėdama dienos ištverti neapkalbėdama savo kaimynu. Negražu.
Atsakyti
-1

M
Mantas
2016-09-05 19:32:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cocolo tapu topas . Juokiausi susirites
Atsakyti
0

M
Manekenas
2016-09-05 16:00:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip nulietas....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų