TV pavasario naujiena – serialas „Partneriai“: išsiskyrę, bet kartu – ar buvę sutuoktiniai gali vienas nuo kito pasislėpti?

Atrodo, kad detektyvų profesija ir taip skamba užtektinai intriguojančiai, tačiau ką daryti, jei ir pačių detektyvų asmeniniuose gyvenimuose netrūksta intrigų? Naujasis prancūzų serialas „Partneriai“ įtrauks visus, kurių kasdienybėje trūksta kiek aštresnių prieskonių. Nuo balandžio 5 d. nenuspėjami „Partneriai“ – kiekvieną darbo dieną, 11 val. per TV8!

Prancūzų serialas „Partneriai“ žavi ironiška siužeto linija – du sutuoktiniai ir vėl priverčiami vienas su kitu praleisti kone kiekvieną dieną. Tiesa, šįkart – nebe namuose, o... darbe.

Serialas pasakos apie pareigingą ir rimtą detektyvę Lėja Soler, kuri ką tik perėmė tyrimų skyriaus vadovės pareigas atokiame Prancūzijos miestelyje. Viskas būtų puiku, tačiau tai kartu reiškia ir tai, kad ji nuolatos dirbs su Paulu Marchaliu. Jis – puikus, bet visiškai nevaldomas, o negana to, yra jos buvęs sutuoktinis.

Jie – labai skirtingi, bet svarbiausia – tai buvusi pora, kuri kartu augina du paauglius vaikus. Tai gali reikšti tik viena – bendros problemos ir išgyvenimai į jų darbą įneš tik dar daug intrigų. Visgi, ar tai atsitiktinumas, kad Lėjos naujas paskyrimas yra būtent ten, kur gyvena jos buvęs vyras?

Stebėkite serialą „Partneriai“ jau nuo balandžio 5 dienos, darbo dienomis – 11 val. per TV8!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų