TV ekranuose – „Bėgantis labirintu“ istorijos pabaiga: pateiks atsakymus į visus klausimus

Jau šį penktadienį TV3 eteryje – pagal garsaus autoriaus Jameso Dasherio knygas „The Maze Runner“ parengta trečioji filmo apie nesibaigiančius labirintus dalis. Mokslinės fantastikos juosta „Bėgantis labirintu. Vaistai nuo mirties“ kartu yra ir paskutinė šios filmų trilogijos dalis. Ar pavyks pagrindiniam herojui ir visiems jo bendražygiams rasti išėjimą?

Visi atsakymai į labiausiai intriguojančius klausimus – jau šiandien.

Filmas „Bėgantis labirintu“ garsėja visame pasaulyje – vos pasirodžiusi pirmoji juosta žiūrovus sužavėjo taip, kad šie su nekantrumu laukdavo tęsinio.

Vis dėlto siekiant paskutine dalimi pasimėgauti labiausiai, kaip tai tik yra įmanoma, kol dar liko laiko, kviečiame prisiminti, kas vyko praėjusių filmų dalių metu.

Pirmojoje dalyje atskleidžiama pagrindinio veikėjo, 16-mečio Tomo (akt. Dylanas O‘Brienas) istorija. Vaikinas nubunda jausdamasis taip, tarsi būtų netekęs atminties. Jis suvokia tik tiek, kad atsikėlė požemiuose, o jam kompaniją palaiko tokie pat nieko nenutuokiantys jauni žmonės, kaip ir jis. Netrukus visi jie ima suvokti, kad papuolė į savotišką labirintą, tik šįkart tai – ne žaidimas. Labirinte jie spendžia patį svarbiausią – išgyvenimo – klausimą. Tomas ir visi jo bendražygiai turi tik vieną svajonę – kuo greičiau rasti išėjimą. Tačiau yra kai kas, ko jie nežino. Iš tiesų šitaip su jais šitaip eksperimentuoja mokslininkai, kurie tiria jų intelektą, tad pabėgti iš šio labirinto nebus taip paprasta...

Antrojoje filmo dalyje ir toliau pasakojamos Tomo bei kitų sugebėjusiųjų išgyventi istorijos. Visi jie buvo šventai įsitikinę, kad patirtis labirinte – jau praeityje ir jie gyvena laisvus gyvenimus. Deja, pasirodo, kad tiesa vis dėlto kitokia – visi išgyvenę įpainioti į dar žiauresnį labirintą.

Galiausiai, trečioji juostos dalis, kurią TV3 žiūrovai išvys šiandien, „Bėgantis labirintu. Vaistai nuo mirties“, pasakoja apie patį sunkiausią ir daugiausiai iššūkių pareikalausiantį labirinto etapą. Vis mažėjanti grupė žmonių, kuriuos išbando mokslininkai, tikisi, kad šįkart tunelio gale matysis šviesa ir jie sugebės rasti išėjimą. Tačiau ar tikrai? Ar pajėgs Tomas ir kiti jo bičiuliai ištverti galybę netekčių, ir, nepaisant visko, toliau judėti į priekį bei rasti išėjimą?

Paskutinė, bet ne ką mažiau įtraukianti filmo „Bėgantis labirintu. Vaistai nuo mirties“ dalis – jau šiandien, 21.20 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
N
Nojus
2021-05-08 14:40:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar bus dar 4dalis bėgantis labirintų?
Atsakyti
0

N
Nojus
2021-05-08 14:41:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar bus dar 4dalis
Atsakyti
0

V
Vairo traukis
2021-05-09 08:36:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne baigesi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų