Trilerio „Nauja praeitis“ žvaigždė Hugh Jackmanas: pandemija parodė, kaip mokslinė fantastika tampa realybe

Šį penktadienį, rugpjūčio 20 dieną, savo kalendoriuose turėtų pasižymėti visi kokybiškos mokslinės fantastikos juostų žanro gerbėjai. Į kino ekranus atkeliauja žaibiškai išpopuliarėjusio HBO serialo „Westworld“ kūrėjų naujas ambicingas projektas – trileris „Nauja praeitis“, kuriame pagrindinis vaidmuo patikėtas kino žvaigždei Hugh Jackmanui. Filmo kūrėjai neslepia, jog šios istorijos herojui įkūnyti jie nerengė jokios aktorių atrankos, nes buvo įsitikinę, kad vienintelis to vertas – būtent H. Jackmanas. Dabar, sulaukus pirmųjų puikių kino kritikų vertinimų, autoriai drąsiai aktoriui klijuoja kino pasaulio genijaus etiketę.

Naujojo trilerio scenarijaus autorė ir režisierė Lisa Joy sako, kad „Oskarų“ nominantas H. Jackmanas buvo vienintelis jų pasirinkimas, kuris ne tik kad pateisino, bet ir pranoko visos komandos lūkesčius. Komplimentų atgal negaili ir pats australų aktorius.

„Ši juosta – tai poezija apie mokslą. Įprastai žmonėms su ateitimi asocijuojasi skraidantys, patys save valdantys automobiliai, futuristiniai architektūros stebuklai, įvairūs robotai, tačiau nepamirškime, kad Žemės, žmonijos laukia daugybė netikėtų, labai sudėtingų iššūkių. Apie tai priminė ir COVID-19 pandemija. Vieną dieną įprastas gyvenimas ėmė ir apvirto aukštyn kojomis, viskas pasikeitė. Tad filmo scenarijus, nors ir vadinamas moksline fantastika, bet yra labai realus. Todėl aktualiu klausimu tampa būdai, kaip nuo viso to pabėgti, kaip to išvengti, kaip grįžti į prisiminimus? Ar kada apie tai pagalvojote? Neabejoju, kad tikrai pagalvosite išėję iš kino salės“, – intriguoja H. Jackmanas.

REKLAMA

Juosta „Nauja praeitis“ pasakos tai, kas, kūrėjų manymu, greitai taps visos žmonijos realybe. Kylančio vandenyno semiamame Majamyje gyvenantis Nikas Banisteris (aktorius H. Jackmanas) užsiima labai neįprasta veikla: naujausių technologijų dėka galėdamas keliauti po viliojantį praeities pasaulį, jis padeda savo klientams „atrakinti“ užmirštus prisiminimus.

Priimdamas naują, atrodytų, eilinės klientės, užsakymą Nikas dar nežino, kad jo gyvenimas staiga apsivers aukštyn kojom. Prieš vyro akis pamažu skleidžiasi šokiruojantis didžiulio sąmokslo paveikslas. Ateina momentas Nikui apsispręsti – kiek toli jis pasiryžęs eiti ir ką paaukoti, kad išsiaiškintų tiesą.

Žvilgsnis į tai, kas galimai mūsų laukia jau visai netrukus – mokslinės fantastikos trileryje „Nauja praeitis“, kino ekranuose jau nuo šio penktadienio, rugpjūčio 20 dienos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų