Trijų mergaičių tėtis kreipėsi į Ariana Grande: laiškas staigiai išplito

Pirmadienio vakarą Mančesteryje įvykęs teroristinis išpuolis sukrėtė atlikėją Arianda Grande. Sugniuždyta dainininkė iš karto pareiškė didžiausią užuojautą aukoms, pasiūlė sumokėti už laidotuves, o grįždama į JAV pranešė stabdanti savo pasaulinį turą. Išgirdęs tai sureagavo ir trijų mergaičių tėtis. 

70

JAV filmų prodiuseris ir tėtis Patrickas Millsapsas socialiniame tinkle „Twitter“ paviešino laišką 23-ejų popžvaigždei, prašydamas jos toliau dainuoti ir taip nepasiduoti priešams.

(70 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ariana Grande pasitiko mylimasis: garsenybė atrodo neatpažįstama

„Miela Ariana Grande, esu trijų mergaičių – 13, 12 ir 12 – tėtis. Tad ilgą laiką esate mūsų gyvenimo dalimi. Būtent todėl, perskaitęs jūsų įrašą socialiniame tinkle, bijau, kad privalau Jums parašyti.

Jūs neturite už ką atsiprašyti. Jei koks girtas kvailys padarytų avariją ir ką nors užmuštų prie jūsų viešbučio Mančesteryje, ar irgi jaustumėtės kalta? Nesate atsakinga už tai, kas įvyko, ar už tą pamišusį bailį, kuris įvykdė šį siaubingą aktą.

Tikiu, kad šiuo metu šalia yra daug „strategų“, kurie galvoja, kaip jums būtų geriausia pasielgti. Tad liepkite jiems pasiimti mėnesį atostogų, o jeigu per tą laiką paskambins, staigiai juos atleisk. Šie „ekspertai“ net nenutuokia, ką šiuo metu Jums tenka patirti. Pabūkite su Dievu, savo šeima ir draugais, kurie jums duos reikalingo palaikymo ir erdvės.

Ir kai tai būsite pasiruošusi – vėl dainuokite. Dėl visų tėčių ir jų dukrų, kurios dainuoja kartu su jumis.

Muzika yra tarptautinė taikos kalba. Jums dainuojant dalijatės nuostabia Dievo dovana su pasauliu“, - rašė tėtis.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragedija Mančesteryje

Jo laiškas netrukus išplito po pasaulį, todėl manoma, kad netrukus turėtų sureaguoti ir Arianos Grande komanda. Atlikėjos vadybininkai prieš kelias dienas išplatino, kad dėl kraupių Mančesterio įvykių sustabdomi suplanuoti koncertai Europoje.

„Dėl tragiškų įvykių Mančesteryje Arianos Grande turas „Dangerous Woman“ buvo sustabdytas, kol įvertinsime situaciją ir tinkamai pagerbsime žuvusiuosius“, – sakoma jos vadybininko iš įrašų kompanijos „Universal Music“ pranešime.

REKLAMA

Bus atšaukti jos pasirodymai, turėję įvykti ketvirtadienį ir penktadienį Londono arenoje „O2“, taip pat iki birželio 5-osios turėję būti surengti koncertai Belgijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Šveicarijoje, nurodė jos vadybininkas.

Atlikėja turėtų pratęsti savo turą birželio 7 dieną, kai planuojamas koncertas Paryžiaus arenoje „Bercy“.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų