REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasaulyje nėra dviejų tokių pačių žmonių, o dar įvairesni jie yra muzikoje. Skirtingi tembrai, ryškūs charakteriai ir pačios įvairiausios istorijos nuo rudens sezono žiūrovus prie TV3 ekranų pakvies dar vienam, kitokiam nei įprasta „X faktoriui“. O tai, kad visi mes esame „skirtingai nuostabūs“, geriausiai įrodo čia pasirodysiantys dalyviai. 

Pasaulyje nėra dviejų tokių pačių žmonių, o dar įvairesni jie yra muzikoje. Skirtingi tembrai, ryškūs charakteriai ir pačios įvairiausios istorijos nuo rudens sezono žiūrovus prie TV3 ekranų pakvies dar vienam, kitokiam nei įprasta „X faktoriui“. O tai, kad visi mes esame „skirtingai nuostabūs“, geriausiai įrodo čia pasirodysiantys dalyviai. 

REKLAMA

Tarp jų – iš JAV atvykusi Alika, kuri profesionaliai žaidžia futbolą Šiauliuose. Ir nors futbolas – pirmoji jos meilė, nuo mažens mergina neabejinga ir muzikai. Būtent ji išgelbėjo ir vienu sunkiausių gyvenimo periodų.

Iš JAV į Lietuvą atvykusi Alika niekuomet negalvojo, kad jos apsilankymas čia šitaip prasitęs, o gyvenimas pasisuks tokia netikėta linkme. Mergina kartu su komandos draugėmis į Šiaulių komandą „Gintra“ žaisti atvyko dar praėjusių metų pavasarį, o vos sužaidus pirmąsias rungtynes, merginos išgirdo nemalonią naujieną – smogia koronavirusas, ir visa šalis užsidaro ilgam karantinui. 

Treneris iš Floridos atvykusiai Alikai ir kitoms futbolininkėms davė du pasirinkimus – arba kuo greičiau grįžti namo į JAV arba likti Lietuvoje.

REKLAMA
REKLAMA

„Kadangi tuo metu buvo didelis pavojus ir žinojome, kad grįždamos rizikuotume savo šeimų sveikata, nusprendėme pasilikti ir pažiūrėti, kas nutiks. Karantine praleidome 2-3 mėnesius ir tai buvo sunkus laikas – atskridome į naują šalį ir pažinojome tik tuos žmones, su kuriais gyvenome. Manau, kad tuo metu mes visos kiek gailėjomės, kad čia atvykome – juk žinojome, kad korona laukia kone už kampo. Tačiau tuo metu nė nenutuokėme, kaip rimtai ji gali smogti“, – sakė Alika.

REKLAMA

Norėdama sumažinti tą įtampą, kurią sukėlė karantinas, Alika vis uždainuodavo, o įrašais pasidalindavo ir socialiniuose tinkluose. Tai padėdavo atsipalaiduoti ne tik jai, bet ir jos komandos draugėms, o pati mergina ėmė vis labiau savimi pasitikėti. 

„Žmogus, pas kurį gyvenau, turi pianiną, nes jo dukra juo groja. Tai daryti ėmiau ir aš, nes muzika yra mano saugi vieta. Muzika mane visuomet nuramina – ir tuomet, kai jaučiu stresą, ir tuomet, kai nesiseka žaisti futbolo. Ji mane priverčia labiau pajausti pačią save“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Dainuojančios Alikos įrašais socialiniuose tinkluose ėmė dalintis ir jos komandos vadovas, kuris užsiminė, kad kitais metais vyks „X faktorius“ – mergina nė už ką negali jo praleisti. „Tikrai nemaniau, kad tiek laiko liksiu Lietuvoje. Nors mūsų komanda man tapo tarsi šeima, visos penkios, kurios gyvenome kartu viename name, galvojome, kad čia nebeliksime – norėjome pamatyti kitas kultūras, pagyventi ir kitose šalyse. Tačiau kai sezono mes nesužaidėme taip gerai, kaip tikėjomės, nusprendėme, kad galime Lietuvoje likti dar vienerius metus ir pabandyti iš naujo. Mes pratęsėme sutartį, o aš sau daviau pažadą – kito „X faktoriaus“ tikrai nepraleisiu“, – kalbėjo ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pirmąkart dainuojančią Aliką jos komandos draugė, lietuvė Paulina, taip pat pamatė socialiniuose tinkluose. Tačiau karantinui atlaisvėjus, ir pagaliau su Alika susipažinus gyvai, merginos dainos skambėti pradėjo jau ir kitose erdvėse – pakeliui į treniruotę mašinoje, žaidžiant futbolą ar tiesiog laiką leidžiant kavinėje.

„Jau nuo pernai metų Alikai sakiau, kad jei tik ji Lietuvoje žais futbolą ir toliau, aš ją užregistruosiu į kokį muzikinį šou. Pamačiusi, kad ir vėl vyks „X faktorius“, iškart ėmiausi pažadą tesėti – esu įsitikinusi, kad jau pirmuosiuose etapuose ji surinks keturis „taip“. Nepaisant to, kad pati nieko bendro su muzika neturiu, žinau, kad jai tikrai seksis. Manau, kad ji išliks net iki finalo“, – įsitikinusi Paulina, kurią Alika dabar vadina geriausia savo drauge.

REKLAMA

Ir nors kuklia Alikos Paulina tikrai nepavadintų, mergina tiki, kad kaip ir visiems, taip ir jai reikėjo padrąsinimo. „Kadangi anketa buvo lietuvių kalba, visus duomenis už ją supildžiau aš. Iškart po to ėmėme planuoti, kaip nuvyksime į Vilnių, kaip reikės pasiruošti. Visame šiame procese aš dalyvauju kartu su ja, tad net ir pati jaučiuosi taip, tarsi šiek tiek dalyvaučiau „X faktoriuje“, – sako ji.

Muzikali yra visa Alikos šeima, ir nors pati mergina jai taip pat neabejinga, pirmoji jos meilė vis dėlto yra futbolas. O Lietuva jį pamilti privertė dar labiau. 

REKLAMA

„Dabar Lietuvą myliu – kiek sunkiau priprantu prie maisto, ir man vis tiek gardesnis amerikietiškas. Tačiau praėjusieji metai su komanda privertė pasijausti tarsi viena didele šeima. Lietuviai iš pradžių gali pasirodyti kiek šaltoki – atrodo, kad jie galvoja, kodėl nemoki jų kalbos, ką išvis darai šioje šalyje. Tačiau aš stengiuosi perprasti naują kultūrą, pramokti kalbą, ir visuomet, kai su kažkuo bendrauju, matau, kaip žmonės džiaugiasi, jog bandau šnekėti jų kalba. Šilumą pajutau tada, kai iš tiesų pamėginau perprasti kultūrą, tad dabar Lietuvoje jaučiuosi tikrai labai gerai“, – šypteli Alika.

https://play.tv3.lt/clips/x-faktorius-naujas-sezonas,clip-3163104

Naujasis „X faktoriaus“ sezonas, kuris paskatins būti „skirtingai nuostabiems“ kartu – jau naujajame TV3 sezone!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų