Tikroji priežastis, kodėl Cardi B išsiskyrė su Offsetu: daugiau užsimerkti prieš tai nebegali

Neseniai užsienio portaluose pasirodė žinia, jog po 3 metų, praleistų santuokoje, atlikėja Cardi B ir jos mylimasis reperis Offsetas pasuko skirtingais keliais.

5

Skyrybas inicijavo Cardi B – negana to, teigiama, kad poros santykius jau yra nutrūkę negrįžtamai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Cardi B ir Offset

Tikriausiai poros gerbėjai pamena, kad reperis žinomą moterį išdavė dar 2017 metais. Tąkart jis itin atgailavo, bandė susigrąžinti jos pasitikėjimą, o vieno jos šou metu atleidimo netgi ėmė prašyti jai koncertuojant ant scenos.

Vis dėlto galiausiai Cardi B širdis suminkštėjo ir jiedu susitaikė, tačiau praėjus 3 metams, panašu, jie suprato, kad toliau gyventi kartu negali. Kaip teigia artimi poros šaltiniai, Offsetas senų įpročių neatsisakė ir toliau savo mylimąją išduodavo. 

„Jis nuolat tikindavo, kad nieko panašaus nėra daręs, tačiau daugybė moterų sakydavo kitaip. Jai visa tai atsibodo, tad nusprendė užpildyti santuokos nutraukimo prašymą“, – sakė šaltiniai.

„Offsetas buvo jai neištikimas visą jų santykių laikotarpį. Cardi stengėsi į tai nekreipti dėmesio dėl jų dukrelės, tačiau dabar ji nebenori patirti šios gėdos – jai jau gana“, – pridėjo šaltiniai.

Teigiama, kad Cardi B savo atžalai nori rodyti gerą pavyzdį, o jos santykiai su Offsetu tikrai nėra tai, kuo ji didžiuotųsi. 

Apie tai, kad jos santuoka tikrai nėra pati paprasčiausia, žinoma atlikėja buvo užsiminusi jau ir anksčiau. Žurnalui „Elle“ ji buvo sakiusi, kad jos santuokoje – daug dramos, tačiau taip pat ir daug meilės, atsidavimo, pasitikėjimo ir draugystės. „Visuomet buvome dviese prieš visą pasaulį“, – tada sakė ji. 

Panašiai metų pradžioje ji kalbėjo ir „Vogue“: „Visi turi problemų. Aš tikiu atleidimu, aš dėl to kartu su savo vyru meldžiausi. Kunigai buvo pas mus apsilankę. Tuo metu supratome, kad tikrai esame dviese prieš visą pasaulį“. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų