Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šiandien TV3 ir Go3 eteryje – projekto „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ finalas.

Jau šiandien TV3 ir Go3 eteryje – projekto „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ finalas.

REKLAMA

Tiesioginėje vaizdo konferencijoje – pokalbis su realybės šou finalininkais Meda, Gabriele ir Antanu. Kviečiame žiūrėti!

Praėjusią savaitę TV3 televizijos realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai sulaukė netikėtos užduoties iš komiko Manto Katlerio. Vaizdo įrašo metu žinomas vyras įspėjo, kad užduotis nors ir atrodo paprasta – lengva nebus.

Vienas didžiausių realybės šou fanų M. Katleris dalyvių paprašė sukurti stand-up‘ą – komišką pasirodymą siekiant prajuokinti žiūrovus.

„Jūs per valandą turite sukurti 3 minučių stand-up‘ą. <...> Aš irgi žiūrėsiu ir tą žmogų, kuris geriausiai pasirodys, gerbsiu visą gyvenimą.

REKLAMA

Sėkmės jums, užduotis tikrai nėra lengva, bet ką jums daugiau veikti, reikia užsiimti kūrybine veikla“, – vaizdo įrašo metu kalbėjo M. Katleris.

Kaip dalyviams pavyko, pamatykite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje. 

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ laidas žiūrėkite kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 20:30 per TV3 televiziją, o dalyvių gyvenimą visą parą sekite per Go3!

Nuo šiol kiekvienas realybės šou žiūrovas gali dalyviams mesti iššūkį! Sugalvokite užduotį dalyviams, atsiųskite ją adresu https://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/issukis ir galbūt jūsų užduotis taps ta, kurią atliks visi „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Paįvairinkite dalyvių gyvenimą netikėčiausiais iššūkiais!

Beje, visų šių jaunų žmonių likimas kiekvieną savaitę priklauso būtent nuo žiūrovų – kas važiuos namo, o kas savo kelią realybės šou tęs ir toliau?

Tad nebūkite abejingi ir nepamirškite balsuoti už savo mėgstamiausią realybės šou dalyvį, nes finalas jau ne už kalnų! Balsuoti galite čia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų