Ties išlikimo ir mirties riba: dokumentinis serialas savaitgaliais atskleis dar nematytą pasaulį

Mūsų planetoje egzistuoja milijonai įvairiausių rūšių gyvūnų ir augalų, tačiau daugelio jų per visą savo gyvenimą žmogus taip ir nepamato. Vis dėlto visų jų pagrindinis tikslas yra išgyventi, arba, kaip teigė garsusis evoliucijos teorijos kūrėjas Čarlzas Darvinas, visi jie nuolatos kovoja už būtį. Būtent tokį mums nežinomą gamtos pasaulį atskleis BBC dokumentika „Gyvenimas“, kurią savaitgaliais žiūrovai kviečiami stebėti per TV3.

Dokumentiniame seriale specialistai išaiškins, kaip siekdamos ir toliau išlikti elgiasi įvairios pasaulio būtybės.

Net 10 epizodų dokumentinis serialas žiūrovams pateiks stulbinantį gamtos pasaulį bei parodys, kaip iš arti atrodo medžioklės ypatumai, jūros ir įvairių evoliucinių būtybių gyvenimas. Juosta nušvies, kas prisidėjo prie kiekvienos grupės sėkmės siekiant išlikti ir atskleis tiek įvairias medžioklės strategijas, tiek ir, pavyzdžiui, vabzdžių gebėjimą keisti spalvas, kad prisitaikytų prie vis kintančių gamtos sąlygų. Ne paslaptis, kad kovą už būtį nėra lengva, o neretai – ir privedanti prie kraštutinumų...

Teigiama, kad dokumentinis serialas „Gyvenimas“ buvo viena brangiausių kada nors transliuotų dokumentinių juostų, kurios biudžetas siekė apie 11 mln. eurų, o prie jos dirbusi komanda tam paskyrė net 4 metus. Pirmaisiais metais filmavimo komanda tyrinėjo įvairias istorijas, bendravo su savo srities ekspertais, mokslininkais, bei ieškojo, kaip žiūrovams naujai nušviesti jau pažįstamas temas. Vėlesniais metais komanda ėmė keliauti po visą pasaulį – „Gyvenimas“ buvo filmuojamas visuose 7 pasaulio žemynuose, neatsisakant kelionių ir į atokias dykumas. 

Įtraukiantis, kitoks ir dar nematytas pasaulio puses atskleisiantis dokumentinis serialas „Gyvenimas“ pakvies stebėti stipriausiųjų kovas ir nuolatinį mūšį ties gyvenimo ir mirties riba.

„Gyvenimas“ – šeštadieniais 11.30 val., o sekmadieniais – 12.00 val. per TV3!

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų