Garsenybių sodai iš arti: laidos, kurios atskleis neįprastą gyvenimo būdą

Vienintelis Lietuvoje miegamojo kambaryje įrengtas bičių avilys; vos prieš kelis mėnesius į Lietuvą atsikraustęs britas, Dzūkijoje kuriantis biodinaminį ūkį; po 15 metų gyvenimo Norvegijoje į gimtinę Žemaitijoje grįžusių lietuvių noras užkariauti Lietuvos prieskoninių žolelių rinką... Ir tai – tik keli pasakojimai iš visų tų, kurie jau netrukus pasirodys naujo sezono TV3 laidoje „Svajonių ūkis“.

Šios bei laidos apie sodininkystę „Svajonių sodai“ autorė Aušra Tubienė pasakoja, jog žiūrovai jau visai netrukus gali tikėtis pamatyti krūvą pačių įdomiausių ir originaliausių temų.

„Kiekvieną sekmadienį dabar žiūrovus pakviesime stebėti laidas apie vis dažniau į gimtinę grįžtančius ir čia savo ūkius kuriančius emigrantus. Jų ūkiai – patys įvairiausi, pradedant uogomis ar elniais, baigiant net iš kanapių pagaminamais produktais. Tačiau taip pat laidose pasakosime ir apie kitą variantą – kaip savo ūkius Lietuvoje kuria užsieniečiai“, – intriguoja A. Tubienė.

Anot Aušros, laidos atskleis kitokį, neįprastą gyvenimo būdą – vis labiau besiplečiančias ekologines gyvenvietes bei dar populiaresnį sodybų pilnėjimo metą – kraustymąsi iš miesto į kaimą.

„Šį sezoną susitiksime su žmonėmis, kuriuos karantinas privertė kardinaliai pakeisti savo veiklą. Nepaisant to, dėl to jie visiškai nesigaili. Diskutuosime ir apie populiarią gamtinę žemdirbystę. Klausime, ar įmanoma iš jos užauginti verslą? Pakviesime susipažinti ir pasisemti idėjų iš naujų ūkių, kurių dažnas susikūrė sudalyvavęs mūsų rengiamuose mokymuose, o taip pat lankysimės tiek jaunimo, tiek ir senjorų puoselėjamuose ūkiuose“, – kalbėjo TV laidų vedėja.

Anot jos, laida ne tik įkvėps naujoms verslo idėjoms ir suteiks galimybę iš arti pamatyti išskirtinai kokybišką lietuvišką maistą, bet ir padovanos gerą nuotaiką. Galiausiai žiūrovai bus kviečiami išrinkti ir originaliausios verslo idėjos ūkį.

Tačiau tai ne vienintelės geros naujienos šį sezoną. Pasirodo, kad šiemet A. Tubienė kartu su vienu iš savo „kūdikių“ švenčia jubiliejų. „Kita mūsų komandos rengiama laida – „Svajonių sodai“ – švenčia 10 metį TV3 televizijoje, todėl mūsų žiūrovai vėl bus pakviesti į žinomų žmonių kiemus, kuriuose mes jau lankėmės ir anksčiau. Matysite, kaip jie puoselėja savo sodus, daržus, gėlynus bei ko išmoko iš mūsų laidos konsultantų,“ – pasakoja A. Tubienė.

Pati su garsenybėmis laidos vedėja ketina pasidalinti idėjomis bei patarimais, kaip susikurti jaukų kiemą, o vaisių ir daržovių užsiauginti nors ir ant palangės. A. Tubienė tikina, jog šį sezoną laidoje netruks ir įvairių siurprizų.

Laidose kiekvieną sekmadienį 11 val. taip pat matysite visiems gerai pažįstamus konsultantus – VDU Žemės ūkio akademijos doc. Dr. Algirdą Amšiejų, dr. Kęstutį Malinauską, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos dėstytojus Ingę Auželienę, dr. Astą Doftatę , Dr. Eleną Survilienę, želdynų specialistus Onutę Kisielienę, Redą Kazokevičienę ir daugelį kitų.

Naujajame sezone „Svajonių ūkis“ – 09.00 val, o „Svajonių sodai“ – 11.00 val. sekmadieniais per TV3


Rašyti komentarą...
Z
Zita
2021-09-06 15:12:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galetu ilgesnes laidos but ir su maziau reklamos ;)
Atsakyti
0

n
nn
2021-09-04 14:27:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai idomu, lauksiu laidu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų