„The Roop“ parodė, kaip išmokti „Discoteque“ dainos šokio judesius: nėra tokio žmogaus, kuris nemokėtų šokti

Šiais metais Lietuvai didžiajame „Eurovizijos“ konkurse Lietuvai atstovaus grupė „The Roop“ su daina „Discoteque“ ir ne ką mažiau užvedančiu šokiu, nei praėjusiais metais. 

13

Šiandien grupė socialiniuose tinkluose pasidalijo mokomuoju vaizdo įrašu, kaip teisingai išmokti jų judesius ir „Euroviziją“ pasitikti jau mokant šokį. 

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „The Roop“ parodė, kaip išmokti „Discoteque“ dainos šokio judesius: nėra tokio žmogaus, kuris nemokėtų šokti

Taip pat grupė pasidalijo ir svarbia žinute. Anot jų, šokis – kur kas daugiau, nei tik judesys. Būtent tai šiuo sunkiu laikotarpiu gali padėti pasiekti ir kur kas geresnę emocinę būklę. 

„Su savo daina „Discoteque“ mes norime, kad žmonės išjudėtų. Kai judi, tu jautiesi gerai; tai – savaime suprantamas žinojimas. Ir visi žino, kad šokis veikia pozityviai tavo fizinę ir psichinę sveikatą.

Augantis skaičius tyrėjų įrodė, kad šokant didelis kiekis už gerą nuotaiką atsakingų medžiagų pasklinda po visą šokančiojo kūną. Šios medžiagos padeda pagerinti tavo psichinę būseną; netgi viena šokio sesija gali sumažinti depresiją.

Muzika ir šokis išlaisvina visus. Nėra tokio žmogaus, kuris nemokėtų šokti. Tai įgimta. Šokis yra kaip įrankis, kuris gydo žaizdas. Ši daina ir judesys išlaisvina tavo mintis, kuriose yra per daug savikritikos, baimės būti kitokiam, nenoro priimti savo kūną.

Tad šokime! Let's DISCOTEQUE!“ – „Facebook“ rašė „The Roop“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad „The Roop“ anksčiau patvirtino, kad net ir patys prieš save po didžiulės kūrinio „On Fire“ sėkmės jautė didžiulį spaudimą dėl dainos „Discoteque“. „Taip, galime pasakyti tai atvirai. Taip pat ilgą laiką stengėmės negalvoti, ar mes ir vėl dalyvausime „Eurovizijos“ atrankoje, ar ne. Mes galiausiai tai nusprendėme, kai supratome, kad turime dainą, kuri tiktų, ir tai buvo pakankamai vėlai“, – sakė Mantas pridėdamas, kad apsisprendimą dalyvauti šių metų atrankose jie priėmė tik gruodžio mėnesį.

Dainai „Discoteque“ „The Roop“ pripažino repetavusi daugiau, nei praėjusiais metais dainai „On Fire“, o du grupės nariai ryžosi ir naujiems potyriams. „Čia – daug daugiau šokio, judesių, tad reikėjo skirti daugiau jėgų nei vien gyvam pasirodymui, bet ir video klipui, kuriame šokau ne vien aš su šokėjais, bet prisijungė ir Mantas su Robertu. Jiems tai buvo pirmas, naujas potyris, su kuriuo labai puikiai susitvarkė, ir, manau, kad netgi turėjo labai linksmą laiką“, – pridėjo Vaidotas.

REKLAMA

O štai į kritiką ir vietas, kurias užima lažybininkų puslapiuose, grupės nariai stengiasi žiūrėti itin atsargiai. „Tos kritikos ateina, bet gal greičiau įvardinčiau tai kaip kažkokius pasiūlymus. Juose labai lengva užsisukti, nes jie – labai skirtingi. Taip pat vis prisimename, kad nesugebėsime įtikti visiems. Visiems žmonėms niekas niekuomet neįtiks, tad labiau reikia vadovautis savo nuomone ir tuo, ką tu nori pasakyti“, – sakė Vaidotas.

Taip pat grupė yra pripažinusi, kad patys to, kas vyksta lažybininkų lentelėse, neseka.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų